Vemex Energie a.s.

VEMEX Energie a.s. je alternativní dodavatel elektřiny a plynu, součást ruského plynárenského koncernu Gazprom. Společnost sídlí v Praze a své služby nabízí celorepublikově. V roce 2011 se stala součástí plynárenského koncernu Gazprom.

Domácnostem nabízí jeden tarif pro odběr elektřiny, rozdělený podle typu spotřeby. Plyn dodává domácnostem v cenách dle roční spotřeby. Podnikatelům nabízí smlouvy na dobu určitou, zákazníkům z řad domácností smlouvy na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní dobou.

Společnost VEMEX Energie a.s. respektuje Etický kodex obchodníka od Energetického regulačního úřadu.

Nabídka VEMEX a.s.

VEMEX Energie poskytuje elektřinu a plyn pro domácnosti, podnikatele i velkoodběratele. Hlavní snahou je uspokojení individuálních potřeb a vytvoření nabídky zákazníkovi míru. Velikost odběru není pro společnost zásadní.

Společnost VEMEX Energie poskytuje mimo jiné zvýhodněné služby například pro seniory a ZTP. Výhodné ceny plynu a elektřiny mají i odběratelé se spotřebou vyšší než 100 MWh/rok.

VEMEX Energie komunikuje převážně online prostřednictvím zákaznického portálu. Vše lze vyřídit jednoduše s pohodlí domova.

Nabídky VEMEX Energie:

  • Zemní plyn nabízí domácnostem v cenách odstupňovaných podle roční spotřeby celkem do třinácti pásem.
  • Podnikatelům nabízí společnost smlouvy na dobu určitou, zákazníkům na dobu neurčitou se standardní tříměsíční výpovědní dobou.

VEMEX Energie má 15 468 odběrných míst elektřiny a 9 502 odběrných míst plynu.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang