Půjčka ihned nonstop – do výplaty, na směnku

Ze všech sociálních sítí, pouličních billboardů i televizních reklam se valí atraktivní nabídky půjček ihned nonstop, půjček do výplaty, okamžitě, na ruku a pro všechny. Je to tak snadné, že by o menší či větší formě úvěru zauvažoval takřka každý. Proč si nedopřát něco navíc, pokud jsou podmínky půjček tak jednoduché? Co je na tom pravdy u půjčky ihned nonstop?

Půjčka do výplaty znamená jediné. Člověk v daném měsíci nevyšel s penězi. Mohl objevit velmi výhodnou nabídku něčeho, na což by za normálních okolností šetřil léta a tudíž se protentokrát vydal z peněz. Existuje půjčka do výplaty nonstop.

Stejně tak mohlo dojít k situaci mnohem prozaičtější, kdy se rozbil plynový kotel, nebo silné krupobití poničilo střechu nad hlavou. Takové případy nesnesou odklad a vyžadují okamžitou nápravu, samozřejmě za velké finanční injekce. S takovou záležítostí může například pomoct i půjčka od soukromé osoby.

Půjčka do výplaty nonstop

Půjčka do výplaty nonstop je takřka magické zaklínadlo pro všechny, kdo akutně potřebují peníze ihned. Půjčka do výplaty nonstop se usazuje v myslích penězuchtivých lidí jako mantra, kterou si opakují ve snech. Finanční instituce si toho jsou dobře vědomy a nabízejí produkt, jenž dokáže uspokojit poptávku.

Půjčka do výplaty nonstop je dá se říci eufemismus pro rychlou nebankovní půjčku, k jejímuž schválení není potřeba sáhodlouhé papírování. Banky si své klienty pečlivě vybírají a pokud některý z žadatelů o úvěr nesplňuje přísně nastavená kritéria, bude mu půjčka zamítnuta.

Mezi tato kritéria patří především pravidelný a dostatečný příjem, platná a doložitelná identita v ČR, čistý registr dlužníků a žádná exekuce ani insolvence. Stačí jakýkoli sebemenší prohřešek a banka dává ruce pryč.

Nonstop půjčka na účet

V úvahu tudíž přicházejí nebankovní společnosti, jejichž schvalovací proces probíhá za zjednodušených podmínek a s větší benevolencí. Ovšem největší devíza tohoto typu půjček je jejich bezprostřední dostupnost. O nebankovní půjčku lze zažádat v jakoukoliv denní i noční hodinu, jako nonstop půjčku na účet neboli půjčku 24 hodin denně.

Jak celý proces žádosti o nonstop půjčku na účet probíhá krok za krokem? Zájemce o úvěr se neobejde bez elektronického zařízení připojeného na internet. Pomocí internetového vyhledávače lze vybrat půjčku, která nejvíce odpovídá individuálním kritériím a požadavkům. Případně využít online srovnávače půjček a jeho prostřednictvím zvolit vhodný úvěr.

Každá nebankovní společnost funguje na bázi online formuláře, jež vyžaduje základní osobní informace o žadatelích, zejména číslo dokladu totožnosti, bydliště, kontaktní spojení, typ a výši příjmu. Na základě těchto údajů bývá žádost předvyhodnocena automatickou selekcí.

Pokud žadatelem poskytnutá data nejsou uspokojivá, nebankovní subjekt žádost zamítne. V mnoha případech ovšem půjčku předschválí a následně bude klient telefonicky kontaktován obchodním zástupcem k poskytnutí doplňujících nezbytností a administrativy.

Je-li vše v pořádku, nebankovní společnost odesílá peníze ihned na účet bezhotovostním převodem. Vše probíhá online, bez nutnosti osobně se dostavit na kamennou pobočku, jíž společnost ve své podstatě ani neprovozuje.

SMS půjčka nonstop

Velmi podobným způsobem lze zažádat také o SMS půjčku nonstop. S tím rozdílem, že žadatel k odeslání formuláře nepotřebuje počítač, nýbrž mobilní telefon. Komunikace s nebankovní společností poté probíhá výhradě prostřednictvím krátkých textových zpráv.

Zasílány jsou zejména informace o zamítnutí či předschválení půjčky, případně výzva k odsouhlasení nabídnuté částky, a finální souhlas s uzavřením smlouvy o půjčce. U prvních SMS půjček nonstop je nutné zaslat nebankovní instituci kopii dokladů i potvrzení o příjmu.

U opakovaných úvěrů již tato povinnost odpadá. Společnost již z dřívějších uzavřených obchodů zná klientovu totožnost a není pro ni nezbytné a časově ekonomické ověřovat identitu a platební morálku svých zákazníků opakovaně.

V takových případech žadatelům stačí jen zaslat smskou žádost o novou půjčku a peníze ihned obdrží obratem na účet. Tyto půjčky jsou velmi oblíbené pro svoji flexibilitu a rychlost. Ačkoli je potřeba zmínit, že se s nimi pojí vysoké úroky a jsou tak velmi drahým finančním produktem.

Peníze na ruku ihned

Nejrychlejším způsobem, jak přijít k hotovosti, je půjčka na ruku. Zejména žádá-li klient o půjčku v noci nebo o víkendu, může mít bezhotovostní převod peněz zpoždění. Pro někoho, kdo potřebuje peníze na ruku ihned je to zbytečná komplikace, jíž lze předejít hotovostní půjčkou.

Je však třeba počítat s tím, že šance na získání půjčky v noci ihned, případně půjčky o víkendu nebo státním svátku, není příliš velká.

Netřeba proto připomínat, že nejrychlejší a nejlevnější půjčka ihned nonstop je ta od příbuzných nebo přátel, kteří na splatnost zpravidla nespěchají tak přísně a nelpí na úrocích. Je bezpečnější a klidnější také z hlediska vzájemné důvěry a dlouholeté známosti. Ideální se sepsanou smlouvou o půjčce, která vyjasní podmínky oběma stranám.

Avšak ne vždy se podaří najít v rodině či přátelském kruhu volné prostředky a je třeba se obrátit na oficiální poskytovatele spotřebitelských úvěrů. Peníze na ruku ihned jsou vypláceny povětšinou obchodním zástupcem, který si s klientem prostřednictvím telefonního hovoru domluví osobní schůzku na veřejném místě, většinou však přímo u žadatele doma.

Finanční zástupce společnosti s sebou přinese obchodní smlouvu i potřebný obnos a vše klientovi na místě vyplatí. Splátky poté probíhají stejným způsobem. Ve stanovený termín se obchodník dostaví na smluvené místo a peníze převezme.

Tento typ peněz ihned je ovšem oproti bezhotovostním úvěrům dražší a méně flexibilní. Nicméně je žádaný zejména klienty, kteří nemají vlastní bankovní účet, případně jej mají obestavený exekucí.

Nonstop půjčka na směnku – blesková

Blesková půjčka ihned a na ruku může mít i formu směnky. Jedná se o ty případy, kdy je klientům zamítnuta půjčka u banky i nebankovní společnosti licencované Českou národní bankou. Neoficiální obchodníci a poskytovatelé spotřebitelských úvěrů se orientují na půjčky na směnky.

Dle zákona směnečného a šekového, zákona č. 191/1950 Sb., je za směnku považována listina, která obsahuje:

  • označení, že jde o směnku, pojaté do vlastního textu listiny a vyjádřené v jazyku, v kterém je tato listina sepsána;
  • bezpodmínečný příkaz zaplatit určitou peněžitou sumu;
  • jméno toho, kdo má platit (směnečníka);
  • údaj splatnosti;
  • údaj místa, kde má být placeno;
  • jméno toho, komu nebo na jehož řad má být placeno;
  • datum a místo vystavení směnky;
  • podpis výstavce.

Výše uvedené body se týkají směnky cizí. Směnka vlastní se liší v bodě druhém, který odkazuje nikoliv na bezpodmínečný příkaz zaplatit peněžitou sumu, nýbrž na bezpodmínečný slib zaplatit určitou peněžitou sumu.

Nicméně dle zákona o spotřebitelském úvěru, zákona 257/2016 Sb., je směnka oficiálně postavena mimo platnou legislativu. Hovoří tak § 112 Vyloučení použití směnky nebo šeku. Doslova říká, že ke splacení nebo zajištění spotřebitelského úvěru nelze použít směnku nebo šek.

Tato výjimka se netýká bianco směnky u podnikatelů, která je i nadále legální. Zákonem odeznělé směnky však stále fungují, a to zejména na takzvaném černém trhu, kdy jsou používány převážně nepoctivými soukromníky a lichváři.

Lichváři jsou si velmi dobře vědomi, v jakém psychickém rozpoložení se lidé bez peněz vyskytují a jak vysokému stresu se vystavují. Blesková půjčka ihned je pro ně absolutní nezbytností, byť by byla poskytnuta lichvářem za stoprocentní úrok.

Není tak složité najít odpověď na otázku, kde je lichvář, který opravdu půjčí. Stačí pár kliků na internetu a telefonní čísla soukromníků se jen pohrnou.

Lidé v opravdu hluboké finanční tísni hledají řešení za každou cenu, přestože budou sotva schopni v krátkém časovém úseku dostát svým závazkům a směnku v plné výši splatit. Bohužel jim nastalé okolnosti nedovolují jednak jinak a domyslet důsledky, které mohou vyústit ve fatální závěr.

Nelegální nonstop půjčky na směnku mohou vyžadovat ručení majetkem a nemovitostí, která může propadnout věřiteli i za nesplacení velmi nízkých částek. Svěřit svůj finanční osud lichvářům je velmi nezodpovědným činem, jež téměř jistě povede do dluhové pasti, z níž je velmi nesnadná cesta ven. Exekuce, insolvence, celoživotní dluhy a splátkový kalendář.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang