Nejlepší podnikatelské nápady pro páry

Říká se, že pár, který si spolu hraje, spolu zůstane. Co se tedy stane, když se pár rozhodne společně začít podnikat? Co když máte oba na to, abyste začali podnikat od nuly? Pokud jste oba unaveni z toho, že musíte odpovídat na rozvrh někoho jiného, a chcete si vytvořit život, o kterém jste vždycky snili – čtěte dál.

Páry mohou podnikat v různých oblastech a pustit se do založení s.r.o.. Sestavili jsme pro vás seznam deseti nejlepších podnikatelských nápadů pro páry, které mají potenciál přinést finanční svobodu a nechat vás samostatně rozhodovat.

Další možnost, jak mohou páry začít podnikat a třeba si zlepšit příjem je jako OSVČ vedlejší činnost. Oba z páru si mohou založit živnost a využít možnosti živnosti jako přivýdělku při zaměstnání.

Pronájem nemovitosti

Když se zamyslíte nad podnikatelskými nápady, které obstarávají vysoké peněžní toky – jedním z nich na vrcholu seznamu je pronájem nemovitostí. Vlastníte nemovitost a v podstatě někdo jiný platí každý měsíc vaši hypotéku a daň z nemovitosti.

Pokud se navíc vám a vašemu partnerovi podaří shromáždit hotovost na investici do nemovitosti, například na koupi bytového domu, můžete získat skvělý zdroj pasivních příjmů ve formě nájemného.

Provozování kempu

Pokud se svým partnerem milujete přírodu, nevyhýbáte se tvrdé práci a rádi se seznamujete s novými lidmi ze všech společenských vrstev, možná byste měli uvažovat o vlastnictví a provozování kempu a parku pro obytná auta.

Dovolená v kempu patří k oblíbeným nejen pro Čechy. Stále více lidí se stává fanoušky obytných vozů. Jsou to zejména senioři a lidé s malými dětmi, kteří si užívají svobodu „vyjet na otevřenou cestu“.

Stejně tak jsou ale rodiny s malými dětmi nadšeny venkovními aktivitami a blízkostí přírody, kterou kempy nabízejí.

Dodávka potravin

Rozvoz potravin se veze na vlně COVID-19 s mimořádnými zisky. S odhadovaným skokovým nárůstem o 150 % od ledna 2020 mají tržby v odvětví online dodávek potravin obrovskou hodnotu a do roku 2024 se předpokládá další růst.

Zatímco velcí hráči v oblasti gastrnomie bojují o partnerství s provozovnami rychlého občerstvení a franšízami, část podnikatelů na trhu doručování jídla zůstává prakticky nedotčena.

Vezměte si některé z inovativních možností, které velké firmy zřejmě nechávají na stole. Věci jako chytré kanály pro doručování, nové a tajemné kulinářské nápady či automatizované metody doručování, které uspokojí mileniály a generaci Z.

I když to může znít trochu přitažené za vlasy, pokud jste ochotni přemýšlet mimo rámec a dát dohromady své podnikavé hlavy, existuje v tomto odvětví značná ziskovost.

Dodávka obědových boxů

Pokud jste vy nebo váš partner někdy strávili nějaký čas v kanceláři bez jídelny, určitě budete s tímto podnikatelským nápadem pro páry soucítit.

Zatímco mnoho kancelářských budov dnes disponuje možnostmi stravování nebo se nachází v blízkosti míst, kde si můžete vzít jídlo s sebou, je mnohem více těch, které tyto vymoženosti nenabízejí. Zaměstnanci vítají možnost doručení oběda do krabičky s otevřenou náručí.

Nabídněte své služby lidem zaměstnaným v místních kancelářských budovách. Můžete prodávat domácí obědy,, sendviče, čerstvé saláty, koktejly/šťávy a svačiny.

Nezbytné je vytvořit online webovou stránku nebo rezervační platformu APP, která bude nabízet výběr obědů na daný den, což bude velmi jednoduché. Lidé zaplatí předem a vy víte, kolik jídla je třeba připravit.

Food Truck místo restaurace

Pokud má jeden z vás kulinářské schopnosti a druhý se stará o účetnictví, zákazníky a každodenní řízení, může být pro vás vlastnictví kamionu s jídlem posláním.

Krása otevření kamionu s jídlem spočívá v tom, že je mnohem méně náročný na rozjezd než typická restaurace – a vy můžete jezdit po celém městě, abyste předváděli a prodávali svou kuchyni.

Krása otevření kamionu s jídlem spočívá v tom, že je mnohem méně náročný na rozjezd než typická restaurace.

Umístění a specifická kuchyně ve výdejním okénku jsou zásadními prvky vašeho finančního úspěchu s tímto podnikatelským nápadem pro páry.

Zaměřte se na svůj cílový trh a určete, kdo je váš ideální zákazník? Jaké potraviny jsou v módě? Můžete se zaměřit na veganské nebo proteinové alternativy, raw food a udržitelnost, kuchyně napříč kulturami ebo na regionální možnosti.

Podnikání v zahradnictví

Zahradnictví je široce pojaté slovo pro obrovský konglomerát potenciálního zisku. Tento trh zahrnující pěstování zahrady, sadu nebo školky je vlastně věda a umění pěstovat rostliny. Neustále se diverzifikuje a množí.

Tato transformace otevřela nepřeberné množství příležitostí pro ekologické a speciální zemědělce, majitele školek a květinářství. Oblast zahradnictví má potenciál stát se vysoce lukrativními podnikatelskými nápady pro páry, které si rády hrají v hlíně.

Bylinková zahrada

Bylinky jsou novou superpotravinou a nabízejí českému spotřebiteli mnohostranné využití. Poptávka po bylinkách neustále roste, ať už se jedná o ozdobu na talíři, přísadu do nápojů a koktejlů nebo využití na obrovském trhu s bylinnými léky.

Zdravotní přínosy konzumace bylinek jsou značné a existuje několik možností, jak svůj produkt prodat. V závislosti na velikosti vašeho pozemku a na tom, jak velký chcete mít obchod s bylinkami, se určí ideální způsob prodeje.

Ať už se rozhodnete pro prodej ve stylu malé pobočky nebo rozsáhlého provozu určeného pro průmyslový trh, na bylinkách se dá vydělat.

Výkonní online podnikatelé

Díky tomu, že tvoříte pár, jste o krok napřed před konkurencí, protože vy dva tvoříte tým. Každý z vás přináší řadu talentů, silných stránek a vlastností, které se v kombinaci mohou rovnat ohromné síle.

Součástí přitažlivosti založení vlastního obchodu je luxus pracovat, kde a kdy chcete, což činí online podnikatelské aktivity tak atraktivními. Vydělávání online je osvobozující a dovoluje párům podnikat i na cestách.

Affiliate marketing

Affiliate marketing je obchodní strategie, kterou využívají maloobchodníci ochotní platit provize na základě výsledků externím webovým stránkám a platformám sociálních médií, které jejich jménem prodávají produkty.

Majitelé firem si affiliate marketing oblíbili, protože nabízí řadu příležitostí k rozšíření známosti značky, zapojení spotřebitelů a prodeje.

Tento podnikatelský nápad pro páry je bezpochyby jedním z nejlepších způsobů, jak si zajistit pasivní příjem. Vzhledem k současné situaci tato příležitost přinesla značnou návratnost investic.

Ve dvou můžete prosazovat své stránky, generovat návštěvnost a vytvářet rozruch kolem zboží a služeb, které prodáváte. Nebude trvat dlouho a díky affiliate marketingu uvidíte působivé ziskové marže.

Zdraví a wellness

Mysl, tělo a duch. Trojúhelník, který zahrnuje zdraví a wellness. Trh je na vzestupu, protože lidé mění své myšlení a znovu se zaměřují na význam svého celkového zdraví.

Odvětví zdraví a wellness je poháněno nárůstem chronických onemocnění způsobených životním stylem a lidé si toho všímají.

Sedavé zaměstnání, špatná výživa a rostoucí zájem o holistická a alternativní řešení jsou trendy pro rok 2022. K mání je cokoli od výživy a fitness až po nositelná zařízení a aplikace určené ke zlepšení kvality života.

Výživa a fitness online kurzy

Věřte tomu nebo ne. Odborníci na fitness, kteří přišli na to, jak úspěšně přenést své podnikání na online možnosti, zažili v počátečních fázích COVID-19 rychlou expanzi.

Někteří z nich jsou nyní vytíženější, než když nabízeli výuku tváří v tvář. Pokud jste vy i vaše lepší polovička fitness fanatici, zvažte nabídku svých odborných znalostí lidem online s tréninky, výukovými lekcemi nebo tréninkovými plány.

Úklid domů

Úklid. Buď ho milujete, nebo nenávidíte. Pandemie COVID-19 posunula potřebu úklidu do monumentálních výšin.

Úklid znamená relativně nízké počáteční náklady a minimální vstupní bariéry. Pokud si dokážete vybudovat dobrou pověst, značku a klientskou základnu, může být úklid domácností mimořádně lukrativní.

Vaším ideálním cílovým trhem jsou obvykle předměstské oblasti s nadprůměrnými příjmy. Tedy lidé ochotní vyměnit čas za peníze – takže si udělejte průzkum a podle toho navažte kontakty.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang