Jaké menší půjčky se vyplatí

Menší půjčky se staly velmi oblíbenými produkty spousty lidí. Není se čemu divit, jelikož se jedná o úvěry, které se vyznačují celou řadu výhod. Jaké výhody to jsou?

Jedná se o epresní vyřízení a a také například možnost pohodlného online vyřízení. Nebankovní půjčky menšího charakteru jsou typické i tím, že dokážou nabídnout finanční prostředky úplně každému, a to často i lidem vyznačujícím se nízkou bonitou. Peníze z těchto úvěrů lze z drtivé většiny využít dle vlastní libosti, tedy na cokoli.

Půjčky u společnosti Ferratum

Hodně oblíbenou společností je v nebankovním sektoru zejména Ferratum. Její půjčky začínají na 500 korunách a končí až na 10 000 korunách. Celková výše úvěru, kterou člověk zvolí, je ryze na něm jako na žadateli o půjčku.

Dle toho se také samozřejmě odvíjí i celková doba splácení. Začíná na 7 dnech a končí na 45. Vyřízení Ferratum půjčky je zcela zdarma, přičemž hned na počátku bude žadatel vědět, kolik přeplatí na konci splácení.

obchodni_partneri-7089806
Půjčky se dají řešit na pobočkách daných společnostech, nebo také online z pohodlí domova.

Zaimo půjčka

Stejný finanční rozsah potenciální půjčené částky nabízí i Zaimo půjčka. Za její vyřízení také nebude žadatel platit. Její největší devízou je expresní rychlost vyřízení. Vše může být vyřešeno do pouhých 2 minut. Stačí si jen online zažádat a není problém získat finanční prostředky doslova ihned.

Další devízou Zaimo půjčky je i fakt, že k získání peněz nepotřebuje žadatel žádného ručitele. Platit nebude ani za předčasné splacení půjčky.

Až 130 000 korun s Provident půjčkou

Jedním z nejznámějších poskytovatelů úvěrů nejen u nás, avšak i v celé Evropě je Provident. Tato společnost nabízí výhodné Provident půjčky, a to až v maximální výši 130 000 korun. Tuto sumu přitom může splácet až 700 dní. Vyřízení úvěru není nijak zpoplatněno a výhodná je i úroková sazba stanovená na 49,7%.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang