Dlouhodobá půjčka bez příjmů – online

O rychlé půjčky bez doložení příjmu lze žádat u nebankovních úvěrových společností. Bývají vypláceny prakticky ihned, proto je volí především lidé, kteří potřebují rychle zaplatit nečekané výdaje. Kdo může expres půjčku bez doložení příjmu získat, jaké jsou její výhody a na co je před jejím sjednáním nutné dát pozor?

Nebankovní půjčky bez doložení příjmů se staly oblíbené hlavně pro svou vysokou schvalovatelnost a rychlost výplaty peněz. Online žádosti o půjčky bez dokládání příjmu bývají vyhodnocovány velmi rychle a finanční prostředky je tak možné obdržet v podstatě ihned.

Mezi oblíbené typy půjček se řadí například expres půjčka bez doložení příjmu, která slibuje okamžitou výplatu peněz bez toho, aby žadatel musel dokládat potvrzení o výdělku. Expres půjčky bez doložení příjmu jsou záležitostí nebankovního sektoru.

Na druhou stranu i u bank se lze teoreticky s nabídkou takové půjčky setkat. Člověk však musí mít u dané banky běžný účet, aby bylo možné zkontrolovat jeho příjem tímto způsobem. Žádné dokumenty týkající se příjmu už se pak většinou dokládat nemusí.

Co je expres půjčka bez doložení příjmu?

Jedná se o rychlou půjčku, pro jejíž získání není potřeba dokládat zdroj a výši příjmu. Půjčky bez potvrzení příjmu lze považovat za výjimečné, protože většina bankovních i nebankovních poskytovatelů doklad o příjmu vyžaduje.

Expres půjčka bez doložení příjmu může být nabízena pod těmito názvy:

 • nebankovní půjčka bez doložení příjmu
 • půjčka na OP bez doložení příjmu
 • dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu
 • online půjčka bez příjmu
 • půjčka do výplaty bez doložení příjmu
 • půjčka bez doložení příjmu ihned na účet
 • půjčka na splátky bez doložení příjmu

V nabídce různých nebankovních společností lze najít také finanční produkty označené jako jisté půjčky bez registru a doložení příjmu nebo půjčky ihned bez registru a příjmu. Stejně tak mohou být nabízeny dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu, mnohem častěji jsou však půjčky bez příjmu poskytovány na krátkou dobu.

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu se sjednávají online na webových stránkách jejich poskytovatelů. Celý proces vyřízení je velmi rychlý a jednoduchý, jediné, co klient potřebuje, je většinou občanský průkaz. Odtud také označení půjčky na OP bez doložení příjmu.

Parametry rychlých půjček bez příjmu

Obvykle jsou půjčky bez potvrzení příjmu poskytovány na poměrně krátkou dobu a jejich výše nepřesahuje pár tisíc korun. Spadají proto do kategorie mikropůjček, pro které jsou tyto parametry typické.

Zároveň platí, že RPSN je u nebankovních půjček bez příjmu obecně velmi vysoká, proto tyto půjčky většinou vyjdou draho.

Půjčky bez potvrzení příjmu jistě mají své výhody, je však určitě vhodné dobře promyslet, zda neexistuje lepší řešení tíživé finanční situace. Důvodem jsou především vysoké poplatky, vysoká úroková sazba a vysoké sankce za pozdní splacení.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu a bez registru jsou ve většině případů pouhým lákadlem pro potenciální klienty. Pokud je půjčka poskytována bez nutnosti dokládat příjem, je většinou vyžadována dobrá úvěrová historie. To znamená, že by klient neměl mít žádné záznamy v úvěrových registrech. Z tohoto důvodu nejsou půjčky bez registru a doložení příjmu příliš často poskytovány.

Většinou platí, že jakmile člověk narazí na nabídku půjčky bez registru a příjmu ihned, měl by se mít na pozoru. S velkou pravděpodobností se totiž bude jednat o podvodnou společnost, jejímž cílem bude vylákat z klienta co nejvíce peněz.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu

Ani dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu není snadné získat. Většina rychlých půjček bez dokládání příjmu je poskytována na relativně krátkou dobu, typicky několik týdnů. Podmínkou pro získání dlouhodobého úvěru totiž bývá právě doklad o výši a zdroji příjmu.

Pokud člověk narazí na nabídky dlouhodobé půjčky bez doložení příjmu, měl by se mít na pozoru. Dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu totiž mohou nabízet nesolidní společnosti a soukromé osoby, kterým jde hlavně o to vylákat z klienta co nejvíce peněz na úrocích.

Jak poznat výhodnou půjčku online bez potvrzení příjmu?

Obecně nejsou online půjčky bez potvrzení příjmu příliš výhodné, nicméně v některých situacích mohou pomoci. Každý žadatel o online půjčku bez příjmu by si měl být jistý, že bude schopný zaslat splátku ve sjednaném termínu, protože jinak budou účtovány úroky z prodlení.

Rozhodujícím parametrem při výběru půjčky by měla být výše RPSN (roční procentní sazby nákladů). Čím nižší RPSN, tím výhodnější půjčka. Určitě není dobré hledět pouze na výši úrokové sazby, protože se s úvěrem mohou pojit různé poplatky, například za vyřízení nebo za vedení. Do RPSN se promítá jak úroková sazba, tak všechny další náklady na půjčku.

RPSN lze u půjček bez potvrzení příjmu označit za vysokou, alespoň v porovnání s RPSN u bankovních půjček. Částečně je tomu tak právě proto, že není nutné dokládat příjem. Úvěrová společnost v takovém případě považuje klienta za rizikovějšího a riziko nesplácení do jisté míry vyvažuje vysokými poplatky a vyšší úrokovou sazbou.

Na co se zaměřit při vybírání expres půjčky bez doložení příjmu:

 • výši RPSN
 • oprávněnost společnosti poskytovat úvěry (licence od ČNB)
 • nezávislé recenze poskytovatele

Kromě výše RPSN je nutné brát v potaz také oprávněnost dané instituce k poskytování úvěrů. Každá společnost, která oficiálně nabízí půjčky, musí být držitelem licence od České národní banky. Seznam držitelů je k dispozici na webu ČNB. Pokud firma licenci nemá, jedná se pravděpodobně o lichváře.

V neposlední řadě by si měl klient ještě před tím, než podepíše úvěrovou smlouvu, přečíst recenze vybraného poskytovatele, a to ideálně na nezávislých webových stránkách. Platí, že jestliže o společnosti nikde není ani zmínka, je lepší hledat dál.

Není od věci při hledání té nejvýhodnější nebankovní půjčky využít kalkulačku spotřebitelského úvěru, která doporučí nabídky vyhovující požadavkům uživatele.

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet, nebo na ruku?

Krátkodobé půjčky bez doložení příjmu jsou zpravidla vypláceny bezhotovostně. Některé nebankovní společnosti však nabízejí také půjčky v hotovosti, které jsou v případě schválení žádosti vyplaceny na předem dohodnutém místě.

Výhodou rychlých půjček bez příjmu je, že je lze obdržet již během několika minut od vyřízení. To platí jak pro půjčky bez doložení příjmu ihned na účet, tak pro půjčky bez příjmu v hotovosti.

Žádost o expres půjčku bez doložení příjmu online

Žádost o expres půjčku bez doložení příjmu se podává online prostřednictvím webového formuláře. Stačí navštívit web poskytovatele úvěru, v kalkulačce si nastavit výši a splatnost půjčky a poté vyplnit několik málo údajů.

Žádost o online půjčku bez potvrzení příjmu krok za krokem:

 • navštívit webové stránky poskytovatele půjčky
 • v úvěrové kalkulačce nastavit výši a splatnost půjčky
 • vyplnit požadované osobní údaje
 • ověřit bankovní účet
 • odeslat žádost a počkat na její schválení

Většinou je v rámci žádosti o půjčku bez příjmu vyžadováno ověření bankovního účtu. To se provádí zasláním symbolického poplatku (obvykle 1 Kč) z bankovního účtu klienta na účet úvěrové společnosti.

V některých případech musí klient vyplnit orientační výši měsíčních příjmů a výdajů. Vzhledem k tomu, že se jedná o online půjčku bez potvrzení příjmu, však není nutné příjem nijak dokládat.

Podmínky pro získání půjčky bez registru a doložení příjmu

Nebankovní společnosti si v porovnání s bankami kladou jen mírné podmínky. U půjček bez registru a doložení příjmu to platí dvojnásob, protože není nutné poskytovat potvrzení příjmu od zaměstnavatele, popřípadě výpis z účtu nebo daňové přiznání. Často jsou půjčky bez registru a příjmu nabízeny pod označením půjčky na OP bez doložení příjmu, jelikož je pro vyplnění žádosti potřeba jen občanský průkaz.

Podmínky u expres půjček bez doložení příjmu obvykle zahrnují:

 • občanský průkaz
 • vlastní bankovní účet
 • věk min. 18 let
 • žádné záznamy v registru dlužníků
 • trvalé bydliště v ČR

Do jisté míry se podmínky mohou lišit v závislosti na konkrétní společnosti. U půjček bez registru a příjmu ihned například nevadí, když má žadatel záznam v úvěrovém registru. Půjčky bez výpisu z účtu jsou tím pádem dostupné i pro problematické plátce.

Splácení rychlých půjček bez dokládání příjmu

Obvykle jsou půjčky bez doložení příjmu krátkodobé, proto se splácejí jednorázově. Některé nebankovní instituce sice nabízejí také půjčky bez doložení příjmu na splátky, jedná se však spíše o výjimku.

Den splatnosti si každý klient musí dobře pohlídat, aby předešel úrokům z prodlení se splátkou. Jakmile by se začaly účtovat sankce, půjčka by se mnohonásobně prodražila a splácení by tak bylo mnohem obtížnější.

Jestliže klient nemůže splatit půjčku včas, musí kontaktovat úvěrovou společnost a o této skutečnosti ji informovat. Obvykle platí, že čím dříve tak učiní, tím lépe. Poskytovatelé úvěrů jsou často ochotni nabídnout alternativní řešení, například odklad splátky, splátkový kalendář a podobně.

Splátka se zasílá na bankovní účet příslušné instituce. U hotovostních online půjček bez příjmu lze splátku předat také v hotovosti zástupci nebankovní společnosti.

Výhody rychlých půjček bez doložení příjmu

Expres půjčky bez doložení příjmu mohou pomoci v situacích, kdy je potřeba urychleně zaplatit nějaký nečekaný výdaj. Ne nadarmo se jim přezdívá půjčky do výplaty bez doložení příjmu – často o ně žádají právě lidé, kterým došly finance a zároveň jim zbývá pár dní do výplaty.

Mezi hlavní výhody rychlých půjček bez příjmu patří:

 • výplata peněz do pár minut od schválení
 • mírné podmínky pro schválení
 • v některých případech nevadí záznam v registru dlužníků

Zmíněné výhody jistě nejsou zanedbatelné, určitě je však nutné myslet také na rizika a nevýhody online půjček bez příjmu.

Nevýhody rychlých půjček bez doložení příjmu

Mezi největší nevýhody půjček bez potvrzení příjmu patří celková rizikovost, která je výsledkem několika vzájemně se ovlivňujících faktorů.

Nevýhody půjček bez doložení příjmu zahrnují:

 • vysokou RPSN
 • krátkou dobu splatnosti
 • možnost půjčit si jen malé částky
 • vysoké sankce v případě pozdního splacení

Půjčky bez příjmu jsou rizikové hlavně proto, že jsou poskytovány téměř každému. Jak již bylo řečeno, v některých případech nevadí dokonce ani záznam v registru dlužníků. Co je však klíčové, je skutečnost, že tyto úvěry mohou získat i lidé s nulovým příjmem. Je pochopitelné, že šance na řádné splacení nejsou v takovém případě zrovna vysoké.

Pokud člověk s nízkým nebo nulovým příjmem nesplatí půjčku včas, je jen krůček od dluhové pasti, kterou často následuje insolvence. Je proto skutečně důležité dobře zvážit, zda je půjčka v dané situaci tím nejlepším řešením.

Pro koho jsou expres půjčky bez doložení příjmu vhodné?

Půjčka bez potvrzení příjmu může být vhodná jen tehdy, když si je člověk absolutně jistý, že ji bude schopen splatit ve stanoveném termínu. Nicméně nebankovní poskytovatelé úvěrů bohužel cílí na osoby, u kterých je pravděpodobnost včasného splacení mizivá. Jde především o:

 • nezaměstnané
 • rodiče na rodičovské dovolené
 • důchodce
 • studenty
 • osoby s minimální mzdou

Před podpisem úvěrové smlouvy je důležité zvážit, zda bude včasné splacení možné, a případně promyslet různé alternativy k nebankovní půjčce. Je také nutné pamatovat na to, že mnoho lidí se problémům s půjčkou vyhne jedině tak, že si žádnou půjčku nesjedná.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang