Usilovně pracujeme na tom, abysme vám poskytli názvy domén nejvyšší kvality

Máme přes 12 let zkušeností s tvorbou online byznysů a budováním a propagací služeb a produktů na internetu. Vytváříme rychle rostoucí byznysy, které využívají stovky tisíc zákazníků v Česku, na Slovensku a v Polsku.

Naše práce se neomezuje pouze na vytváření nových názvů pro byznysy, zabýváme se také spoluprací s dalšími majiteli internetových domén, pro které působíme jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodejcem.

Nákup a prodej domén přes Tovarnik.cz je výhodný, protože poskytujeme maximálně vstřícný přístup, veškerou potřebnou asistenci a pomoc našim klientům. Jsme k dispozici 24/7/365 v případě potřeby.

Od nového skvělého názvu pro váš byznys vás dělí krůček, třeba jeden email.

Proč použít Tovarnik.cz k nalezení názvu pro firmu, projekt nebo službu?

Zpracováváme každý rok tisíce kvalitních, ručně vybraných a unikátních domén a názvů, ze kterých vybíráme prémiové domény k dalšímu prodeji.

Od roku 2008 se pohybujeme na trhu domén a internetových projektů, zpracovali jsme desítky tisíc domén vhodných pro velké i malé byznysy napříč mnoha obory podnikání.

Pojmenování byznysu není snadné

Pravděpodobně jste strávili nějaký čas přemýšlením o tom, jak pojmenovat svůj byznys. Proces vypadá nějak takto:

  • dlouhé hodiny samostatného přemýšlení v práci i mimo práci
  • opakované diskuze s kolegy, kamarády a známými
  • spousta výsledků směřuje k tomu, že najdete názvy, které už někdo využívá, jsou zabrané nebo jsou domény dostupné za astronomické ceny
  • celý proces opakujete znovu a znovu – trvá to dlouho a je to vyčerpávající

Tak to bohužel může pokračovat ještě dlouho. To vás rozptyluje od budování vašeho byznysu. Máte možnost pokračovat v tomto frustrujícím přístupu, zkusit najít nějakého marketingového poradce nebo kreativní agenturu nebo využít služeb a zkušeností s výběrem názvu od Tovarnik.cz.

Česko patří mezi světovou velmoc v počtu e-shopů a obecně online projektů. S rostoucím počtem byznysů na .cz doméně se snižuje šance na nalezení vhodného názvu a domény pro váš byznys.

Pomoci vám mohou naši odborníci. Můžete se snadno sami přesvědčit, že projekt Tovarnik.cz je chytrá volba při zajišťování názvu vaší firmy, projektu nebo služby.

Společně s výběrem vhodného názvu vás provedeme všemi kroky procesu, včetně převodu názvu vaší domény na vašeho registrátora domén (případně pomůžeme s výběrem spolehlivého registrátora). Jasný ceník Tovarnik.cz vylučuje z komunikace jakékoli zbytečné dohadování.

Kdo jsou klienti Tovarnik.cz?

Máme připravené názvy pro tisíce byznysů. Naši klienti pocházejí z nejrůznějších odvětví. Protože také podnikáme na internetu, dobře chápeme potřeby našich klientů a pomůžeme s nalezením vhodného názvu. Pečlivě zvážíme a zohledníme požadavky klientů a důraz klademe také na rozumnou výši investice do názvu byznysu.

Spolupracujeme na projektech a konzultacích v oblasti internetových projektů, online marketingu, IT, HR nebo grafiky pro desítky významných tuzemských společností. Některé reference můžete vidět na webu Stario Agency.

Naši specialisté roztřídili názvy a domény do různých odvětví a kategorií, aby byl výběr ještě jednodušší.

Prostřednictvím prodeje názvů a domén jsme udělali pár lidí šťastnější, protože jsme jim pomohli rozjet jejich vysněnou firmu, projekt nebo službu.

Jak to všechno začalo?

Již od roku 2008 podnikáme na internetu. Název byznysu je vždy důležitou součástí startu každého podnikání. Vždy jsme hodně přemýšleli o nových podnikáních a projektech. Spoustu času jsme strávili vymýšlením názvů. Potom jsme na základě spousty hodin přemýšlení a diskuzí zaregistrovali domény (často třeba dvě nebo tři nebo i více domén). Některé nevyužité domény jsme nabídli kamarádům a známým, když zakládali vlastní byznys. Byli nadšení, když našli u nás správný název, který jim umožnil začít hned budovat jejich byznys. To nám udělalo také velkou radost.

Proto nás napadlo: “Co když nabídneme skvělé názvy a domény dalším lidem a pomůžeme rozjezdu dalších byznysů, projektů a služeb?”

Pracovat s doménami jsme uměli dobře, jenže jak udělat nakupování názvů pro byznysy jako rychlou, snadnou a cenově dostupnou službu? Navíc jsme si říkali, zda vážně máme k dispozici názvy, které lidé hledají? Měsíce jsme se bavili s kolegy podnikateli o tom, na jakém základě vybírají názvy pro byznys a domény, co je pro ně důležité a jak si představují tržiště s názvy a doménami, které jim skutečně pomůže s výběrem a rozjezdem podnikání.

Přemýšeli jsme, jak snížit čas při procházení názvů a domén, jak názvy třídit a kategorizovat, jak stanovit férovou hodnotu za domény a službu.

Tržiště Tovarnik.cz jsme spustili v roce 2020 a během prvních prodejů jsme získali ihned výbornou zpětnou vazbu od lidí, kteří nám řekli, jak moc jsme jim pomohli při vyhledávání vhodného názvu a domény.

Co když chci to nejlepší?

Klienti s velkým rozpočtem často využívají pro výběr vhodného názvu svého businessu kreativní agentury a investují stovky tisíc a milióny korun do analýz, průzkumů, rozhovorů s uživateli. A myslíte si, že to dává smysl?

Pokud si takové částky může váš byznys dovolit, pak to může mít přínos. Název pro firmu, projekt nebo službu vybíráte klidně na desítky let dopředu a budete do názvu investovat roky práce a spoustu prostředků.

Také pracujeme s agenturami a některé vybírají názvy byznysů přímo z našeho tržiště Tovarnik.cz a tyto názvy potom představují svým klientům.

Dělá nám radost, že přes tržiště Tovarnik.cz můžeme výběr skvělého názvu pro byznys zpřístupnit téměř každému. Nabízíme více a více lidem možnost zahájit vlastní podnikání a spustit nové produkty a služby.

Věříme, že skvělý název pro svůj byznys si zaslouží každý, nikoliv jen velké firmy a korporace, které mohou investovat stovky tisíc a milióny korun do průzkumů a kreativních agentur.

Místo dalšího hledání kreativního názvu, abyste nakonec zjistili, že název je zabraný, zkuste dneska projít názvy pro byznys dle seznamu, který nabízíme na Tovarnik.cz. Když si vyberete, můžete rychle získat název a doménu pro váš byznys a bez zbytečného zdržování rozjet svůj byznys.

Jsme vám k dispozici.

Michal Hardyn, zakladatel a ředitel

Stario Agency, s.r.o.
Na Poříčí 1067/25
110 00 Praha – Nové Město
IČ: 04863500, DIČ: CZ04863500

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang