Jak zvýšit návštěvnost svého webu? Pomůže WhitePress®, online platforma pro obsahový marketing a SEO

WhitePress® je mezinárodní platforma, na které se setkávají inzerenti, majitelé webů a copywriteři. Díky vzájemné spolupráci a přívětivému prostředí umožňuje inzerentům jednoduše objednat texty a následně je publikovat na českém i evropském trhu.

V současnosti WhitePress® nabízí obsah ve 24 jazycích a 45 000 webů ve 24 zemích po celé Evropě i v jižní Americe, na kterých aktivně působí. Snadno se tak dostanete i na zahraniční trh, získáte kvalitní obsah, a navíc zvýšíte návštěvnost svých stránek nebo zvednete prodej produktů.

Jak zvýšíte návštěvnost svého webu?

WhitePress – platforma pro obsahový marketing a SEO vám nabízí analýzu návštěvnosti i zapojení publika. Díky tomu máte neustálý přehled o tom, jak se čtenáři do obsahu zapojují. Při výběru jednoho z 45 000 webů si navíc můžete vybrat parametry, které jsou pro vás klíčové.

Výběr vhodného webu je zásadní. Měl by obsahovat především aktuální obsah, být dobře známý, mít kvalitní SEO a tematicky se podobat vašemu záměru. 

Doporučujeme vám raději investovat do kvalitního obsahu umístěného na kvalitním webu, kde získáte vyšší čtenost a dostanete svůj produkt do podvědomí čtenářů. Oproti tomu nekvalitní web vám vyšší návštěvnost nepřinese.

​Jak získat kvalitní text?

Doporučujeme vám službu Content Premium, která slouží jak k poptávce nových textů, tak k výběru konkrétního copywritera. Jednoduše si objednáte obsah v podobě odborných článků, popisků produktů, krátkých příspěvků na sociální sítě i reklamní slogany.

Veškerý obsah pro vás připravují profesionální copywriteři ve svém rodném jazyce. Vy si tak vyberete, jaký sami potřebujete a máte tak jistotu, že text bude pokaždé správně. Během spolupráce se můžete s copywriterem kdykoli spojit a doplnit tak potřebné informace k připravovanému obsahu.

Jak použít WhitePress® pro váš marketing?

  1. Nejdříve si založte účet a projděte procesem registrace v několika krocích.
  2. Vložte svůj článek, anebo si ho objednejte u profesionálních copywriterů – WhitePress® jich má více než 100 po celé České republice i na Slovensku.
  3. Vyberte si jeden z webů, kam svůj text umístíte.
  4. Objednejte si potřebnou službu u WhitePress® a zaplaťte ji.
  5. Pak už se nemusíte o nic starat. WhitePress® za vás obstará zpracování textu, pohlídá termín a zajistí i včasnou publikaci na vhodný web.

​Jak si objednat profesionální text?

Pokud sami nemáte čas nebo možnost vytvořit text vlastními silami, jsou vám k dispozici copywriteři po celé Evropě. Objednávku článku provedete snadno.

  1. Nejprve založte nový projekt. Pojmenujte ho například podle plánované marketingové kampaně. A doplňte link webu, který bude text propagovat.
  2. Vyberte si typ textu. Potřebujete odborný článek nebo popisek?
  3. Definujte parametry textu. Jak dlouhý má text být? Potřebujete konkrétní klíčová slova? Jaký anchor text má v textu zaznít? Buďte velice konkrétní i ohledně dalších pokynů a požadavků. Jedině tak získáte vyhovující text. A nezapomeňte na termín!
  4. Doplňte kontaktní údaje kvůli případně komunikaci s copywriterem.
  5. Pošlete objednávku a těšte se na hotový text.

Obsahový marketing je zásadní disciplína každého malé i velké firmy. Při správném přístupu dokáže zvýšit zisky o řadu procent. Třeba tak, že zvýšíte svoji viditelnost na internetu. WhitePress® jako online marketingová platforma vám s tím pomůže.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang