United energy trading

United Energy Trading a.s. je alternativním dodavatelem elektřiny, zemního plynu a souvisejících služeb konečným zákazníkům. Společnost je součástí skupiny Energetický a průmyslový holding. Sídlí v Praze a působí po celé České republice a na Slovensku.

United Energy Trading a.s. je česká společnost specializující se na obchodování s energií, řízení rizik a optimalizaci energetických aktiv. Společnost obchoduje s energetickými komoditami, jako je zemní plyn, elektřina, ropa a deriváty na elektřinu, a nabízí také pokročilé služby v oblasti energetického managementu.

Působí na domácím i evropském trhu (Česká republika, Německo, Slovensko, Rakousko a Maďarsko). Společnost se výrazně orientuje na udržitelná energetická řešení a nabízí zákazníkům řešení šitá na míru.

Společnost United Energy Trading a.s. je součástí skupiny United Energy Group a je vlastněna konsorciem společností The Bechtel Group, ENI, českým energetickým gigantem Energetický a Průmyslový Holding (EPH) a jeho polskou dceřinou společností Zaporedzka S.A.

United Energy Trading je zakládajícím členem Asociace obchodníků s energií v České republice (ETACR) a součástí Evropské federace obchodníků s energií (EFET).

Akciová společnost United Energy Trading (UET) je obchodní společnost zaměřená na prodej elektřiny a souvisejících služeb oprávněným zákazníkům, jak v České republice, tak i na Slovensku.

UET nabízí svým zákazníkům profesionální přístup, rychlé a otevřené jednání, kvalitní služby, a zejména zajímavé a konkurenceschopné ceny. Jsou respektovanou alternativou společnostem ČEZ Prodej, E.ON Energie, Pražská energetika a slovenským dodavatelům elektřiny.

Licenci k obchodu s elektřinou drží od roku 2010. K obchodu se zemním plynem drží licenci od roku 2007.

Elektrickou energii pro domácnosti nabízí v základní produktové řadě Home, rozdělené do šesti podskupin podle typu spotřeby. Zemní plyn nabízí v jediné produktové řadě s cenou odstupňovanou podle roční spotřeby do celkem třinácti pásem.

Zákazníky se snaží oslovovat nižší cenou za spotřebovanou energii než hlavní dodavatelé.

Společnost United Energy Trading je jedním ze zajímavých dodavatelů energií, kteří v poslední době svádějí boj o český trh. Jedná se o akciovou společnost, rozhodně tak není žádnou malou firmičkou, která jen přemýšlí, jak napálit své klienty. Je spolehlivým partnerem pro mnoho českých a slovenských zákazníků, kterým každý den zajišťuje teplo domova. 

UET se zaměřuje na běžné domácnosti a snaží se zákazníky motivovat k přechodu hlavně pomocí profesionálního jednání a také pomocí otevřené a rychlé spolupráce, v případě, že projevíte zájem o její služby.

Krom plynu, který je pro UET privilegovanou surovinou, zásobuje domácnosti i elektřinou. To je výhodné především pro ty zákazníky, kteří by rádi využívali energie od jednoho dodavatele tak, aby se vyhnuli zbytečným smlouvám a zařizování. Takových zákazníků je v České republice hodně, takže UET rozhodně ví, proč nabízí obě dvě energie.

Samotná nabídka však dodávkou energií nekončí, společnost nabízí i spoustu doplňkových služeb, které se týkají elektrické energie a plynu a tudíž není problém, aby i tyto služby zařizovala jedna a ta samá společnost, která dodává veškeré energie.

UET – United Energy Trading je méně známá, než velké společnosti, to však neznamená, že je dražší, nebo že nabízí méně kvalitní služby. V UET totiž pracují vyškolení zaměstnanci, kteří se musí řídit etickým kodexem a nejedná se rozhodně o podomní prodejce nebo předražené společnosti.

Co se týče cen, jsou výhodné, ovšem pro podrobné porovnání je vždy lepší individuální domluva se společností. Rozhodně není třeba se obávat, že by klient nemohl počítat s touto společností jako s partnerem svojí domácnosti.

Kontakt UET

United Energy Trading změnila jméno na EP ENERGY TRADING a zahájila expanzi na českém retailovém trhu.

EP ENERGY TRADING, a.s. (neboli epet) dodává do domovů a firemních objektů elektřinu a plyn již od roku 2005. V roce 2021 se pod ně začlenila i společnost Dobrá Energie s.r.o. Z hlediska dodaného objemu energií se tak stali největším alternativním dodavatelem na českém trhu, který zajišťuje plyn a elektřinu pro více než 140 tisíc odběrných míst.

Zákaznická linka: 255 70 70 99, pracovní dny 8:00 – 17:00 hodin

E-mail: info@epet.cz

Web: www.epet.cz

Korespondenční adresa, sídlo společnosti:

EP ENERGY TRADING, a.s.
Klimentská 46, 110 02 Praha 1
IČ: 27386643, DIČ: CZ27386643

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u městského soudu v Praze, oddí B, složka 10233.

Číslo bankovního účtu pro platby v Kč:9960227/0100
Číslo bankovního účtu pro platby v EUR:2108721845/2700

ID datové schránky: e5kgtt5

Společnost má Facebook a Instagram.

Elektřina a plyn epet

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat ho a smlouvu klient obdrží obratem zpátky. Bez čekání a z pohodlí domova. V epet získá vstřícného, spolehlivého a férového dodavatele elektřiny.

Odebírat od něj lze i zelenou elektřinu vyráběnou z obnovitelných zdrojů.

Jsou součástí energetické skupiny EPH, a.s., která disponuje vlastními zdroji energií. Díky síle jejich vlastníka a dlouholetým zkušenostem na trhu jsou pro své zákazníky stabilním partnerem. Nikdo nemusí mít obavy z rozsáhlého papírování, změna dodavatele je jednodušší, než by kdokoliv čekal. 

Čím epet disponuje? Zákazník:

  • získá výhodnou cenu elektrické energie, plynu
  • neplatí žádné aktivační poplatky
  • získá kvalitní zákaznický servis
  • zaměstnanci jsou při řešení jakéhokoliv problému vždy plně k dispozici

Společnost EP ENERGY TRADING, a.s. spolupracuje s českou firmou Energy Cloud působící na trhu již 21 let. Vyvíjí a vyrábí vlastní technologie. Garantuje záruku 5 let nebo 10 000 cyklů na baterie a 5 let na střídače a instalaci. Životnost střešní elektrárny s baterií až 20 let, a to s úbytkem kapacity baterie jen o 20%. Unikátní technologické řešení určené i pro členité střechy.

Vše zařídí za klienta – od podepsání smlouvy, přes instalaci jednotlivých komponent. Samozřejmostí je také vyřízení dotací. Vytvoří nabídku přesně pro klienta, a to vše zcela zdarma. Navrhnou tak termín schůzky přímo u klienta doma, kde mu vytvoříme indikativní nabídku na míru jeho potřebám.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang