Hypoteční kalkulačka online – možnosti

Chce-li člověk získat hypoteční úvěr na financování nemovitosti, je pro něj vždy vhodná kalkulačka „Hypoteční úvěr“. Hodlá kdokoliv vyměnit stávající hypotéku za jinou? I pro tento účel je vhodná kalkulačka online a to kalkulačka „Refinancování“. Jaké možnosti hypoteční kalkulačka má?

Vhodné je naplánovat refinancování několik měsíců před koncem fixace úrokové sazby u současné hypotéky. Kalkulačka „Americká hypotéka“ je vhodná pro ty, kteří si chtějí půjčit a mají nemovitost, kterou mohou zastavit.

Poslední kalkulačku „Porovnání hypoték“ je vhodné využít v případě, že banka nabídla hypoteční úvěr, ale zájemce jej přesto chce online porovnat s aktuálními nabídkami jiných bank.

gepard-1115356
Hypoteční kalkulačky se dají využít online z pohodlí domova.

Hypoteční banky

Mezi banky nabízející online hypoteční kalkulačku či úvěry se řadí Hypoteční banka a.s., u které si žadatel může sjednat hypoteční nebo předhypoteční úvěr. Nabízí hypotéku online bez dokazování příjmu a účelu, hypotéku na financování bydlení za účelem pronajímání a také speciální hypotéky určené pro refinancování.

Další zajímavé nabídky klasického hypotečního úvěru, úvěru ze stavebního spoření a úvěru určené pro refinancování může získat u Wüstenrot hypoteční banky. Stavební spořitelna ČS nabízí klasické hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření a speciální úvěry určené pro refinancování. Využít se dají také hypoteční kalkulačku České spořitelny.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang