GeoPas.cz – nepostradatelný nástroj pro realitní profesionály, developery a investory

Jste realitní makléř, developer nebo investor a hledáte efektivní způsob, jak získat aktuální a komplexní informace o nemovitostech a lokalitách? Vyzkoušejte GeoPas.cz – inovativní platformu, která vám umožní přistupovat k rozsáhlým datům o nemovitostech, parcelách a jiným užitečným informacích z pohodlí vašeho kancelářského stolu.

Co je GeoPas.cz a jaká data nabízí?

GeoPas.cz je webová aplikace, která uživatelům nabízí okamžitý přístup k širokému spektru informací o nemovitostech, parcelách a lokalitách po celé České republice. Díky integraci různorodých datových zdrojů dokáže poskytnout detailní informace, které jsou zásadní pro řadu profesionálních i osobních rozhodnutí.

GeoPas.cz tato data strukturuje do přehledných mapových vrstev, které zahrnují:

 • Demografické a sociální údaje
 • Informace o školách, zdravotnických zařízeních a veřejné dopravě
 • Katastrální mapy a územní plány
 • Zemědělské informace o využití půdy
 • Data o infrastruktuře, včetně dopravních a energetických sítích
 • Ekonomické informace o obchodních zónách a průmyslových oblastech
 • Údaje o vodních tocích a záplavových oblastech
 • Data o kvalitě ovzduší a další environmentální faktory

Jak konkrétně vám GeoPas.cz pomůže v praxi?

GeoPas.cz je vhodný pro širokou veřejnost, ale jeho skutečný potenciál se naplno projevuje v rukou profesionálů z oblasti realit.

Realitní makléři ocení možnosti GeoPas.cz při rychlém získávání přesných informací o nemovitostech, které použijí k efektivnějšímu odhadu hodnoty a přípravě atraktivních nabídek pro klienty. Platforma jim umožňuje zlepšit prezentaci nabízených nemovitostí, díky čemuž mohou dosáhnout rychlejších a výhodnějších prodejů.

Investoři využívají GeoPas.cz k hloubkové analýze potenciálních investičních lokalit. Přístup k údajům o ekonomickém rozvoji a infrastrukturních projektech jim umožňuje lepší pochopení trhu a strategické rozhodování o tom, kam směřovat investice pro maximální výnos.

Developeři využívají GeoPas.cz pro podrobný průzkum a plánování svých stavebních projektů. Platforma jim poskytuje kritické informace o územních regulacích, typu půdy a infrastruktuře, které jsou zásadní pro úspěšné zahájení a dokončení výstavby.

Využijte bezkonkurenční API!

GeoPas.cz také nabízí výkonné aplikační programové rozhraní (API), které automatizuje přístup k územním a nemovitostním datům. Toto API je ideální pro ty, kteří potřebují flexibilně a efektivně zpracovávat velké objemy dat a přizpůsobit je konkrétním potřebám svých projektů.

Výhody integrace API GeoPas.cz:

 • Automatizace datových toků: API usnadňuje automatické získávání aktualizací a nových informací, čímž šetří čas a zvyšuje produktivitu. Tímto způsobem mohou firmy udržet své databáze neustále aktuální bez nutnosti manuálního zásahu.
 • Přizpůsobení informací: Umožňuje uživatelům specifikovat, které informace jsou pro ně relevantní, a optimalizovat tak sběr dat pro jejich specifické účely. Tato možnost je obzvláště užitečná pro firmy, které potřebují cíleně zpracovávat pouze určité segmenty dat z široké nabídky dostupných informací.
 • Integrace s existujícími systémy: API lze snadno integrovat do stávajících firemních systémů a aplikací, což umožňuje hladké propojení nových dat s již existujícími operacemi.

Vyhledávání na zakázku

Pro hromadné hledání nemovitostí či analýzu většího území nabízí GeoPas.cz specializované vyhledávání. Tato služba je určena pro realitní profesionály a investory, kteří se zabývají častým aktivním vyhledáváním většího množství nemovitostí dle specifických požadavků. GeoPas.cz jim výrazně ušetří čas a poskytne značnou konkurenční výhodu formou expertního poradenství a vyhledávání na zakázku dle smluvených požadavků. Výstupy jsou formou přehledných reportů vyhledaných nemovitostí a cena je stanovena individuálně po vstupní bezplatné konzultaci. 

Jak začít?

Začít používat GeoPas.cz je snadné. Stačí navštívit webové stránky, zadat adresu nebo parcelní číslo, a aplikace vás okamžitě navede k relevantním informacím. Filtrační nástroje a interaktivní mapové vrstvy vám umožní přizpůsobit zobrazení přesně podle vašich potřeb.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang