Ceník a nejčastější dotazy

Zajímá vás, jak Tovarnik.cz funguje? Máte dotaz k cenám, názvům a doménám, které nabízíme? Tady najdete odpovědi na nejčastější dotazy a postup při nákupu názvu a domén přes náš portál.

Jak vám Tovarnik.cz pomůže s názvem pro váš byznys?

Naším posláním je, aby bylo nalezení názvu pro byznys jednoduché, rychlé a bezpečné. Ukážeme vám jak.

Proč potřebuji pro svůj byznys skvělý název a doménu?

Dokonce i malé firmy, které obsluhují pouze malý počet zákazníků nebo malý region, potřebují skvělý název. Je to proto, že název a webová adresa je první místo, které lidé při výběru produktu nebo služby vyhledávají. Dobře zvolený název webu pomáhá každému byznysu:

  • Propagujte a prodávejte své produkty a služby
  • Oslovte nové zákazníky (a udržujte si stávající zákazníky)
  • Budujte důvěryhodnost
  • Získávejte zákazníky od zavedených, konkurenčních a větších podniků
  • Budujte známost své značky a získejte výhodu při její propagaci

Skvělý název pro váš byznys je mnohem dostupnější, než si myslíte.

Proč potřebuji profesionální e-mail?

Společně se skvělým názvem a doménou získáte možnost mít profesionální emailovou adresu. Existuje mnoho důvodů, proč přejít z bezplatného e-mailu na e-mail na své vlastní doméně. Zde jsou tři takové důvody:

  • Důvěryhodnost: Zákazníci s větší pravděpodobností důvěřují profesionální adrese honza@dobrekolo.cz, ve srovnání s adresou honzovakola82@gmail.com
  • Budování značky: Profesionální e-mailové adresy s vaší značkou v názvu propagují lépe vaše podnikání a zákazníci si název neustále ukládají do paměti
  • Růst prodejů: Každým odeslaným e-mailem připomínáte zákazníkům váš web a povzbuzujete je, aby navštívili web a nakoupili nebo se ozvali

Umíme vám pomoci s nastavením domény na jednom ze světově nejlepších emailových řešení přes Google řešení pro firmy. Dokážeme vám založit firemní Google účet‎ s přístupem ke Google nástrojům. Stabilní systém, ochrana proti spamu, nejvyšší zabezpečení. Využívá 5 milionů firem. Kancelář 21. století.

Mohu smlouvat o slevu?

Máte možnost podat vaší cenovou nabídku pro většinu námi nabízených domén. Možnosti slevy jsou ovšem velmi omezené, hodnota domén v čase spíše roste, jak se zvyšuje počet projektů na internetu. Pokud je vaše nabídka dostatečně vysoká, zvážíme ji. Reakce na nabídku obvykle trvá jeden pracovní den.

Některé z námi nabízených domén jsou velmi žádané a dostávají každý rok spoustu nabídek. Obecně, pokud je název oblíbený, naše možnosti pro nabídnutí slevy jsou skutečně velmi omezené.

Co mám dělat, když mám menší rozpočet, než je cena domény

Doporučujeme komunikovat ohledně rozpočtu otevřeně. Můžeme vám pak doporučit vhodné názvy pro byznys na základě vašeho rozpočtu a našich dlouholetých zkušeností s prodejem prémiových názvů a domén.

To znamená, že pokud hledáte název a doménu v rámci konkrétního omezeného rozpočtu, můžeme vám pomoci, stačí nás jednoduše oslovit.

Jaké jsou ceny domén?

Snažíme se o maximální transparentnost a kde to je možné, zobrazujeme ceny za názvy a domény přes tržiště Tovarnik.cz. Můžete porovnat názvy a ceny a vybrat si podle toho vhodný název pro svůj byznys.

Námi nabízené domény jsou oceňovány týmem odborníků na domény. Používáme velké množství údajů na základě našich 12 let podnikání na internetu a obchodování s doménami.

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Je potřeba k nim připočítat 21 % DPH.

Jak Tovarnik.cz spravuje domény?

V týmu Tovarnik.cz neustále přemýšlíme o různých názvech, slovech, kombinacích a parametrech, které nejvíce přispívají k dobrému názvu firmy, projektu nebo služby. Po letech budování projektů, služeb a firem jsme vytvořili seznam parametrů, podle kterých vybíráme skvělé názvy pro byznys.

Přišli jsme na „zvláštnosti“, které odlišují dobrý a špatný název byznysu, mezi takové patří například: délka názvu, důvěryhodnost názvu, skutečnost slova a výrazu, abeceda, výslovnost, pravopis, možné konflikty, ochranné známky, dlouhodobá atraktivita názvu, jedinečnost a obecná retence.

Jak najdu název na Tovarnik.cz?

Tovarnik.cz nabízí různé přístupy k nalezení názvu na našem tržišti. Máte možnost vyhledávání a filtrování názvů. Stále pracujeme na vylepšení filtrování a vyhledávání, protože počet nabízených názvů byznysů se nám i díky spolupráci s partnery daří navyšovat.

Jaký typ názvů najdu na Tovarnik.cz?

Říká se, že volba skvělého názvu pro byznys je umění i náhodná hra. Konkurence v podnikání roste, je proto stále důležitější patřit mezi byznysy, které si zákazníci zapamatují. K tomu pomáhá dobře zvolený a rozpoznatelný název byznysu. Názvy pro byznys mohou být přitom různého typu, od těch obecných jako parfemy.cz, přes relativní jako Alza, až po esoteričtější, které odvozují náladu nebo pocit jako Google.

„Dobré názvy“ mají přetrvat věčnost. Takové názvy by mimo jiné neměly omezovat rozvoj byznysu. Co je pro byznys zajímavé dnes, nemusí být pro byznys zajímavé za pár let. Dobře zvažte, jestli do názvu dávat nějaké klíčové slovo. Není například ideální rozšířit nabízené produkty o školní batohy, když jste si na začátku zvolili název byznysu plnicipera.cz.

Dobrý název nemusí mít přímý vztah k vaší firmě nebo produktu, může jen zprostředkovat vlastnosti, které jsou důležité pro vaši společnost (jako je síla) nebo celkový pocit (jako je mládí a zábava).

Názvy bez zahrnutí klíčových slov se časem také mohou stát silnými značkami a nabízejí flexibilitu pro rozvoj podnikání bez omezení názvu založeného na klíčových slovech.

Co získám, když si koupím název pro byznys od Tovarnik.cz?

Při nákupu názvu a domény z Tovarnik.cz se stáváte novým vlastníkem domény, která bude kompletně převedena na váš účet u vašeho registrátora domén.

Neexistují žádné skryté poplatky nebo související poplatky z Tovarnik.cz. Jedna jediná platba, kterou zaplatíte za získání názvu a domény. Hotovo.

Kdo jsou lidé zodpovědní za Tovarnik.cz?

Tržiště Tovarnik.cz je důvěryhodným lídrem v oboru názvů pro byznys a domén.

Zakladatelem a ředitelem je Michal Hardyn, který od roku 2008 podniká na internetu a rozvíjí projekty, firmy a značky na internetu. Zaměřuje se především na online marketing, sociální média a startupy. Je zakladatelem digitální agentury Stario. Ja zakladatelem cashback portálu Tipli, který získal po 3 letech od startu přes 1.000.000 registrovaných uživatelů v Česku, na Slovensku a v Polsku a expanduje do dalších států. Dále je zakladatelem portálu VimVic.cz a affiliate a reklamní sítě Adsalva. V minulosti byl Michal spolumajitelem a ředitelem digitální agentury 5DM.cz a pracoval jako ředitel digitální divize srovnávače ePojištění.cz. Je aktivní na sociálních sítích, vlastní jeden z nejsledovanějších twitterových účtů v oboru.

Pod Michalovým vedením tým specialistů na marketing a domény vybírá každý rok z desítek tisíc domén takové, které mohou být další silnou značkou a pomoci růstu nových byznysů.

Jak si mohu koupit název na Tovarnik.cz?

Jakmile najdete vhodný název pro váš byznys, jednoduše zažádáte o doménu. Ozveme se vám do 1 pracovního dne. Nákup probíhá přímou komunikací s týmem Tovarnik.cz, který vás provede celým procesem, pošle vám přesné instrukce v každém kroku a zodpoví dotazy.

Tým Tovarnik.cz vás bude kontaktovat, aby zajistil převod domény na vás. To bude znamenat přesun domény do vašeho účtu u vašeho registrátora (například Active24, Ignum, Forpsi, Wedos, atd.). Po dokončení procesu je doména vaše a můžete ji použít pro váš byznys, jak už si jen budete přát.

Co se stane poté, co si zakoupím název od Tovarnik.cz?

Jakmile je platba přijata a ověřena, zahájíme proces převodu domény. Převod trvá zpravidla 1-3 dny v závislosti na registrátorovi, kde je doména aktuálně vedena, a poté na registrátorovi, na kterého ji převádíme.

Pokud se rozhodnete použít stejného registrátora, u kterého se doména aktuálně nachází, je převod nejrychlejší, protože je převod pouze mezi účty. Potom doména může být vaše už za méně než 24 hodin. Pokud vyberete jiného registrátora, převod může trvat 1-3 dny.

Protože tržiště Tovarnik.cz nabízí domény od více majitelů, tyto domény jsou vlastněny několika různými lidmi, může být doba přenosu ovlivněna v závislosti na době odezvy koncového prodejce. Proces převodu zrychlujeme přesnou komunikací a dobře nastaveným postupem převodu.

Kde získám ochrannou známku pro název svého byznysu?

Existuje mnoho organizací, které vám mohou pomoci chránit váš název.

Se získáním ochranné známky vám dokážeme pomoci a nasměrovat vás na naše spolupracující odborníky, kteří mají rozsáhlé zkušenosti se získáváním ochranných známek pro byznys a internetové projekty a služby. Proces získání ochranné známky jsme absolvovali již mnohokrát, máme jej odladěný a můžeme vám pomoci. Také máme domluvené nadstandardní podmínky u smluvních partnerů pro získání ochranné známky.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang