Držitelé domén aka Domaineři

Máte kreativní názvy domén? Prodejte vaše domény na Tovarnik.cz. Máme kupce, kteří je chtějí. Přihlaste se a staňte se ještě dnes prodejcem značky Tovarnik.cz a využijte výhod našeho trhu přátelského pro kupující, balení značky a rozsáhlého marketingu.

Něco o Tovarnik.cz

Dnešní podnikatelé jsou rychlí a efektivní. Chtějí najít skvělé jméno s odpovídající doménou a dnes si ho koupit. Od roku 2007 jim s tím pomáháme a naším ručně vybraným výběrem jmen, lidským vyhledáváním, transparentním předběžným stanovováním cen a snadným nákupním procesem.

Seznam na Tovarnik.cz

Kurzorujeme seznam domén k prodeji na Tovarnik.cz se zaměřením na značkové a kreativní, protože to jsou jména, která koncoví uživatelé loví. Pokud vlastníte doménu, která je pro naši sbírku dobrá, rádi ji uvedeme a prodáme za vás.

Žádná klíčová slova, žádný problém

Naše tržiště upozorňuje na chytlavá slova a nezapomenutelné fráze, které by nebylo možné najít při standardním vyhledávání klíčových slov v rozsáhlé databázi domén. Milujeme jména, která jsou snadno vyslovitelná a mají malé nebo žádné pravopisné variace. Naším cílovým zákazníkem je Google a Reebok.

Máme oční bulvy

BrandBucket vždy pracuje na tom, aby přivedl návštěvnost na váš seznam domén. Máme na plný úvazek marketingové lidi, kteří dělají věci, jako je reklama, navazování spojení a provozování přidruženého programu. Naše plynulé a bezpečné nákupní prostředí pomáhá vašemu jménu vidět a prodat.

Proč prodej přes Tovarnik.cz

BrandBucket se zaměřuje na zkušenosti a spokojenost kupujících jako se to vyplatí velkým prodejcům domén. Myslete na nás jako na obchodní název butiku. Pokud se vaše doména hodí k našemu publiku, není lepší místo k jejímu prodeji.

  • 1, Buďte vidět – Nepřinášíme pouze provoz, ale také kupujeme. Naši cílení návštěvníci hledají jména nových společností a produktů. Koncoví uživatelé, jako jsou tito, jsou připraveni zaplatit za doménu.
  • 2, Buďte v bezpečí – Naši oddaní prodejci odpovídají na dotazy a sdělí potenciálním kupcům hodnotu vaší domény. A jakmile se nákup uskuteční, naši interní převodní agenti zajistí, aby každý prodej proběhl hladce a že vy i kupující jste s transakcí spokojeni.
  • 3, Buďte znační – neco tady vymyslet…

Připojte se k naší komunitě

Po vytvoření účtu můžete odeslat k prodeji neomezený počet domén. Každé odeslání pečlivě zkontrolujeme a upozorníme vás, zda je vaše doména schválena pro zápis.

Děkujeme & dejte nám vědět v případě jakýchkoliv dotazů.

Stále si nejste jisti?

Máte otázky a chcete se spojit? Zašlete nám e-mail a začněte konverzaci.

 Copyright © 2020 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang