Výhodná půjčka se zástavou vozu

Svět půjček je dnes poměrně rozsáhlý a člověk si může v případě potřeby vzít úvěr u mnohých společností. Pokud přijde do některé z bank, musí nutně počítat s tím, že po něm bude vyžadována záruka schopnosti splácet. Jak se tomu dá vyhnout u nebankovní půjčky?

Banky si ověřují tzv. bonitu klienta. Jedná se o zjištění schopnosti splácení klienta daný úvěr. Pro banky je velmi důležité, aby jejich klienti dostáli svým závazkům, jež se nacházejí ve smlouvě o zprostředkování půjčky.

Mnoho lidí tak narazí, jelikož tyto podmínky nedokážou splnit. Řešení představují právě nebankovní půjčky.

Ani mikropůjčky nejsou pro každého

Na první pohled by se mohlo zdát, že oline půjčky ihned od nebankovních společností mohou situaci pokaždé vyřešit. Není tomu tak. I nebankovní společnosti již vyžadují záruky schopnosti splácet ze strany klienta.

Nový zákon, který momentálně přechází v platnost, ještě více zpřísňuje podmínky. Typické je tak u většiny poskytovatelů nahlížení do registru dlužníků a vyžadování potvrzení o výši pravidelného příjmu. Lidé mající doposud nevyřešené starší závazky, fakticky nemohou služeb většiny online půjček využívat.

Zastavení automobilu a získání peněz

Jestliže zájemce o půjčku není bonitní dle potřeby většiny poskytovatelů finančních produktů, vyplatí se vsadit na osvědčenou společnost schopnou poskytnout úvěr i takovýmto osobám.

Existují i společnosti, které se vyznačuje tím, že půjčují finanční prostředky oproti zástavě nemovitostí, luxusních hodinek a také hlavně automobilů nebo jiných motorových vozidel. Bohatě postačí, když zájemce o půjčku vozem přijede, nechá ho ocenit a následně ho poskytne jako zástavu. Může tak získat až 85 % z celkové ceny zastavěného vozidla.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang