První půjčka zdarma – při splacení do 3 měsíců

Zájemce o půjčku si musí v první řadě uvědomit, že půjčováním peněz se zavazuje, mnohdy i na delší období. Někdy jde o nemalou částku. Velmi důležité je proto porovnávat a nevzít si hned první úvěr, který je mu nabídnut.

První půjčka zdarma

Úplně nejlepší by bylo kdybychom si mohli půjčit a splatili bychom přesně tolik, kolik jsme dostali. V takovém případě tuto půjčku nazýváme bezúročná půjčka. Můžeme ji s klidem nazvat i nejvýhodnější půjčka. O bezúročnou půjčku se může jednat např. O splátkový prodej, kdy za zboží zaplatíte jen jeho cenu bez navýšení nebo o krátkodobé půjčky do výplaty, zpravidla do částky 5000 kč.

Jako bezúročnou půjčka se dá využívat i kreditní karta, která nabízejí bezúročné období (obvykle 45 dní). Toto období je limitováno datem provedení transakce a datem konce bezúročného období. Některé banky mají podmínku do data konce bezúročného období uhradit celou částku provedené transakce.

Kreditní kartu může klient využít také jako první půjčku zdarma, kdy vše do konce bezúročného období vrátí a kartu nadále nevyužijete nebo ji můžete používat opakovaně.

holding-the-key
Lidé si nejčastěji půjčují na bydlení.

Zaplo půjčka

Jednou z půjček nabízející první půjčku zdarma je půjčka Zaplo. Zaplo půjčku může klient získat jako nový zákazník do výše 5000 Kč.

O půjčku si klient požádá pomocí vyplnění online formuláře, poté převede 1 kč na účet společnosti pro ověření. Zavolá mu operátor a poté už se jen vyčká na schválení půjčky. Po schválení jsou peníze do 15 minut na účtu. Půjčka Zaplo je snadná a rychle vyřízená. Stačí pouze platný občanský průkaz. Nemusí se dokládat příjem, není nahlíženo do registrů.

Tommy Stachi

Další výhodná nebankovní půjčka Tommy Stachi je zde pro zákazníky, kteří se z nějakého důvodu nechtějí ucházet o půjčku v bance. Tommi stachi půjčku získáte na pobočce nebo na vlastní bankovní účet.

Stačí podepsat smlouvu, kterou doveze kurýr zájemci o půjčku až domů a do 24 hodin jsou peníze u něj. K vyřízení půjčky je nutné doložit příjem alespoň 10 000 Kč, dva doklady totožnosti, výpis z účtu. Nevadí záznam v registru, ale nesmí být exekuce.

O půjčku mohou požádat nejen zaměstnanci, avšak také začínající osvč, matky na mateřské dovolené či osoby pobírající sociální dávky pravidelně. Tommi Stachi půjčka je bez účelová a nikdo se nebude ptát na co půjčku člověk využije.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang