Provident nabízí zajímavé půjčky

Nebankovní půjčky se v posledních letech poměrně rozšířily prakticky do celého světa a u nás se stávají čím dál tím oblíbenějšími.

Půjčit si peníze lze od celé řady nebankovních společností. Ne všechny jsou ale spolehlivé a dokážou nabídnout férové podmínky. Pokud chce člověk mít jistotu, pak je výbornou volbou společnost Provident, která má dlouholeté zkušenosti s nabízením půjček a dalšími finančními službami.

Půjčky s tradicí

Společnost Provident Financial má poměrně dlouholetou historii, jelikož byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii. Do České republiky přišla v roce 1997. V současné době má již v České republice 1 000 000 spokojených zákazníků.

bez_penez
Při nedostatku financní Provident dokáže pomoct během pár minut.

Výhody půjček Provident

Hlavních plusů půjček je hned několik. V první řadě nabízí Provident půjčky v maximálně korektní a průhledné podobě. Zákazník tak na první pohled ví, jaké jsou základní charakteristiky půjčky a může si tak jasně ověřit, jakým způsobem bude splácet a kolik peněz nakonec přeplatí.

Provident podporuje odpovědné půjčování. Ostatně v soutěži o nejetičtější půjčování zvítězil jak v roce 2011, tak i o rok později. V České republice působí více než 3 000 zástupců této společnosti, takže klient má doslova osobní servis se vším všudy.

Charakteristika půjčky Provident

V současné době nabízí půjčka od Provident v maximu až 130 000 korun. Půjčit si může prakticky vzít kdokoliv a kdykoli, jelikož se jedná o online půjčku. Základní úroková sazba začíná na 21,31 %. Peníze člověk dostane na ruku do 48 hodin. Půjčka je naprosto jednoduchá a pohodlná.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang