Virtuální kreditka jako skvělá finanční rezerva

Disponovat finančními prostředky v každé situaci je bezesporu vynikající. Nikdy člověk neví, kdy ho nějaké ten nečekaný výdaj překvapí a bude muset ze svého účtu posílat hotovost. Klasickou finanční rezervou je kontokorent u některé z bank působících v České republice. Jaký je rozdíl mezi kontokorentem a virtuální kreditkou?

Kontokorent je spjatý i se zřízením bankovního konta a také s poměrně vysokými a zbytečnými poplatky. Zajímavou alternativou kontokorentního úvěru je virtuální kreditní karta.

Pohotová finanční rezerva

Chce-li být člověk připraven na jakékoli výdaje, pak se mu vyplatí finanční rezerva v podobě produktu Credit Limit, který nabízí společnost Ferratum Bank. Jedná se o virtuální kreditní kartu poskytující hotovost ve výši od 2 000 až do 25 000 korun.

Pokud bude potřebovat peníze, pak si je z této virtuální kreditní karty budete moci pohodlně nechat poslat na vlastní bankovní konto. Peníze bude moci čerpat přesně podle svých potřeb, respektive podle výdajů, které momentálně bude mít. Virtuální kreditka v podstatě funguje jako revolvingový úvěr.

Mít finanční rezervu je velmi chytrý krok, který může zachránit člověka před pádem do dluhové pasti.

Hlavní výhody virtuální kreditky

Credit Limit nabízí spousty předností, kterými se standardní bankovní kontokorenty pochlubit nemohou. Ostatně nejedná se také o kontokorent. Virtuální kreditka dokáže poskytnout prostředky bez jakýchkoli poplatků za její zřízení.

U banky člověk musí vždy za možnost přečerpání finančního limitu platit. Peníze bude mít u sebe a jejich využití tak bude maximálně pohotové. Oproti kreditním kartám je virtuální kreditka výhodná i z hlediska bezpečnosti. Nikdo ji neukradne.

Ferratum Bank jako spolehlivý partner

Vyřízením si virtuální kreditní karty si bude moct být člověk jist spolehlivým produktem. Ostatně garantem kvality je i samotná Ferratum Bank. Ta patří do velké finanční skupiny Ferratum Group působící ve 20 zemích a čítající 1,5 milionu klientů.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang