Levné a rychlé zakládání offshore společností

Podnikat a platit minimální daně je snem každého člověka. Pokud jej chce realizovat, pak řešení všeho spočívá v založení offshore společnosti. Co je to offshore společnost?

Jedná se o společnost, která bude mít sídlo v některém z daňových rájů a podnikatel si bude moci bez větších potíží užívat vysokých zisků a maximální spokojenosti při podnikatelské činnosti. Které země jsou z podnikatelského hlediska ideální? Je jich hned několik a jejich jména nejsou nijak neznámá.

Offshore společnosti Seychelly

Výborné jsou pro offshore společnost Seychelly. Tento zemský ráj nabízející nádherné koupání v krásném průzračném moři nabízí nulovou daň z příjmu pro společnosti. Podnikání tak nebude nijak penalizované a omezené nesmyslnými částkami strhávanými ze zisků. Možné jsou přitom jakékoli převody majetku. Seychely disponují stabilním právním systémem a v neposlední řadě nízkými poplatky v administrativě.

pexels-moritz-feldmann-5048704-4050227
Seychelly je ráj pro dovolenou i na podnikání.

Offshore společnosti St. Vincent & Grenadiny

Volit se dá také klidně i souostroví St. Vincent & Grenadiny, které nabízí taktéž nulovou daň z příjmu pro společnosti IBC. Pro offshore společnost St. Vincent & Grenadiny poskytují rychlé založení účtu a také obchodní rejstřík neveřejného typu. Nikdo tak neuvidí, v jakém oboru vlastně podnikatel podniká, takže nebude zapotřebí nikomu nic dokazovat. Samozřejmostí jsou i minimální poplatky.

Offshore společnosti Belize

Výhodné jsou pro offshore společnosti i některé další země. Jmenovat se dají například Belize. Tento stát se vyznačuje také stabilní strukturou a jednoduchou možností likvidace společnosti. Výhodou jsou nulová měnová omezení. K založení společnosti postačí pouhý jeden jediný akcionář.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang