Spořicí účet od AXA Bank

Spořící účet AXA se na trhu může cítit již jako veterán. Uběhly totiž již více než dva roky od chvíle, kdy získal ocenění  „Zlatá koruna“ jako novinka roku 2010.

Od té doby mohl pevně zapustit kořeny v povědomí  finančního světa. Další ocenění získal spořící účet AXA rovněž v roce 2011.

Čím tento účet zaujal porotce soutěže?

První předností, na kterou se dá upozornit je míra úročení finančních prostředků, která účet potěší. Dlouhodobě nabízí jedno z vyšších zúročení na českém trhu mezi spořícími účty, aktuálně je to 1,7 % p.a. je druhá nejvyšší cifra.

K této lákavé úrokové sazbě se připojuje bezplatné založení a vedení účtu. Spořící účty a aktuální úrokové sazby se dají najít v rámci projektu Spořící účty srovnání.

slevy
K účtu je zdarma platební karta.

Všechny odchozí a několik příchozích plateb též může člověk vyřídit, aniž by se mračil nad mizícími korunami z jeho kapsy.  Jak je již víceméně standardem, k spořícímu účtu  AXA Bank zaměstnanci této firmy do ruky vloží ještě zadarmo platební kartu VISA Electron. S ní bude mít klient přístup ke svým financím jak zde v Česku tak za hranicemi.

Další již běžně přidávanou hodnotou účtu je jeho snadná ovladatelnost pomocí internetového i telefonického bankovnictví. Účet si může každý rovněž okamžitě založit přes internet.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang