Ceník a nejčastější dotazy

Zajímá vás, jak Tovarnik.cz funguje? Máte dotaz k cenám, názvům a doménám, které nabízíme? Tady najdete odpovědi na nejčastější dotazy, postup při nákupu názvu a jména přes náš portál.

Jak vám Tovarnik.cz pomůže pojmenovat vaše podnikání?

Naším posláním je, aby bylo pojmenování firmy jednoduché, rychlé, bezpečné a bezbolestné. Ukážeme vám jak.

Proč potřebuji pro svou firmu skvělou doménu?

Dokonce i malé místní podniky, které obsluhují pouze malá města, potřebují skvělou doménu. Je to proto, že web je první místo, které lidé při výběru produktu nebo služby vyhledávají. Web pomáhá každému podnikání:

  • Propagujte a prodávejte své produkty a služby
  • Oslovte nové zákazníky (a udržujte si stávající zákazníky)
  • Budujte důvěryhodnost
  • Soutěžte s většími podniky
  • Ovládejte svou značku a udržujte si svůj marketing svěží a aktuální.

Nejlepší ze všeho je, že skvělá doména je mnohem jednodušší a dostupnější, než si myslíte. Tovarnik.cz … (tady to nejak domyslet) … webové stránky, e-mail a marketingové možnosti pro růst jejich podnikání na webu.

Proč potřebuji profesionální e-mail?

Existuje mnoho důvodů, proč přejít z bezplatného e-mailu na e-mail založený na doméně, zde jsou první 3:

  • Zákazníci s větší pravděpodobností důvěřují profesionální adrese jako je honza@dobrekolo.cz, než honzovakola82@gmail.com.
  • Personalizované e-mailové adresy propagují vaše podnikání efektivněji. Pokaždé, když odešlete e-mail, dáváte svou webovou stránku zákazníkům a povzbuzujete je, aby navštívili váš web.

Profesionální e-mail poskytuje prvotřídní zabezpečení pomocí špičkových spamových a virových filtrů. Umíme vám pomoci s nastavením vaší domény na světově jedno z nejlepších emailových řešení přes Google Mail řešení pro firmy. Dokážeme vám založit firemní Google účet‎ s přístupem ke Google nástrojům. Vyzkoušení nabízí Google zdarma (na 14 dní). Stabilní systém, ochrana proti spamu, nejvyšší zabezpečení. Využívá 5 milionů firem. Kancelář 21. století.

Mohu sjednat z ceny?

Poskytujeme možnost podat nabídku pro většinu našich domén – některé domény jsou ovšem přísně neobchodovatelné.

Pokud je vaše nabídka dostatečně vysoká, předložíme ji k posouzení majiteli. Reakce na vaši nabídku obvykle trvá méně než jeden den.

Mnohé z našich domén jsou velmi žádané a dostávají mnoho nabídek. Obecně, pokud je jméno oblíbené, naši prodejci nebudou ochotní zvážit významnou slevu.

Mohu učinit nabídku?

Věříme ve snižování potíží prostřednictvím cen předem. Narozdíl od jiných doménových trhů, které jen zřídka vykazují kótovací cenu nebo zvyšují své ceny, aby zahájily zdlouhavý proces vyjednávání, vyžaduje Tovarnik.cz, aby každé jméno mělo stanovenou spodní hranici ceny. Naši zaměstnanci doporučují vhodné cenové rozpětí na základě kvality jména a našich dlouholetých zkušenostech s prodejem značkových domén. Pokud hledáte jméno v rámci konkrétního rozpočtu, můžeme vám pomoci, stačí nás jednoduše oslovit.

Jaké jsou ceny domén?

Narozdíl od mnoha doménových trhů jsou všechny ceny společnosti Tovarnik.cz zcela transparentní a zobrazují se předem. Můžete porovnat jména a zabezpečit si okamžitě doménu, kterou chcete, za pevnou cenu.

Všechny naše domény jsou oceňovány týmem odborníků na trhu v době, kdy jsou uváděny na trh. Používáme velké množství údajů o milionech prodejů domén a za mnoho kritérií považujeme délku, klíčová slova, přitažlivost a poptávku po doméně.

Všechny ceny jsou uvedené bez DPH. Je potřeba k nim připočítat 21 % DPH.

Jak Tovarnik.cz spravuje jména?

V Tovarnik.cz neustále přemýšlíme o různých slovech, zvucích, kombinacích písmen a vlastnostech, které nejvíce přispívají k dobrému obchodnímu jménu. Po letech budování stavebních společností a sledování ostatních společností, jsme se nakonec rozhodli vytvořit krátký seznam společných charakteristik, které všechny dobré značky mají.

Přišli jsme na “zvláštnosti”, které tvoří dobré jméno: délka, skutečné slovo / výraz, abeceda, výslovnost, pravopis, konflikty, průmyslová shoda, dlouhověkost, jedinečnost a obecná retence. Poté jsme přidali další specifickou kategorii pro názvy domén: TLD (Top Level Domain). Pokrýváme je v naší sérii obchodních jmen 101 do hloubky, abysme vám pomohli myslet, jako bysme to dělali my.

Jak najdu jméno na Tovarnik.cz?

Tovarnik.cz nabízí různé přístupy k nalezení jména na našem trhu. Při vyhledávání a filtrování výsledků najdete množství jmen, která překvapí a podnítí vaši kreativitu.

Doporučujeme začít hledat pomocí jednoho klíčového slova, které je relevantní pro vaši firmu (“hudba”), nebo slova, která popisují typ jména, které hledáte (“silné”). Protože většina domén v Tovarnik.cz je jedinečná – a nikoli kombinace klíčových slov, vaše výsledky v hledání zobrazí jména, která obsahují hledaný výraz v popisu, klíčová slova a možné texty k použití, a ne nutně jména, která obsahují hledaný výraz v samotné doméně.
Jakmile vyzkoušíte jedno klíčové slovo pro vyhledávání, můžete přidat další a rozšířit hledání tak, aby zahrnovalo více výsledků.

Při vyhledávání v názvech mějte otevřenou mysl. Kliknutím na srdce můžete “uložit” jména, která se vám líbí. Pak se k nim můžete vrátit později se “svěžíma očima”, abyste zjistili, zda vás stále inspirují i na druhý pohled. Po uložení můžete také tato jména poslat e-mailem rodině nebo přátelům a zjistit, které z nich rezonují.

Jaký typ jmen najdu na Tovarnik.cz?

Obchodní pojmenování je umění i náhodná hra. V moderním podnikatelském prostředí je krajina zaplněna pozornostmi hledající značky, které sázejí na svůj úspěch a rozpoznávání jmen. Jména mohou být zřejmá (pets.com), mohou mít relativní význam (Lyft) nebo mohou být esoteričtější, ale odvozují náladu nebo pocit (Google).

Říká se, že “dobrá jména” nebo ta samá doslovná jména se berou, ale jsou? Zadejte značkové názvy. Široce rozmýšlejte, zvažte dlouhodobý vývoj vašeho podnikání. To, co má dnes smysl, nemusí být příští rok. Váš název by měl být obsáhlejší, neměl by být spojený s klíčovým slovem nebo doslovným překladem vaší firmy.

Mnoho názvů na Tovarnik.cz jsou bez klíčových slov, která nemají konkrétní význam. Některé názvy nemusí mít přímý vztah k vaší firmě nebo produktu, ale mohou zprostředkovat vlastnosti, které jsou důležité pro vaši společnost (jako je síla) nebo celkový pocit (jako je mládí a zábava).

Názvy, které neobsahují klíčová slova (známé také jako “plavidla”) se postupem času stanou silnými značkami a nabízejí flexibilitu pro rozvoj podnikání bez omezení názvu založeného na klíčových slovech. Pokud je to pro vás nezmapované území, otestujte si jména, která se vám líbí s kolegy a přáteli.

Co získám, když si koupím jméno od Tovarnik.cz?

Při nákupu jména z Tovarnik.cz se stáváte novým vlastníkem domény, která zůstane uvedena na vašem účtu u registrátora, dokud je roční registrace vedena prostřednictvím registrátora. Neexistují žádné opakující se náklady z Tovarnik.cz ani pronájem domén. Jediná platba, kterou nám provedete, je cena, kterou vidíte.

Kdo jsou lidé zodpovědní za Tovarnik.cz?

Tovarnik.cz je důvěryhodným lídrem v oboru názvů.

Zakladatelem a ředitelem je Michal Hardyn, který je významnou osobností online byznysu. Posledních 12 let buduje a rozvíjí projekty, firmy a značky na internetu. Zaměřuje se především na online marketing, sociální média a startupy. Je zakladatelem digitální agentury Stario. Ja zakladatelem cashback portálu Tipli, kterému po 3 letech na trhu důvěřuje 1.100.000 registrovaných uživatelů v ČR, na Slovensku a v Polsku a dále expanduje. Dále je zakladatelem portálu VímVíc.cz a affiliate a reklamní sítě Adsalva. V minulosti byl Michal spolumajitelem a ředitelem digitální agentury 5DM.cz a pracoval jako ředitel digitální divize srovnávače ePojištění. Je aktivní na sociálních sítích, vlastní jeden z nejsledovanějších twitterových účtů v oboru.

Intimní se zkušenostmi, kterými podnikatelé procházejí při zakládání společnosti. Věří: “Pojmenování je něco nejlepšího na vašich instinktech a podpoře odborníků. Proto jsme založili Tovarnik.cz.”

Pod Michalovým vedením týmu profesionálních lingvistů a značkových odborníků, jsme vybrali tisíce jmen, která mohou být další značkou.

A tak velký soupis jmen vyžaduje robustní vyhledávač, který je poháněn inteligentními algoritmy, takže můžete snadno filtrovat a procházet tak názvy, které jsou pro vaše podnikání nejvhodnější.

Pokud jste připraveni zakoupit si své nové obchodní jméno, poskytujeme službu úschovy, kde zadržíme platbu a zaručíme převod domény vašemu registrátorovi před uvolněním peněz. Neexistují žádné skryté náklady ani poplatky za převod.

Jak si mohu koupit jméno na Tovarnik.cz?

Jakmile najdete dokonalé jméno, jednoduše vyberte “Koupit” a pokračujte k pokladně. Nákup zahájí serii komunikací s Tovarnik.cz k dokončení transakce. Dostanete instrukce v každém kroku.

Tovarnik.cz vás bude kontaktovat, aby vám zajistil převod vlastnictví domény. To bude znamenat přesun domény do účtu registrátora vaší domény (například GoDaddy). Po dokončení můžete doménu použít pro cokoli, co si přejete.

Co se stane poté, co si zakoupím jméno od Tovarnik.cz?

Jakmile je platba přijata a ověřena, zahájíme proces převodu domény. Převod může trvat 1-8 dní v závislosti na registrátorovi, na kterém je doména aktuálně zaregistrována, a poté na registrátora, na kterého jej zasíláme. Pokud se rozhodnete použít stejného registrátora, na kterém se doména aktuálně nachází, je přenos nejrychlejší, protože se doména mění pouze účty. Pokud vyberete jiného registrátora, čeká se na nej 5-7 dní, jakmile převod převede současný vlastník.

Protože je Tovarnik.cz otevřeným trhem a domény jsou vlastněny několika různými lidmi, může být doba přenosu ovlivněna v závislosti na době odezvy prodejce. Snažíme se, abysme urychlili proces přenosu tím, že školíme náš úschovný tým, abysme tuto komunikaci usnadnili a eliminovali běžné zátarasy.

Kde získám ochrannou známku pro svůj název?

Existuje mnoho organizací, které vám mohou pomoci chránit vaše jméno.

Se získáním ochranné známky vám dokážeme pomoci. Dělali jsme to již mockrát a proces získání ochranné známky vám popíšeme, máme ho odladěný a také máme dobré podmínky u smluvních partnerů pro získání ochranné známky.

 Copyright © 2020 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang