Jak na financování nového auta

Když už člověk ví, že jehoauto pomalu dosluhuje, nastal čas na to, aby obnovil svůj stávající autopark a nakoupil nějaký nový model, který ho podrží i na dlouhých trasách. Jaké jsou v dnešní době možnosti?

Možností je dnes samozřejmě nepřeberné množství, nicméně hlavní úlohu při pořizování nového auta pochopitelně hrají hlavně finanční prostředky. Ne každý má zkrátka naspořeno tolik peněz, aby si mohl dovolit koupit nové auto z vlastních prostředků. I proto existuje hned několik alternativ, kdy mohou určité společnosti člověku půjčit.

Bankovní či nebankovní půjčka

Klasiku při pořizování jakýchkoli nových věcí představuje půjčka. V současnosti existují v podstatě dva základní druhy, a to bankovní a nebankovní úvěry. Prvně jmenované jsou typické hlavně velmi přísnými pravidly poskytování a ověřováním bonity svých potenciálních klientů.

Jinými slovy, aby člověku banka půjčila, musí splňovat velmi přísná kritéria. Nebankovní společnosti jsou v tomto poněkud vstřícnější, nicméně jejich podmínky jsou mnohdy vyváženy vysokými poplatky či úrokovou sazbou.

povinne_ruceni
Operativní leasing je zajímavým způsobem jak si pořídit auto.

I proto se nabízí leasing, který je maximálně flexibilní a dokonce nabízí i nástroje, jako je třeba operativní leasing kalkulace.

Klasický nebo operativní leasing

Optimálním řešením pro pohodové získání nového vozu je klasický nebo ještě lépe operativní leasing. Právě on se totiž dokáže přizpůsobit přesně požadavkům klienta.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang