Doména zdarma – webové stránky a domény zdarma

Webové stránky a domény zdarma by chtěl mít každý, aby nemusel vynaložit velké finanční náklady pro začátek podnikání. Většinou bývají domény zdarma součástí nějakého většího balíčku. Způsobů je mnoho od registrace domén zdarma, webové domény zdarma až po emailové domény zdarma. Jak tedy získat webové stránky a domény zdarma? Veškeré informace nabízí tento článek.

Internetových stránek, které nabízí webové stránky a domény zdarma je mnoho a také je mnoho možností, jakým způsobem jsou domény zdarma poskytovány. Na Tovarnik.cz lze sehnat ručně vybrané zajímavé domény za dobrou cenu a nabízí také veškeré informaceco umíme“.

Každý, kdo chce založit webové stránky, může využít levných webhostingových plánů a k nim získat domény zdarma. Nabízí se i možnost vyhledat volné webové domény. Některé stránky nabízí dokonce i vyhledávač domén a poté následnou registraci domény zdarma.

Další variantou je nabídka pro objednání své webové stránky a k němu je česká nebo evropská webová doména zdarma. U každého je vždy možnost ověření domény.

Nabídka domén zdarma je velmi rozsáhlá a v různých možnostech.

E-mailová doména zdarma

V případě oživení své značky je určitě na místě využít svou doménu zdarma a k ní svou emailovou adresu jakožto emailovou doménu zdarma. U většiny domén zdarma je společně i vytvoření vlastní emailové domény zdarma.

Vytvořením emailové domény zdarma, čili e-mailem na vlastní doméně vznikne posílení důvěryhodnosti značky.

Doména II. řádu zdarma

U tohoto typu domény – tedy u klasického typu domény, není možné ji získat zdarma. Nutností je zaplacení poplatku, který se obvykle pohybuje mezi 200 – 300 Kč ročně.

Internetovou doménu zdarma nabízejí pouze někteří poskytovatelé např. v rámci nějakých letních akcí, letních slev apod. Je možné získat i slevu na doménu na prodej.

Proč zaregistrovat doménu II. řádu?

  • je zde získání jediněčného doménového jména
  • možnost vytvoření e-mailové domény v libovolném tvaru
  • doména je součástí firemní identity
  • tento typ domény se mnohem lépe pamatuje
  • působí důvěryhodněji než doména III. řádu
  • může se postupem času stát tím nejcennějším majetkem

Doména III. řádu zdarma

U tohoto typu domény zdarma už se nejedná jen o klasický typ domény – něco.cz, ale už se jedná o rozšířenou doménu. Tento typ domény zdarma vypadá takto: domena.neco.cz.

V doméně se tedy v tomto případě vyskytuje ještě i jméno poskytovale. Z tohoto důvodu není tento typ domény zdarma vhodný k budování své vlastní firemní značky, ale jsou vhodnější spíše pro první pokusy např. s podnikáním na internetu. V případě nutnosti je možné kdykoliv změnit název firmy.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang