NEJLEPŠÍ NÁZEV PRO FIRMU, PROJEKT A ZNAČKU

Stovky ručně vybraných názvů pro firmu, projekt a značku s dostupnou prémiovou doménou na internetu.

TRŽIŠTĚ DOSTUPNÝCH NÁZVŮ A DOMÉN

Hledáte skvělý a zároveň dostupný název a doménu pro svou firmu, projekt nebo značku? Jsme zde od toho, abychom vám pomohli. Můžete vybírat, inspirovat se a najít dokonalý a okamžitě dostupný název a doménu pro váš byznys.

SPRÁVNÉ JMÉNO. SKVĚLÁ CENA. PRÁVĚ TEĎ

To máme v byznysu všichni podobné. Je těžké naplno rozpracovat skvělé nápady a projekty, když chybí jejich název. Najít perfektní název zabere mnohem více času, než očekáváte. Stále dokola přemýšlíte nad názvem, kontrolujete jeho dostupnost a zvažujete možnosti. Máte pocit, že to nikdy neskončí.

Je už správný čas název vyřešit, v tom pomůžeme!

POJĎTE KOUPIT NÁZEV PRO VÁŠ BYZNYS

Když chcete perfektní oblečení, pak navštívíte oblíbený obchod. Podobně můžete koupit název pro váš byznys. Je jednodušší a rychlejší vybírat ze seznamu skvělých připravených možností, než se točit v kruhu hledání vlastního návrhu nebo platit obrovské peníze drahým kreativním agenturám jako řada velkých společností.

  • 1. Seznam dostupných názvů
  • 2. Vyberete
  • 3. Získáte název pro byznys!

NEMUSÍTE VYBÍRAT POUZE Z TOHO, CO ZBYLO

Možná jste se původně chtěli omezit pouze na názvy, pro které je volná .cz doména. Taková doména stojí přeci jen dvě stovky. Jenže chcete svůj byznys stavět na názvech a doménách „co zbyly“? Zkuste si místo toho představit název jako investici – do vaší firmy, projektu, služby, značky – do budoucího růstu.

Skvělých .cz domén je omezené množství, proto roste jejich hodnota.

TOHLE DĚLAJÍ VŠECHNY ZAČÍNAJÍCÍ BYZNYSY

Portál Tovarnik.cz je spolehlivý zdroj pro skvělé názvy. Jsme zde pro všechny začínající byznysy, pro které je důležité připravit kvalitní službu, výborný produkt, úžasnou péči o zákazníky a podpořit práci na svém byznysu skvělým názvem. Najdete perfektní název pro svůj byznys s dostupnou doménou a vytěžíte svou práci na maximum.

Skvělý byznys název stojí za každou investovanou korunu.

JSTE V DOBRÝCH RUKÁCH

  • 75 000 000 Kč – roční tržby našeho e-byznysu
  • 12 let – zkušeností v online byznysu
  • 1 200 000 – registrovaných uživatelů
  • 500+ – domén k prodeji

VYBERTE SI DOMÉNU PODLE OBORU

Pokud zvolíte složitou a špatně zapamatovatelnou doménu, pak přicházíte zbytečně o zákazníky. Získejte atraktivní doménu podle oboru, ve kterém budete úspěšně působit.

VĚDĚLI JSTE?

Nákupem na Tovarnik.cz získáte plná práva na doménu, která je převedena na registrátora domén podle vašeho výběru. Žádné další poplatky. Pouze jedna platba a doména je rychle připravena pro růst vašeho byznysu.

GARANTOVANÝ PŘEVOD

Nabízíme garanci převodu domény. Doménu převedeme okamžitě nebo během 2-5 dní, záleží na podmínkách registrátora domén. Pokud by došlo k selhání převodu domény (např. chyba na straně registrátora), poskytujeme garanci vrácení kupní ceny v plné výši.

JEN TO NEJLEPŠÍ

Výběr názvů a domén zajišťuje tým odborníků s 12 lety zkušeností v marketingu a online byznysu. Názvy pečlivě vybíráme a nevhodné názvy nezařadíme nebo vyřadíme z nabídky.

FÉROVÝ CENÍK

Ušetříte čas a starosti se smlouváním ceny. Cena každé domény je jasně stanovena na základě její kvality, použitelnosti a atraktivity.

“PERFEKTNÍ DOMÉNA ZLEPŠÍ ZAPAMATOVATELNOST BYZNYSU, VĚRNOST ZÁKAZNÍKŮ A DŮVĚRYHODNOST.”

Podobně jako v realitách, dobrý název domény je jako dobrá lokalita pro byznys. Pořídit prémiovou doménou je jako otevřít prodejnu na nejlepší ulici ve městě. Rozdíl je, že za provoz takové prodejny se platí tučné nájemné, zatímco provoz domény stojí už jen 200 Kč/rok.

Prémiová doména je skvělá jednorázová investice, která zvyšuje hodnotu byznysu.

Michal Hardyn, zakladatel a ředitel

Stario Agency, s.r.o.
Na Poříčí 1067/25
110 00 Praha – Nové Město
IČ: 04863500, DIČ: CZ04863500

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang