Půjčka o víkendu – ihned na účet

Víkendy jsou často spojeny s odpočinkem, relaxací a časem stráveným s rodinou a přáteli. Neočekávaná finanční situace však může přijít kdykoliv – bez ohledu na to, zda je zrovna pracovní den nebo víkend. Sehnat půjčku o víkendu – ihned na účet ovšem nemusí být tak jednoduché. Zde je výpis těch nejdůležitějších informací ohledně této problematiky.

Klíčové informace článku:

 • Nebankovní půjčka na učet o víkendu
 • Víkendová půjčka ihned
 • Online půjčka o víkendu ihned na účet – jak na to
 • SMS půjčka o víkendu
 • Jednoduchá SMS půjčka o víkendu může být nebezpečná
 • Hotovostní půjčka o víkendu
 • Hotovostní půjčka o víkendu bez ručení
 • Rychlá půjčka o víkendu
 • Půjčky nonstop i o víkendu – podmínky k získání
 • Půjčka pro dlužníky ihned na účet
 • Půjčka na OP ihned na účet
 • Půjčka ihned na účet – na co si dát pozor
 • Rychlé půjčky ihned na účet – závěr

Nicméně, existují poskytovatelé, kteří půjčky na účet o víkendu nabízejí. Jak půjčka o víkendu funguje, co je pro ni typické a jak ji získat?

Nebankovní půjčka na učet o víkendu

Půjčku o víkendu nenabízejí banky, nýbrž mnoho nebankovních společností. Pro nebankovní půjčky je charakteristické, že na ně může dosáhnout téměř každý. Mívají totiž zjednodušené podmínky pro schválení žádosti o půjčku ihned na účet a sebemenší klientovo mínus pro ně nemusí být překážkou.

Příkladně nemusejí vyžadovat, aby měl klient stabilní příjem od jednoho zaměstnavatele. Podstatný je celkový měsíční obrat na klientově bankovním účtu, který je známkou dobré bonity. Zájemce o rychlou půjčku ihned na účet je tudíž pro nebankovní subjekt dostatečně solventní kandidát.

Oproti klasickým bankovním půjčkám mají tyto rychlé půjčky na účet ovšem i několik nevýhod, mezi něž patří zejména vyšší úroky a RPSN. Nebankovní instituce se tímto krokem strategicky pojišťují proti případným prodlevám ve splácení úvěrů.

Větší úroky a poplatky za porušení smluvních podmínek jsou oním gró, kterým si tyto společnosti vydělávají na vlastní fungování. A aby dosáhly velkého počtu klientů, tedy vyššího toku peněz do vlastní kasy, snižují náročnost podmínek k získání půjčky pro dlužníky – ihned na účet – na minimum.

Víkendová půjčka ihned

Finanční trable si nevybírají den ani hodinu. Udeří v čase, kdy to člověk nejméně čeká. Tedy i v době, kdy může být problematičtější opatřit si extra finance. O sobotách a nedělích bývají úřady, tedy i finanční instituce zpravidla zavřené. Nebankovní společnosti však nepodceňují situaci na trhu a operují v podstatě nonstop. Víkendová půjčka ihned patří mezi běžné produkty nebankovních poskytovatelů.

Získat rychlou půjčku o víkendu nemusí být nic složitého. Stačí vyplnit formulář na internetové stránce poskytovatele a po robotickém schválení úvěru obdržet online půjčku ihned na bankovní účet. Lze tak učinit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, tedy i v nočních hodinách, o víkendech a svátcích, zkrátka kdykoliv. Půjčka putuje na účet téměř ihned

Online půjčka o víkendu ihned na účet – jak na to

Jak víkendové půjčky ihned na účet najít? Kdo si není jistý konkrétním věřitelem, nezřídka využívá jako pomocníka internetový vyhledávač. Do něho poté zadává zkratkovitá hesla, jimiž se snaží proklikat k ideálnímu poskytovateli rychlé půjčky ihned. Taková hesla většinou bývají v této podobě: online půjčky o víkendu ihned na účet nonstop.

Poskytovateli online půjček o víkendu ihned jsou například společnosti Provident nebo Tetička a řada dalších. Víkendová půjčka online a ihned je na českém trhu oblíbený a využívaný produkt a tak si žadatel může vybrat z více poskytovatelů.

Užitečným nástrojem při hledání nejvhodnější víkendové půjčky ihned jsou internetové srovnávače a agregátory půjček. Žadatel do nich zadá konkrétní požadavky a během pár minut dostane nabídky přímo na míru. Z těch si pak vybere nebankovního poskytovatele, který vyhovuje nejvíce.

SMS půjčka o víkendu

Nemusí se ovšem jednat pouze o půjčku přes internet. Některé společnosti svým klientům nabízejí také SMS půjčky o víkendu na účet nebo půjčky o víkendu ihned po telefonu. Nebývá nutné k žádosti o půjčku na účet použít notebook nebo stolní počítač. Bohatě postačí chytrý telefon.

Pro úspěšné schválení SMS půjčky o víkendu stačí mobilní telefon a připojení k internetu. Nejprve si klient zvolí výši úvěru a doplní požadovaný formulář. Následně obdrží telefonát od operátorky, která žádost s klientem ověří a doplní zbývající potřebné údaje.

Rozhodnutí o poskytnutí půjčky na účet klient obdrží SMS zprávou, v níž se dozví výši schválené půjčky a bude vyzván k odsouhlasení SMS půjčky o víkendu a obchodních podmínek v klientské sekci. Poskytovatelem půjčky na účet přes telefon je například společnost ViaSMS.

Jednoduchá SMS půjčka o víkendu může být nebezpečná

SMS půjčka o víkendu na účet je skutečně jednoduchý a lákavý způsob, jak přijít rychle k potřebným penězům. Každý žadatel by měl zvážit, zda SMS půjčku na účet skutečně potřebuje. Zvlášť pokud má dlužník více půjček u různých poskytovatelů.

Každá další půjčka jen zhoršuje finanční situaci dlužníka. Nevýhodné úroky nebankovních půjček na účet mohou vést do dluhové pasti a k osobnímu bankrotu žadatele, který pak snadno skončí v insolvenci.

I ta nejlákavější půjčka o víkendu na účet by měla být dobře rozmyšlena. Žadatel musí být schopen půjčku řádně splatit, protože penále za prodlení jsou často likvidující a řešit je dalšími půjčkami je cesta do pekla.

Hotovostní půjčka o víkendu

Častým produktem nebankovních společností je hotovostní půjčka o víkendu. Půjčku na ruku dříve společnosti (např. Zaplo) vyplácely prostřednictvím trafik, nyní je však běžnější, že finanční zástupce nebankovní instituce předá peníze osobně na předem smluveném místě, ještě lépe však přímo u klienta doma.

Výplata v hotovosti vyhovuje lidem, kteří nevlastní bankovní účet, případně jej mají obestavený exekucí. Hotovostní půjčka o víkendu pak přichází vhod i všem ostatním, kteří nemohou čekat na všední pracovní den, až budou fungovat bankovní převody, a potřebují bankovky neprodleně.

Hotovostní půjčku o víkendu může potřebovat i někdo, kdo ztratil nebo mu byla odcizena platební karta a nemůže čekat, až mu banka vystaví novou. Půjčky na ruku vyplácí například společnost Provident.

Hotovostní půjčka o víkendu bez ručení

Rychlou hotovostní půjčkou o víkendu člověk obvykle řeší skutečně nenadálé situace, které nesnesou odkladu. Běžně jde o půjčení nižších částek v jednotkách stovek až tisíců. Takové hotovostní půjčky o víkendu se většinou obejdou bez ručitele.

Pokud si však žadatel potřebuje půjčit vyšší částku, musí se připravit na přísnější podmínky. Poskytovatel nejčastěji vyžaduje zástavu majetku, například zástavu nemovitosti.

Rychlá půjčka o víkendu

Pro rychlé půjčky o víkendu od nebankovních společností je typických několik věcí: především se jedná o opravdu rychlou půjčku – v některých případech dokonce o půjčku do 15 minut.

Dalším zajímavou skutečností je, že některé společnosti nabízejí svým klientům benefit v podobě první půjčky zdarma. Půjčky bez úroků jsou u klientů velmi oblíbené. Nicméně, o půjčku zdarma se jedná pouze napoprvé u téže společnosti. Po první půjčce zdarma je každá další půjčka na účet u stejného věřitele je už spojena s úroky a RPSN.

Pro tyto půjčky je dále charakteristické, že se většinou pohybují v řádech tisíců až nižších desítek tisíců korun. Proto je lze zařadit mezi tzv. mikropůjčky. Splatnost u těchto rychlých půjček o víkendu bývá poměrně krátká – zpravidla jen několik týdnů, maximálně měsíců.

Půjčky nonstop i o víkendu – podmínky k získání

Ačkoliv není složité rychlou půjčku o víkendu získat, většinou je zapotřebí splnit několik podmínek. Níže jsou uvedeny ty nejčastější, avšak v závislosti na vybraném poskytovateli se mohou lišit:

 • trvalý pobyt v ČR půjčky pro cizince nebývají příliš časté, avšak některé společnosti poskytují půjčky na účet i osobám s přechodným pobytem v České republice
 • plnoletost
 • vlastní bankovní účet pro převod peněz – avšak je možné získat i půjčku v hotovosti
 • občanský průkaz (odtud pochází možnost půjčky na OP – ihned na účet)

Některé nebankovní společnosti pak požadují i splnění dalších kritérií jako například prokázání stabilního příjmu. Jiné naopak nabízejí i půjčky bez doložení příjmu, potažmo půjčky pro nezaměstnané.

Cizinci, kteří mají na území ČR trvalý pobyt to mají žádostí o půjčku o něco jednodušší. Nicméně se v nebankovním sektoru najde i půjčka pro cizince s dlouhodobým pobytem. V takovém případě potom musí většinou cizinci doložit k žádosti o půjčku povolení k trvalému nebo přechodnému pobytu, osobní doklady prokazující identitu, potvrzení příjmů, výpis z registru dlužníků a potvrzení bezdlužnosti.

Půjčka pro dlužníky ihned na účet

Zájemci o půjčku, kteří mají dluhy, by si měli ověřit, zda se jedná o půjčku bez registru, protože finanční společnosti do registru dlužníků nahlížejí, respektive mají zákonnou povinnost do registrů nahlížet a v ideálním případě se danými záznamy i řídit.

V praxi však nebankovní společnosti upřednostňují potenciální výdělek na možných poplatcích za pozdní splátky, a proto negativní zápisy v rejstříku dlužníků neberou v potaz. Na rozdíl od tradičních bank. Půjčka pro dlužníky ihned na účet je tak u nebankovních společností reálná.

Půjčka na OP ihned na účet

Jednou z variant půjčky pro dlužníky ihned na účet je půjčka na OP. Některé půjčky na OP ihned na účet potřebují ke schválení jen občanský průkaz žadatele. Půjčka je tak poskytnuta i dlužníkům, protože poskytovatel nekontroluje registry.

Půjčka na OP ihned na účet je rychlá a peníze může klient obdržet téměř ihned. Má však poměrně nevýhodné podmínky, vysoké úroky a RPSN.

Půjčka ihned na účet – na co si dát pozor

Každá půjčka u nebankovní společnosti vyžaduje více obezřetnosti než půjčka u bankovní instituce. Ať už jsou to půjčky online ihned na účet nonstop nebo hotovostní půjčky o víkendu, vždy je třeba dát pozor na několik věcí.

Nebankovní poskytovatel by měl mít licenci od České národní banky, jen tak může společnost poskytovat půjčky na účet legálně. Zároveň musí mít společnost jasné a transparentní podmínky. Zvlášť při podepisování smlouvy je třeba všemu zcela rozumět.

Smlouva o půjčce na účet musí být čitelná a srozumitelná. Pokud má klient nějaké nejasnosti, měl by vždy kontaktovat obchodního zástupce poskytovatele a nechat si vše do detailů vysvětlit.

Velmi užitečné jsou recenze nebankovních poskytovatelů. Dohledat se dají na internetu. Pokud nebankovní společnost žádné recenze nemá, je to vždy podezřelé. Ideální je využít služby ověřené známé společnosti se spokojenými klienty.

Žadatel o půjčku ihned na účet by se měl obloukem vyhnout poskytovatelům, kteří ani nemají webové stránky a půjčku nabízí jen přes telefonickou či osobní domluvu. Podobní poskytovatelé mohou fungovat na bázi nelegální lichvy a využití takových služeb může dlužníkovi přinést spoustu nepříjemností.  

Rychlé půjčky ihned na účet – závěr

Půjčka na účet o víkendu je doménou nebankovních společností. Je rychlá a její vyřízení je velmi jednoduché. V některých případech může být i zdarma, bez úroků a poplatků za vedení. Mnoho lidí ji využívá jako půjčku před výplatou.

Vybrat toho správného poskytovatele nebankovní půjčky online na účet nemusí být nic jednoduchého – skvěle s tím ovšem pomůže portál Navigátor úvěrů, který zprostředkovává přehledné srovnání velkého množství nebankovních společností na jednom místě.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang