Vydělávejte s námi

Na základě pozitivních ohlasů a podpory našich čtenářů jsme se rozhodli pro následující dva kroky. Nejen, že bychom rádi rozšířili tým našich redaktorů a „testovačů slev“, ale chceme odměnit i ty, kteří jsou při procházení slevových portálů pozorní a zasílají nám podněty na zavádějící akce.

1. Odměna pozorným čtenářům

Za poslední dobu nám přišlo řádově desítek podnětů na nejasné nebo dokonce i podvodné akce. Ceníme si zájmu, který jsme tímto vyvolali a víme, jakou cenu mají v dnešní době informace a kvalitní podklady. Rozhodli jsme se proto odměnit naše čtenáře, kteří přijdou s podnětem nebo důkazem na netransparentní akci, případně na akci, kde byly podvedeni. Nechceme tím vyvolat hon na slevové nabídky a hledání nejmenších chyb. Cílem této akce je, aby si lidé sami dokázali určit, jak moc je nabídka na akci výhodná, zda má smysl ji kupovat a jaká rizika při tom hrozí. V neposlední řadě tak můžeme alespoň částečně kompenzovat újmu nespokojeným klientům.

Stanovujeme proto několik základních pravidel pro odměňování: 1) Veškeré informace zaslané na naši adresu musí být pravdivé a ověřitelné. 2) Poskytnutí informací musí být v souladu s právním řádem ČŘ, především s ohledem na ochranu osobních údajů.

3) Zaslané informace nesmí být zaslány za účelem poškodit danou osobu nebo společnost, ale za účelem poskytnout objektivní informace.

Odměna se bude pohybovat v řádu stovek až tisíce korun v závislosti na množství materiálů a závažnost akce.
Veškeré informace můžete posílat na info@antislevy.cz

2. Hledáme nové redaktory

S ohledem na rostoucí zájem a počet podnětů jsme se rozhodli dát možnost lidem, kteří mají cit pro psaní článků a chtějí se do našeho projektu aktivně zapojit, aby rozšířili náš tým. V současné době otvíráme pozice pro redaktory.

Podmínky pro přijetí do týmu redaktorů jsou následující: 1) Znalost pravopisu a českého jazyka. 2) Dobrá orientace na internetu. 3) Znalost prostředí slevových portálů. 4) Spolehlivost.

5) Logické myšlení.

Pokud se chcete stát členem našeho týmu, zašlete nám následující věci: 1) Vzorový článek, o kterém si myslíte, že by se mohl na antislevách publikovat. 2) Ukázku předchozích prací (není podmínka)

3) Důvod, proč se chcete stát členem našeho týmu.

Nabízíme:
Finanční ohodnocení v závislosti na kvalitě článků.

Veškeré materiály zasílejte na: redaktori@antislevy.cz

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang