Usilovně pracujeme na tom, abysme vám poskytli názvy domén nejvyšší kvality

Jsme podnik známý pro vytváření jedinečných značkových domén pro firmu ať už na základě služeb nebo produktů. Jsme rychle rostoucí společnost, která má již rozšířenou klientelu s několika spokojenými klienty na seznamu.

Naše práce se neomezuje pouze na vytváření obchodních jmen, ale zabýváme se také obchodem se zprostředkovateli domén, kde působíme jako prostředník mezi kupujícími a prodejci. Nákup a prodej domén u společnosti Namoxy je výhodný, protože poskytujeme uživatelsky přívětivé rozhraní a také veškerou požadovanou pomoc našim zákazníkům. Jsme k dispozici 24/7/365 v případě nějakého problému.

Dělí vás od nás jen hovor či e-mail.

Proč použít Tovarnik.cz k nalezení obchodního jména?

Usnadňujeme prozkoumání tisíců kvalitních, ručně vybraných a unikátních obchodních jmen, které lze zakoupit jako prémiovou doménu. Od roku 2007 spravujeme prodej tisíců jmen pro velké i malé značky napříč mnoha průmyslovými odvětvími.

Pojmenování není snadné. Pravděpodobně jste strávili nějaký čas přemýšlením o tom, jak pojmenovat svůj podnik. Proces vypadá takto: některé kreativní brainstormingy s vašimi kolegy vedou k tomu, aby se zjistilo, že některé domény jsou již převzaté nebo dostupné za astronomickou cenu. Nezastrašení opakujete celý proces znovu a znovu.

Podnik může pokračovat po dlouhou dobu a rozptylovat vás od budování podnikání. Vaše možnosti jsou pokračovat ve frustrujícím přístupu, jít s cenově dostupnou doménovou agenturou nebo se rozhodnout pro zavedený trh na Tovarnik.cz.

S mnoha jmény s .com na našem trhu jsou vaše šance, k nalezení názvu, který je pro vaší firmu správný, vysoká. V kombinaci s pomocí našich specialistů na značky a lingvistických specialistů, velké globální komunity, sofistikovaného vyhledávacího algoritmu a kurátorských kategorií, uvidíte, proč je Tovarnik.cz chytrou volbou při zajišťování obchodního jména.

Provedeme vás všemi kroky procesu, včetně převodu názvu vaší domény na vašeho registrátora. Naše zabezpečená a zaručená služba úschovy zajišťuje, že vlastníte práva na doménu dříve, než dojde k uvolnění peněz. Přívětivé počáteční ceny Tovarnik.cz vylučují z transakce jakékoli dohadování.

Kdo jsou zákazníci Tovarnik.cz?

Ve společnost Tovarnik.cz jsme pomohli pojmenovat tisíce podniků. Naši zákazníci pocházejí z nejrůznějších odvětví a míst. Protože jsme sami podnikateli, máme slabost pro obchodníky, kteří riskují své podnikání, avšak naši zákazníci našli silné názvy i s mnoha svými požadavky.

Spolupracujeme na na konzultacích v oblasti internetových projektů, marketingu, online marketingu, HR, grafiky a mnohém dalším se společnostmi jako: xxx

Naši kurátoři roztřídili názvy do odvětví, která sahají od umění a designu až po technologii, od hardwaru k latině, od sociálních po mobilní a mnoho dalších.

Díky mnoha prodejcům jsme udělali pár lidí šťastnými. Podívejte se na naší zkušební stránku a přečtěte si, co si naši zákazníci mysleli o pojmenování svého podnikání s Tovarnik.cz.

Grafické služby

Tovarnik.cz nabízí našim klientům samostatné služby v oblasti designu loga.

Plus přidat odstavec o nabídce grafiky pro webové stránky. A další doplňkové grafiky, např. vizitky.

Jak to funguje?

  • Požádáme klienta o stručný design jeho loga – jednoduchý popis toho, co očekávají a jaké bude jejich logo; co by mělo představovat. Představíme 3 koncepty loga. Klient si vybere jeden koncept, který ho nejvíce zaujal. Vytvoříme jednoduché vylepšení dle klientovy představy a hotová loga zašleme.
  • Platba probíhá předem.

Mini plán

  • 3 x základní koncepce designu loga. Často obsahuje pouze logotyp loga nebo jednoduché písmo s velmi jednoduchou ikonou (viz příklady níže)
  • Logo je poskytované v těchto formátech: .ai .eps .png
  • Dokončení trvá cca 3 dny
  • Cena je $160

Plus plán

  • 3 x jednoduché koncepty loga. Obvykle obsahuje pěkné písmo a více zapojenou ikonu (viz příklady níže)
  • Logo je poskytované v těchto formátech: .ai .eps .png
  • Dokončení trvá cca 5 dní
  • Cena je $360

Pokud se chcete dozvědět více nebo máte zájem o vytvoření loga pro svou doménu, kontaktuje nás na adrese: pan@tovarnik.cz.

Jak to všechno začalo?

Již nějakou dobu jsme sériovými podnikateli. Vždy jsme přemýšleli o nových podnikatelských záměrech a pak jsme na základě brainstormingu zaregistrovali doménu (nebo dvě či tři), abysme mohli zahájit podnikání. Samozřejmě jsme měli mnohem více jmen, než bylo času na výrobu nebo zakládání společnosti! Takže když si naši přátelé založili vlastní podniky, doporučili jsme jim, aby si prohlédli náš “kbelík” názvů. Byli nadšení, když našli správný název, který jim umožnil začít hned budovat jejich značku. Nemohli jsme být více nadšení.

Naše další myšlenka byla: “Co kdybysme to otevřeli pro všechny?”.
Domény jsme měli, ale mohli bysme opravdu udělat nakupování se značkou rychle, snadno a cenově dostupné? V minulosti jsme si vybudovali skvělé značky, ale nepocházeli jsme z brandingového průmyslu. Opravdu jsme měli typy názvů, které lidé hledali? Ujistili jsme se o tom tím, že jsme strávili měsíce zkoumáním toho, co skutečně dělá doménu značným. Poté jsme strávili ještě více času procházením všech našich jmen a jejich tříděním dle kritérií, abysme je mohli ocenit podle jejich hodnoty a usnadnit jejich nalezení a následnou vizualizaci.

Tovarnik.cz jsme spustili v roce 2007 a po několika prvních prodejích jsme dostali ohromnou zpětnou vazbu od lidí, kteří nám řekli, jak snadno jsme pro provedli proces při vyhledávání domény.

Možná to víte nebo nevíte, ale…
Agentury s nejlepší značkou mohou účtovat 6 nebo 7 místnou částku za značku (to snad přijde s odpovídající doménou s .com). A víte co? Pokud si to vaše společnost může dovolit, může to stát za to. To znamená, jak důležité je mít jméno. Ale pro všechny ostatní, zejména pro podnikatele, kteří jej zavádějí, nabízíme levnější značkové názvy a časově méně náročnou volbu. A pravdou je, že některé ze značkových agentur, které jsme zmínili, ve skutečnosti hledají v našich katalozích názvy, které představují klientům. Samozřejmě nechtějí, aby to někdo věděl, ale vědí více, než kdokoli jiný.

Právě teď nás nejvíce vzrušuje to, že máme příležitost umožnit více a více lidem zahájit vlastní podnikání a zavádět produkty a služby. Věříme, že skvělá značka by měla být dostupná pro všechny, nejen pro Fortune 500. Jednoho dne bysme chtěli rozšířit naše stránky o komunitu pro lidi, kteří tam chtějí vybrat jméno a propagovat značku.

Chtěli bysme vás seznámit s případem jedné věci…
Většina lidí se týdny snaží najít značku. Přemýšlejí o jménu, kontrolují, zda je či není daná doména s .com k dispozici. Mohou se dokonce pokusit kontaktovat majitele, aby zjistili, zda je jméno k prodeji a v případě štěstí na odpověď, že cena není pobuřující a jméno není založeno na současném trhu. Poté si vzpomenou na jiné jméno jen aby opakovali cyklus. Mezitím se podnikání táhne, protože každý čeká na jméno a na všechno ostatní, od marketingových materiálů po vizitky a bankovní účty.

Místo toho doporučujeme…
Začněte seznamem toho, co můžete získat. Začněte také tím, co víte, že je dobré a také hledáním na Tovarnik.cz. Jsme tu, abysme vám pomohli.

Michal Hardyn, zakladatel a ředitel

Stario Agency, s.r.o.
Na Poříčí 1067/25
110 00 Praha – Nové Město
IČ: 04863500, DIČ: CZ04863500

 Copyright © 2020 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang