Půjčky bez registru – na splátky i online

Nebankovní půjčka bez registru je vhodný způsob, jak vyřešit nedostatek peněz, když se člověk nemůže obrátit na banku či příbuzné. Díky mírným podmínkám má zájemce vysokou šanci, že půjčku získá snadno a rychle.

Krátkodobé a dlouhodobé půjčky bez registru jsou určeny pro lidi, jejichž bonita není optimální v souvislosti s registry dlužníků. Tyto půjčky mají obvykle vyšší úrokové sazby a větší omezení než bankovní půjčky, protože se tím poskytovatelé snaží minimalizovat riziko ztráty při nesplácení půjčky.

Existuje několik důvodů, proč může mít někdo potíž s registry, například nehrazení splátek z předchozí půjčky. Vliv na záznam v registru dlužníků může mít také pozdní placení účtu za telefon nebo dluh na kreditní kartě.

Nedostatečná úvěrová historie také může ztížit získání půjčky, protože poskytovatelé nemají předchozí důkazy o tom, že zájemce úspěšně hospodaří s penězi.

Tyto úvěry však mohou být užitečné, pokud se s nimi nakládá zodpovědně. Řada nebankovních společností totiž nabízí novým klientům první půjčku zdarma, a to s nulovým úrokem a bez poplatků. Při řádném splácení se jedná o velmi výhodnou půjčku.

Co je to osobní půjčka bez registru?

Objeví-li se nečekaný účet nebo mimořádná událost vyžadující okamžitou hotovost, může to být stresující a náročné, zejména pokud zájemce nemůže získat půjčku. Malé půjčky neboli mikropůjčky bez registru může zkusit využít každý, kdo má problém získat standardní úvěrové produkty.

Někteří poskytovatelé věří, že lidé by neměli být vyloučeni z možnosti získat úvěr, přestože jejich úvěrová historie není perfektní. Jejích cílem je poskytnout těmto klientům finanční pomoc. To je důvod, proč nebankovní poskytovatelé půjčují i dlužníkům s problémy v úvěrových registrech.

Při žádosti o půjčku se poskytovatelé obvykle dívají na bonitu žadatele a jeho úvěrovou historii. Tím mohou určit, jak velké riziko pro ně představuje půjčit takovému žadateli peníze.

Čím vyšší riziko, tím vyšší budou pro klienta úroky, RPSN a především poplatky za případné odesílání upomínek, pozdní úhrady, vynechané splátky, předání vymáhání půjčené částky advokátům, apod.

Pokud má žadatel záznam v registru dlužníků a potřebuje půjčku, nejspíš bude muset zaměřit své hledání na instituce, které nabízejí okamžité půjčky bez registru. Existují dva typy půjček:

Nezajištěné osobní půjčky

 • Umožňují půjčit si peníze, aniž by zájemce potřeboval jakýkoli majetek nebo zástavu
 • Pokud zájemce nebude schopen splácet, nebude mu odebrán žádný kapitál
 • Často se jedná o menší půjčky, příkladem může být půjčka před výplatou

Zajištěné osobní půjčky

 • Zajištěná osobní půjčka vyžaduje, aby v případě neschopnosti splácet za zájemce ručila jiná osoba
 • Půjčka s ručitelem znamená, že se třetí osoba – spoludlužník – musí zavázat ke splácení splátek jménem dlužníka
 • Další možností je použít majetek jako záruku za vypůjčené prostředky – v podobě domu nebo automobilu

Úrokové sazby, poplatky a podmínky těchto typů půjček se u jednotlivých poskytovatelů značně liší. Nebankovní společnosti a online poskytovatelé půjček nabízejí půjčky pro osoby se špatnou bonitou, ovšem u jednotlivých institucí se rozchází vnímání toho, co je považováno za „bonitního dlužníka“ a „dlužníka se špatnou bonitou“.

Někteří poskytovatelé úvěrů mají přísnější požadavky než jiní, proto je důležité důkladně vybírat a poohlédnout se po nejlepší možnosti.

Jak se dá sjednat půjčka bez registru

Půjčka bez registru je jednoduchý nebankovní produkt, bez přísných podmínek pro žadatele. Sjednat lze online z kanceláře i z gauče v obývacím pokoji. Online půjčka bez registru – postup:

 1. Nejprve je třeba si spočítat, kolik si může zájemce dovolit splácet každý měsíc.
 2. Poté porovnat půjčky u různých společností a zúžit výběr na 2-3 ideální půjčky.
 3. Na závěr vybrat takovou, která bude nejlépe odpovídat finančním možnostem a potřebám zájemce.

Tato půjčka je častokrát poskytována jako půjčka bez registru a doložení příjmu. Tudíž nejenže není problémem zápis v registru dlužníku, nýbrž finanční subjekty kolikrát nevyžadují ani doložení pravidelného příjmu.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu mohou pomoci i takovým lidem, kteří nemají stálé zaměstnání a vydělávají si nárazově. Ačkoli pro většinu nebankovních institucí je příjem důležitý, lze najít i takové, které na příjem příliš nehledí. Nejlepší nebankovní půjčka bez registru je poskytována věřiteli Kamali nebo Zaplo.

Jak si vybrat nejlepšího poskytovatele půjčky bez registru

Neexistuje jedna nejlepší úvěrová společnost pro všechny. Nejlepší úvěrová společnost pro půjčky bez registru závisí na několika faktorech:

 • Požadavky na způsobilost – mnoho poskytovatelů uvádí na svých webových stránkách požadavky na způsobilost, včetně minimálních požadavků na bonitu, minimální výše příjmu a maximálního poměru dluhu k příjmu. Samozřejmostí je věk minimálně 18 let.
 • Úrokové sazby a poplatky – poskytovatelé používají různá kritéria pro výpočet úrokové sazby. Je vhodné si vyžádat nabídky od několika věřitelů a porovnat úrokové sazby, poplatky za poskytnutí úvěru a sankce za předčasné splacení, aby žadatel zjistil, který z nich bude mít nejlevnější úrok.
 • Podmínky splácení – poskytovatelé osobních půjček nabízejí obvykle splácení od jednoho roku do 12 let. Kratší doba splácení znamená, že se dlužník dříve zbaví dluhů a celkově zaplatí méně na úrocích. Delší doba splácení naopak sníží měsíční účet, ovšem zvýší úroky.
 • Typ poskytovatele půjček – osobní půjčky lze najít u bank, spořitelen a online poskytovatelů. Online poskytovatelé mohou mít často nižší úrokové sazby, ale žadatel nemá k dispozici osobní servis a individuálnější přístup jako v bance. Půjčka bez registru online je každopádně populárnější z hlediska úspory času.

Poskytovatele je potřeba vybírat na základě RPSN, výše půjčky a poplatků. Neopomenout si důkladně pročíst obchodní podmínky. Dále podle dostupných údajů věřitele vyhodnotit a zvážit možnosti. Individuální potřeby zájemce jsou na prvním místě.

V čem jsou půjčky bez nahlížení do registru výhodné?

Oblíbené půjčky bez registru a zástavy jsou snadno dostupné pro všechny. Zpravidla není potřeba dokládat své příjmy nebo shánět nemovitost, kterou se za půjčku budoucí klient zaručí. Peníze může využít libovolně díky tomu, že je půjčka neúčelová.

Žadatel nejčastěji využije půjčku ihned bez registru a příjmu na nákupy, úhradu složenek či faktur, na nový telefon, školné, jízdné či stravné nebo pokud potřebuje půjčit jen na pár dní. Menší půjčky jsou vhodné i pro studenty, kteří si přivydělávají brigádami.

Je nutné splnit několik podmínek: věk od 18 do 75 let, mít alespoň nějaký příjem, vlastní běžný účet v bance, být bez exekucí a insolvence a je nutné mít funkční mobilní telefon a platnou e-mailovou adresu. Půjčce bez registru ihned poté nic nebrání.

Mezi výhody patří rychlé sjednání půjčky online, okamžité vyhodnocení odeslané žádosti o půjčku, vyplacení peněz do několika málo minut, flexibilní nastavení výše půjčky i doby splatnosti, spolehlivost půjčky, jednoduché a přehledné podmínky a minimální administrativa.

Nejvýznamnější výhodou půjčky bez nahlížení registru je, že zájemce může získat okamžitou hotovost přímo na svůj bankovní účet, v mnoha případech ještě v tentýž den, ne-li hodinu, jako byla podána žádost o půjčku. Přístup k okamžité hotovosti bývá pro nervózního klienta velmi osvobozující.

Jakmile dlužník obdrží peníze, může půjčku použít k jakémukoliv účelu, který uzná za vhodný. Často se kromě zalepení nečekané díry v rozpočtu jedná o vylepšení bydlení, opravy vozidla, či pro kutily. Půjčka na splátky bez registru pomáhá ve všech oblastech.

Co se týče nakupování na splátky, vyhledávanými se v poslední době staly mobily na splátky bez nahlížení do registru. Na rozdíl od neúčelových půjček od nebankovních společností však nákup na splátky zpravidla není povolen, aniž by byla prověřena klientova bonita.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang