Nepřipravená akce nepůsobí důvěryhodně

Někteří podnikatelé si ani nepoloží základní kámen úspěchu a už staví celý dům svého byznysu. Vešli byste do domu, kterému chybí nosná stěna? Podobný pocit v nás vzbuzují tantrické masáže na portálu slevomat.cz.

Tantrické masáže

Fotka i popis akce vypadají slibně. Po přechodu na webové stránky už ale vyvstávají pochybnosti o této „společnosti“. Citujeme text ze stránek www.tantra-prague.cz: „Zanechte za sebou hektiku a strasti všedního dne. Přijďte se dokonale uvolnit, odreagovat a načerpat novou energii do naší společnosti Tantra-Prague, která se může pyšnit zkušenostmi s tantra masážemi již od roku 2006. Které provádí náš masérský tým, který prochází několika měsíčním tantrickým výcvikem.

Samozřejmostí je atraktivní vzhled a příjemné vystupování. Provádíme tantrické masáže pro muže a ženy, masáže čtyřruční, párové. Vše s maximální kvalitou, diskrétností a čistotou ve stylovém a klidném prostředí na úrovni v srdci Prahy kousíček od Staroměstského náměstí . Všechny fotografie našich masérek/rů a interiéru jsou reálné.

Informace nesedí

V textu jsme zvýraznili informace, které se nám nezdají úplně přesné.
1) společnost Tantra-Prague – Žádnou takovou společnost jsme nedohledali.
2) pyšnit zkušenostmi s tantra masážemi již od roku 2006 – tato informace je neověřitelná. Vzhledem k tomu, že doména byla zaregistrována až 19.6.2012, nepůsobí na nás tato informace příliš důvěryhodně, ale můžeme se mýlit.
3) Provádíme tantrické masáže pro muže a ženy, masáže čtyřruční, párové.– V ceníku už o čtyřručních masážích není ani zmínka a nacenění párových masáží stylem: „Masáž a relaxace ve dvou plus 50%“, není ani trochu profesionální. To byl tvůrce obsahu ceníku tak líný udělat další tabulku, že si jako klient musím počítat cenu?

Profesionální ceník

4) Všechny fotografie našich masérek/rů a interiéru jsou reálné. – Na stránkách jsme však nalezli fotky pouze jedné slečny, která v nás vzbuzuje velmi nezkušený dojem, ale neradi bychom ji křivdili. Maséři zřejmě nejsou k dispozici.

Cena – přemrštěná

Vzhledem k tomu, že jsme tantrické masáže již několikrát navštívili a díkybohu ne přes slevový portál, připadá nám původní cena naprosto přestřelená, to vzhledem k potřebě udělat velkou slevu naprosto chápeme.

Zkuste se třeba podívat na ceník profesionálního salónu Lakshmi, kde za cenu 4390,- Kč si žena užije 4h masáže a muž 3h. U Tantra Prague si užijete podle ceníku jen 2h. Vzhledem k tomu, že tantrická masáž pro ženu probíhá odlišně než u muže, je nám sjednocení ceníku velmi podezřelé a spíše v nás vzbuzuje pocit neprofesionality a nezkušenosti.

Nejasnosti ve společnostech

Ačkoliv se portál na Slevomatu prezentuje jako společnost Tantra Prague, na dřívější akci na portálu slevopolis byl u této akce jako pořadatel společnost Tantra Praha.

Děkujeme nemáme zájem

S ohledem na naprosto neprofesionální prezentaci a velmi mnoho pochybných informací nedoporučujeme tuto akci využívat. Kvalitu masáží posoudit nedokážeme, ale zvláštní prezentace a pochybná cenotvorba jsou sami od sebe odrazujícím faktorem.

Místo toho, aby pan podnikatel zapracoval na těchto detailech a nesnažil se od prvního momentu vytvoření stránek propagovat na slevových portálech, mohl dnes provozovat úspěšný podnik, kde by nevznikali žádné pochybnosti o zkušenostech a praxi. Pokud chcete zažít tantrické masáže s jistotou běžte raději do prověřených salónů.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang