Pestré portfolio produktů od GE

Hledá-li člověk bankovního specialistu, který se postará o jeho finanční prostředky, pak je výbornou volbou především společnost GE Money Bank.

Základem jsou u GE Money Bank výhodné klasické osobní anebo podnikatelské účty. Ty poskytnou veškerý finanční servis okolo jedince anebo okolo společnosti.

Samozřejmostí jsou nízké poplatky. Účet Genius Business Plus by mohl mluvit za všechny. Jedná se o klasický podnikatelský účet, který poskytuje všechno, co podnikatel potřebuje.

Základem tohoto účtu je propracované internetové bankovnictví, které je možné využít jak přes počítač připojený k internetu, tak i přes různá ostatní mobilní zařízení včetně chytrých telefonů. Obsluhu bankovnictví zvládne každý jedním prstem. K dispozici jsou i různé úvěry pro podnikatele, které si mohou vzít podnikající osoby za skvělých podmínek.

nabidka_prace
GE nabízí několik zajímavých produktů, které si zájemce může prohlédnout i online.

Využít mohou zájemci investičních úvěrů, které se vztahují na investice do růstu a chodu konkrétní společnosti. Zajímavé jsou ale i investice EU. GE Money Bank spolupracuje s Evropským investičním fondem, takže tento podnikatelský úvěr může být mnohem výhodnější a lze se spoléhat na skvělé úrokové sazby.

U tohoto druhu úvěrů není nutné ručit majetkem firmy anebo soukromým majetkem. Jinak ale mohou klienti GE Money Bank obrátit i na provozní úvěry týkající se konkrétní firmy. Podnikatelské úvěry jsou zkrátka velmi pestré a lze si vybrat přesně takový, který bude zájemci maximálně vyhovovat. Levné jsou i služby orientované na platby do a ze zahraničí.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang