Volné webové domény – zdarma, prémiové

Volné webové domény není těžké vyhledat ani sehnat. Internetových stránek, které disponují volnými webovými doménami, ať už se jedná o ty zdarma nebo o prémiové, je mnoho. Je ovšem důležité vybrat tu nejvhodnější a bez jakýchkoliv okolních potíží. Kdo a jaké volné webové domény nabízí? Veškeré informace nabízí tento článek.

Před vytvořením webu je nezbytné mít vlastní doménu. Existuje mnoho možností, jak volné webové domény sehnat. Je možné získat volné webové domény zdarma anebo vybrat z prémiových domén. Například Tovarnik.cz nabízí ručně vybrané domény za dobré ceny, které jsou zároveň i volné.

Tovarnik.cz také nabízí i prémiové domény. Podrobné ceny ohledně vybraných domén jsou k dispozici v sekci „Ceník.

Nezbytným krokem pro vyhledání volné webové domény je především ověření dostupnosti domény a následná registrace domény.

Výběr vhodné domény je nejzákladnějším krokem.

U volných internetových domén je také možnost výběru různé koncovky nebo z mnoha balíčků, které jsou na trhu nabízeny. U některých jsou nabízeny i různé doplňkové služby např. ve formě webových stránek, e-mail s doménou a jiné.

Vlastní webová doména

Na českém trhu je stále větší možnost výběru volných webových domén. Všeobecně lze s doménou dělat mnoho věcí, jako například ji koupit, prodat nebo ji pronajmout.

Je mnoho volných webových domén, které jsou nabízené jako domény zdarma nebo jako prémiové domény. Zaléží pak na výběru koncového zákazníka, o jaký typ volné webové domény má zájem.

Velkou výhodou vlastní webové domény je především originalita názvu firmy a také pro začínající podnikatele na internetu.

Vlastní webová doména je velkou výhodou.

V nabídce na Tovarnik.cz je mnoho druhů volných webových domén. Ať už se jedná o domény 1. řádu, 2. řádu nebo 3. řádu. Ovšem u domén 2. řádu není možné je získat zdarma.

Někteří poskytovatelé poskytují domény se slevou, pokud je nenabízí zdarma. I tak ale kupujícího stejně bude doména stát nějaký poplatek. V přepočtu se tento poplatek pohybuje mezi 200 – 300 Kč ročně.

Volné webové domény, které jsou nabízeny zdarma, jsou domény 3. řádu. Ovšem zde je v doméně uvedeno i jméno poskytovatele a z tohoto důvodu nejsou doporučovány pro vlastní podnikání.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang