United energy trading

United Energy Trading a.s. je alternativním dodavatelem elektřiny, zemního plynu a souvisejících služeb konečným zákazníkům. Společnost je součástí skupiny Energetický a průmyslový holding. Sídlí v Praze a působí po celé České republice a na Slovensku.

United Energy Trading a.s.

United Energy Trading a.s. je česká společnost specializující se na obchodování s energií, řízení rizik a optimalizaci energetických aktiv. Společnost obchoduje s energetickými komoditami, jako je zemní plyn, elektřina, ropa a deriváty na elektřinu, a nabízí také pokročilé služby v oblasti energetického managementu. Působí na domácím i evropském trhu se zaměřením na Českou republiku, Německo, Slovensko, Rakousko a Maďarsko. Společnost se výrazně orientuje na udržitelná energetická řešení a nabízí zákazníkům řešení šitá na míru. Společnost je součástí skupiny United Energy Group a je vlastněna konsorciem společností The Bechtel Group, ENI, českým energetickým gigantem Energetický a Průmyslový Holding (EPH) a jeho polskou dceřinou společností Zaporedzka S.A. United Energy Trading je zakládajícím členem Asociace obchodníků s energií v České republice (ETACR) a součástí Evropské federace obchodníků s energií (EFET).

Akciová společnost United Energy Trading (UET) je obchodní společnost zaměřená na prodej elektřiny a souvisejících služeb oprávněným zákazníkům, jak v České republice, tak i na Slovensku. UET nabízí svým zákazníkům profesionální přístup, rychlé a otevřené jednání, kvalitní služby, a zejména zajímavé a konkurenceschopné ceny. Jsme respektovanou alternativou společnostem ČEZ Prodej, E.ON Energie, Pražská energetika a slovenským dodavatelům elektřiny.

Licenci k obchodu s elektřinou drží od roku 2010. K obchodu se zemním plynem drží licenci od roku 2007.

Elektrickou energii pro domácnostem nabízí v základní produktové řadě Home, rozdělené do šesti podskupin podle typu spotřeby. Zemní plyn nabízí v jediné produktové řadě s cenou odstupňovanou podle roční spotřeby do celkem třinácti pásem.

Zákazníky se snaží oslovovat nižší cenou za spotřebovanou energii než dominantní dodavatelé.

Možná jí znáte a možná ne, společnost UET neboli United Energy Trading je jedním ze zajímavých dodavatelů energií, kteří v poslední době svádějí boj o český trh. Jedná se o akciovou společnost, rozhodně tak není žádnou malou firmičkou, která jen přemýšlí, jak napálit své klienty. Je spolehlivým partnerem pro mnoho českých a slovenských zákazníků, kterým každý den zajišťuje teplo domova. UET se zaměřuje na běžné domácnosti a snaží se zákazníky motivovat k přechodu hlavně pomocí profesionálního jednání a také pomocí otevřené a rychlé spolupráce, v případě, že projevíte zájem o její služby.

Krom plynu, který je pro UET privilegovanou surovinou, zásobuje domácnosti i elektřinou. To je výhodné především pro ty zákazníky, kteří by rádi využívali energie od jednoho dodavatele tak, aby se vyhnuli zbytečným smlouvám a zařizování. Takových zákazníků je v České republice hodně, takže UET rozhodně ví, proč nabízí obě dvě energie. Samotná nabídka však dodávkou energií nekončí, společnost nabízí i spoustu doplňkových služeb, které se týkají elektrické energie a plynu a tudíž není problém, aby Vám i tyto služby zařizovala jedna a ta samá společnost, která Vám dodává veškeré energie.

UET – United Energy Trading je zajímavou alternativou k daleko známějšímu ČEZ, E.on nebo k Pražské energetické. To, že je méně známá, než tyto velké společnosti, neznamená, že je dražší, nebo že nabízí méně kvalitní služby. V UET totiž pracují vyškolení zaměstnanci, kteří se musí řídit etickým kodexem a nejedná se rozhodně o podomní prodejce nebo předražené společnosti. Co se týče cen, jsou výhodné, ovšem pro podrobné porovnání je vždy lepší individuální domluva se společností. Rozhodně není třeba se obávat, že bychom nemohli počítat s touto společností jako s partnerem naší domácnosti.

Kontakt na pojišťovnu

United Energy Trading, a.s.

Klimentská 46
110 02 Praha 1
T: +420/255 707 099
Fax: +420/255 707 091
E: info@uet.cz
www.uet.cz

EP ENERGY TRADING, a.s. (neboli epet) dodává do vašich domovů a firemních objektů  elektřinu a plyn již od roku 2005. V roce 2021 se pod nás začlenila i společnost Dobrá Energie s.r.o. Z hlediska dodaného objemu energií jsme se tak stali největším alternativní dodavatelem na českém trhu, který zajišťuje plyn a elektřinu pro více než 140 tisíc odběrných míst.

Elektřina epet

Odebírejte energie od stabilního a férového dodavatele

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat ho a smlouvu od nás obdržíte obratem. Bez čekání a z pohodlí domova. V epet získáte vstřícného, spolehlivého a férového dodavatele elektřiny.

Odebírat od nás můžete i zelenou elektřinu vyráběnou z obnovitelných zdrojů.

Jsme součástí energetické skupiny EPH, a.s., která disponuje vlastními zdroji energií. Díky síle našeho vlastníka a dlouholetým zkušenostem na trhu jsme pro své zákazníky stabilním partnerem. Nemusíte mít obavy z rozsáhlého papírování, změna dodavatele je jednodušší, než byste čekali. 

Proč přejít k epet?

  • Získáte výhodnou cenu elektrické energie.
  • Neplatíte žádné aktivační poplatky.
  • Poskytujeme kvalitní zákaznický servis.
  • Naši zaměstnanci jsou vám při řešení jakéhokoliv problému vždy plně k dispozici.

Plyn epet

Odebírejte energie od stabilního a férového dodavatele

Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, odeslat ho a smlouvu od nás obdržíte obratem. Bez čekání a z pohodlí domova. V epet získáte vstřícného, spolehlivého a férového dodavatele plynu. 

Jsme součástí energetické skupiny EPH, a.s., která disponuje vlastními zdroji energií. Díky síle našeho vlastníka a dlouholetým zkušenostem na trhu jsme pro své zákazníky stabilním partnerem. Nemusíte mít obavy z rozsáhlého papírování, změna dodavatele je jednodušší, než byste čekali. 

Proč přejít k epet?

  • Získáte výhodnou cenu plynu.
  • Neplatíte žádné aktivační poplatky.
  • Poskytujeme kvalitní zákaznický servis.
  • Naši zaměstnanci jsou vám při řešení jakéhokoliv problému vždy plně k dispozici.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang