Co byste měli vědět o svých obchodních partnerech? Nástroj FIRMO

Úspěšní podnikatelé moc dobře vědí, že alfou a omegou kvalitní spolupráce mezi dvěma subjekty je dostatek informací. Jinými slovy – než se setkají s potenciálním obchodním partnerem, důkladně si o něm zjistí co nejvíce informací. Jaké informace je dobré si dopředu zjistit a jak na to?

Důkladné prověření druhé strany je poměrně časově náročné. Nějakou dobu trvá najít všechny potřebné informace. Tento investovaný čas za to ovšem rozhodně stojí.

Základní informace

Mezi nejdůležitější informace patří, zda daná firma není v insolvenci, jaké jsou její vazby s ostatními firmami a spoustu dalších věcí. Tyto a další věci je důležité pro utvoření objektivního obrázku dané firmy. Existuje nástroj, který může člověku s tímto vším velmi pomoct. Už žádné brouzdání na webu a sbírání kamínků do mozaiky – portál FIRMO ušetří čas a starosti.

obchod-2833331
Pomocí portálu FIRMO lze snadno a rychle prověřit potencionální obchodní partnery.

Co je to FIRMO a jak funguje?

Portál FIRMO provozuje společnost FORDESK s.r.o. a databáze momentálně čítá více než 3 miliony subjektů. Jsou v ní informace o živnostnících a malých firmách, stejně jako o gigantech jako například GLOBUS.

Rejstřík firem a osob obsahuje informace z obchodního rejstříku, registru živnostenského podnikání, insolvenčního rejstříku, veřejného seznamu dlužníků a spousty dalších zdrojů. Dá se zde rychle zjistit, kdo je nespolehlivým plátcem DPH, kdo pobírá dotace z EU a také o volných pracovních místech, patentech a podobně.

peneznitipy_cz_firmo_cz_nahledovy-5194174
FIRMO má základní verzi zcela zdarma.

Neméně zajímavé jsou také vzájemné vazby, na základě kterých se dá zjistit propojení osob a společností. A aby toho nebylo málo, systém umožňuje sledování vybraných subjektů a neprodleně informuje uživatele o změnách.

Kolik budou informace stát?

Kvalitní služby sice nejsou zdarma, nicméně v případě portálu FIRMO lze získat základní informace bezplatně. Následně je i možnost si připlatit za některý z vyšších tarifů a získat tak přístup ke kompletním informacím.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang