Bezhotovostní půjčka Provident

Firmy se seriózním jednáním, skutečně dobrými službami a žádnými skrytými poplatky se hledají opravdu těžko. Výjimkou je ale kupříkladu bezhotovostní půjčka Provident, která se může pochlubit zejména přesně a jednoduše stanovenými podmínkami, díky kterým získala i 1. místo v Indexu etického chování, který vytvořil Člověk v tísni.

O Providentu

Provident půjčka je založena především na rychlosti, slušném jednání a komunikací se zákazníky. Firma se o své klienty dle kladných recenzí skutečně stará a její tradice běží již od roku 1880, kdy byla založena ve Velké Británii. České zákazníky pak obsluhuje od roku 1997 a číslo klientů se již vyšplhalo k téměř 1 milionu.

podpora_v_nezamestnanosti
Provident je založený i na svém příjemném přístupu ke klientům.

Kdo může získat půjčku Provident?

Mezi hlavní kritéria této půjčky patří:

  • Občanství České republiky
  • Věk na 18 let
  • Pravidelný příjem

Společnost vždy poměrně důkladně prověřuje bonitu klienta, i když je třeba říci, že nároky příliš vysoké nejsou. Platí zde jednoduché pravidlo – pokud je člověk schopen půjčku splácet ze svých příjmů, není důvod k tomu, aby jeho žádost byla zamítnuta.

Co se reálných dokladů týče, vystačí si žadatel se žádáním s občanským průkazem v ruce, potvrzením o příjmu a dokladu o trvalém bydlišti. Ve vzácných případech společnost navíc vyžaduje potvrzení o sociálním pojištění. Požádat o půjčku lze i prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Výhody půjčky Provident

Bezhotovostní půjčka Provident nabízí:

  • Částku ve výši od 4000 Kč do 130 000 Kč
  • Půjčku na cokoliv a bez ručitele
  • Jasnou a transparentní smlouvu
  • Možnost sjednání půjčky už do 48 hodin

Splatnost půjčky může být přitom nastavena až na 100 týdnů, a to s možností splatit celou částku předčasně.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang