Držitelé domén aka Domaineři

Máte zajímavé domény, které chcete prodat? Nabídněte vaše domény přes Tovarnik.cz. Máme kupce, kteří hledají domény pro svůj byznys.

Ozvěte se nám ještě dnes a využijte výhod tržiště Tovarnik.cz, které propojuje držitele a prodejce domén a zájemce o domény.

Něco o Tovarnik.cz

Dnešní byznys je rychlý a efektivní. Lidi z byznysu chtějí název a doménu pro svůj byznys a ideálně ještě dnes ji koupit. S tím jim pomáháme s našimi seznamy domén k prodeji a snadným nákupním procesem.

Od roku 2008 se pohybujeme v online byznyse a světě domén. Přidejte své domény na tržiště Tovarnik.cz, zvýšíme počet prodejů vašich domén.

Máme zájemce o vaše domény

Tvrdě pracujeme, abychom přivedli návštěvnost a zájemce k seznamu vašich domén. Máme tým s bohatými zkušenostmi z online projektů a online reklamy, který pracuje na růstu prodejů domén z tržiště Tovarnik.cz.

Spokojenost držitelů domén je pro nás důležitá. Kromě propagace vašich domén a jejich nabízení koncovým kupcům řešíme také celý nákupní proces a komunikaci se zájemci.

  • 1, Marketing: Inzerujeme a aktivně propagujeme vaše domény. Investujeme do marketingu naše peníze, protože tím zvýšíme prodeje.
  • 2, Obchod: Aktivně nabízíme vaše domény firmám, majitelům firem, investorům, manažerům. Nebojíme si zpotit triko. To je naše práce.
  • 3, Komunikace a procesy: Kompletní řešení prodejního procesu, prodejní argumenty, zodpovídání dotazů, smlouva. Zajistíme, aby každý prodej proběhl hladce a byli jste jako prodejci spokojení.

Žádná klíčová slova, to nevadí

Nespecializujeme se pouze na domény plné klíčových slov, jako třeba doména nejlepsiponozky.cz. Umíme najít zájemce i pro domény, které jsou chytlavé a je možné kolem nich budovat brand.

To znamená, že prodáme také domény, které jsou snadno vyslovitelné a mají minimální nebo žádné pravopisné variace. Takovým příkladem může být třeba Glami.cz nebo Heureka.cz.

Připojte se a prodávejte přes tržiště Tovarnik.cz

Kontaktujte nás. Obratem se vám ozveme a domluvíme se na prodeji vašich domén. Každého zájemce a portfolio domén pečlivě zkontrolujeme a rádi pomůžeme rozjet prodej vašich domén přes tržiště Tovarnik.cz.

Děkujeme. Budeme se těšit.

PS. Dejte vědět v případě jakýchkoliv dotazů.

Zdraví, Michal Hardyn
Kontakt: pan@tovarnik.cz

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang