Uživatelský účet u spoření Moje liška

Vytvořit si uživatelský účet není nijak zvlášť složité. Stačí pouze kliknout na stránku „Registrace uživatele“. Díky přehledným odkazům a nápovědě to zvládne opravdu každý. Je potřeba vyplnit povinné údaje, které se požadují.

ČMSS nabízí celou řadu finančních produktů. Nejznámější je Stavební spoření Liška, které je možné si zřídit pomocí internetového bankovnictví Moje Liška.

Velmi důležité je zadat emailovou adresu, díky které bude člověk komunikovat s aplikací. Jakmile vyplní povinné údaje, stačí kliknout na tlačítko „Registrovat“. Bude mu odeslána zpráva na email, která slouží k ověření správnosti emailu.

Následně musí provést aktivaci účtu a to buď aktivačním odkazem v emailu, nebo přechodem na odkaz „Aktivace uživatelského účtu“.

nabidka_prace
Registrace i přihlašování do účtu lze z pohodlí domova online.

Moje Liška přihlášení

V případě, že si člověk aktivoval uživatelský účet, může se do něj snad přihlásit. K přihlášení do aplikace moje Liška potřebuje znát své uživatelské jméno a heslo. Samozřejmě se může stát, že jeden z těchto přihlašovacích údajů člověk zapomene.

Prostřednictvím odkazu „Zaslání zapomenutých přihlašovacích údajů“ si může nechat zaslat uživatelské jméno nebo nové heslo na vaši emailovou adresu, kterou zadal při aktivaci účtu.

Stát se může také to, že opakovaně zadá špatné heslo a tím si zablokujete přístup do aplikace. V tomto případě stačí kliknout na odkaz „Odblokování účtu“, kde si nechá zaslat nové heslo opět na svůj email.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang