Pohodová půjčka na bydlení: Hypotéka od FIO banky

Bydlet v novém je snem velkého množství lidí a v podstatě není důvod, proč by si jej nemohli splnit. Tedy až na finanční prostředky, jichž nemá každý člověk dostatečné množství.

V portfoliu u společnosti Fio Bank, jež se vyznačuje maximálně propracovaným systémem internetového bankovnictví a nejrůznějších finančních produktů, najdeme v její nabídce zajímavé produkty.

Hypotéka klidně i na firemní objekty

Když se staví větší a honosnější dům, anebo se řeší vybudování sídla vlastní společnosti, logicky přitom bude člověk chtít získat co nejvyšší finanční sumu, která by byla schopna vaši investici pokrýt do poslední koruny.

Moderní Fio Bank hypotéka dokáže nabídnout ve finální fázi až 10 000 000 korun. Jde tedy o sumu, se kterou je již možné začít investovat klidně i velké projekty pojímající výstavbu větších komplexů. Minimální částka, již si budete moci půjčit, činí celkem 300 000 korun.

americkc3a1-hypotc3a9ka3-6393420
U FIO Banky si lze půjčit od 300 000 Kč do 10 000 0000 Kč.

Variabilní doba splatnosti a další výhody

Splácet se dá hypotéka od Fio banky klidně i 360 měsíců. Jedná se ovšem o nejzazší termín. Většinou se doba splácení pohybuje přesně podle toho, kolik peněz si celkově žadatel půjčí. Začíná na 60 měsících. Výhodná je i úroková sazba. Začíná na velmi příjemných 1,99 %. Vyřízení této nejlevnější hypotéky bude trvat pouze do 2 minut.

Zvýhodněná mimořádná splátka

Spolehnout se u této hypotéky lze také na LTV 85 % a v neposlední řadě i na mimořádnou splátku, která nabízí až 20 % zdarma. Bezplatné je i vedení jak úvěrového, tak i běžného účtu u zmiňované banky. Pomoci může kalkulačka mimořádné splátky hypotéky.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang