GE Money Bank a její služby

GE Money Bank je univerzální bankou, která je součástí jedné z největších a nejsilnějších společností na světě. Tato banka patří mezi největší české peněžní ústavy.

Pobočky a bankomaty GE Money bank jsou v mnoha velkých či menších městech. Sídlo banky se nachází v Praze, hlavní pobočky mají také Brno, Ostrava a Olomouc. Banka nabízí své služby nejen občanům, ale také malým a středním podnikům.

Jejími produkty jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, platební a úvěrové karty, konsolidace úvěrů, hypotéky a jejich refinancování a mnoho dalších.

penize-2
Internetové bankovnictví může mít klient i ve svém tabletu.

Internet Banka GE Money

GE Money Bank má také internetové bankovnictví a mobilní bankovnictví, pomocí něhož může klient ovládat nejen svůj běžný či spořicí účet, ale také devizový účet, úvěrový účet a kreditní kartu. Může zde využívat řadu služeb, jako je například zadávání platebních příkazů, prohlížení historie transakcí a kontrola zůstatků na účtu atd.

Využíváním operací GE Money internet ušetří na poplatcích.  Jde o bezpečnou komunikaci, kde ke všem operacím potřebuje klient podpisový certifikát nebo mobilní klíč. Výbornou funkcí internetového bankovnictví je GE Money Manager, kde si přehledně zjistí pohyby na svém účtu.  Mobilní verzi Internet Banky může snadno využívat ve svém chytrém telefonu.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang