Polštář z ovčí vlny

Ovčí vlna je oblíbená pro své vlastnosti u mnoha lidí a tak není divu, že si ji do hledáčku dali i podvodníčci prodávající na slevových portálech. Ano nebojíme toho označení, protože jde o typický podvod s dvěma eshopy a rozdílnou cenou. A opět jde o známou firmu 3dVirtuálníObchody s.r.o. v jejich hledáčku už máme delší dobu eshopy 3dliving.cz a nově trendy-nabytek.cz.

Na akci na portálu zapakatel.cz nás upozornila čtenářka, která se ptala na vcelku logický dotaz. Citujeme:
„Bohužel jsem se na serveru zapakatel.cz nedostala žádné odpovědi na mé otázky. zeptala jsem se poprvé zda nabízený set ovčí rouno má pouze příměs ovčího rouna a materiál je tedy 100% polyester, protože nikde není uvedeno a toto zboží je prezentováno jako deka z ovčí vlny, což je lež, za tuto cenu samozřejmě. Místo toho aby se k tomu někdo vyjádřil, raději komentář smazali. „

Obrázek o serióznosti akce i materiálu si udělejte sami. Zapakatel je znám svoji drsnou cenzurou, jen aby oklamal co nejvíce klientů. Standardně už by o podobném jednání psal jeden „novinář“ D.D., ale s ohledem na úzké vazby se tyto věci zřejmě nesmí dostat na veřejnost.

2 eshopy 2 různé ceny

Chvilku jsme pátrali a na co jsme nenarazili. Stejné zboží, stejné akce, stejný prodejce, ale 2 různé eshopy a dvě různé ceny. Samozřejmě cena na slevových portálech je typicky předražená a důvěřiví lidé, tak vyhodí svoje peníze podvodníčkům. Na slevových portálech prodává prodejce zboží pod prvním eshopem za cenu 499 Kč po slevě. Cenu samozřejmě upravil i na eshopu trendy-nabytek.cz.

Ale na svém druhém eshopu 3Dliving.cz už na úpravu ceny jaksi zapomněl a dokonce jej zde nakoupíte mnohem výhodněji za 349,-, což je o celých 150,- levněji.

Dražší i doprava

Ale to není vše. Tihle „podnikatelé“ chtějí vyrejžovat i na poštovném a tak na slevovém portálu zaplatíte za poštovné 120 Kč Českou poštou zatímco na eshopu 3Dliving.cz 99 Kč. Víc už asi není třeba psát.

Lenost a lajdáctví nadevše

Když pomineme podvodnou snahu vydělat na důvěřivých lidech, co nakupují na slevových portálech, musíme se pozastavit na lajdáctvím ze strany podnikatele. Bohužel si popletl stejné obrázky a na eshop 3Dliving.cz umístil fotky s vodoznakem trendy-nabytek.cz. Když už vážení „podnikatelé“ klamete svoje zákazníky. Dělejte to alespoň pořádně. Takhle akorát ukazujete, kde nás všechny máte.

Slevové portály, které naletěly: Zapakatel.cz, Nakupvakci.cz, Berslevu.cz – známé firmy, u kterých nefunguje ani základní kontrola kvality dodavatele.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang