Odebírat skutečně levný plyn se vyplatí

Pravidelné platby za energii jsou pro většinu lidí doslova noční můrou. Nejvíce peněz jsou vynaložené logicky za vytápění. V případě plynového se jedná o vysoké sumy, které jsou ale často díky předraženým dodavatelům zbytečně vysoko. Proč je důležité se věnovat správnému výběru dodavatele?

Pokud si člověk udělá porovnání ceny plynu, určitě dospěje k tomu, že jej může odebírat za mnohem nižší částky. Takovouto úsporu zajistí zejména společnost Enra Services s.r.o., na jejíž služby se budeme v následujícím textu soustředit podrobněji.

penize
Odebíráním skutečně levného plynu člověk může ušetřit několik tisíc ročně.

Na plynu můžete opravdu ušetřit

Platby za plyn nejsou stejně jako u jiných komodit u všech dodavatelů konstantní. Enra Services s.r.o. díky nízkým provozním nákladům dokáže stlačit cenu na úplné minimum. Při srovnání cen plynu jasně člověk uvidí, že za něj tato společnost bude schopna ušetřit klidně i několik tisíc korun ročně.

U Enry se bude moci spolehnout na to, že mu nebude účtovat žádné prostředky za využívání jejich služeb a ani žádné aktivační či deaktivační poplatky, jako je tomu u některých ostatních firem.

Příklad úspory u bytu

Celkový cenový rozdíl plynu od dvou dodavatelů dvou si ukážeme přesně na příkladu. Poslouží nám k tomu byt se spotřebou 15 MWh za rok, respektive 1420 m3/rok. Máte-li tarif Standard u RWE, zaplatíte ročně 19 583 korun. U tarifu eFIX24 od Enry bude cena plynu odebraného za stejné období činit 15 449 korun. Člověk tak ušetří celkem 4 134 korun. 1 MWh ho přitom vyjde na pouhých 276 korun.

Přechod k Enra Services s.r.o. je jednoduchý

Pokud se bojí zájemce změny dodavatele plynu, pak nemusí mít strach. Veškeré dokumenty s ním související za něj vyřeší právě společnost Enra. Administrativa tedy nebude žádnou překážkou, a to i v případě, že stávající společnost nebude chtít pustit člověka, který se rozhodl pro změnu. Vybírat se u této společnosti dá z různých tarifů.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang