Tommy Stachi půjčka a charakteristika

Hledá-li člověk nebankovní půjčku a neví, na kterého poskytovatele se měl obrátit, rozhodně se vyplatí se spoléhat na jistotu. Je dobré zvolit některou společnost, která již dokázala v minulosti realizovat velké množství úvěrů a vyznačuje se zkrátka zajímavými charakteristikami.

Půjčka Tommy Stachi se řadí mezi poměrně často diskutované produkty. Není se čemu divit, nabízí finanční prostředky za poměrně benevolentních podmínek. V čem tedy tkví její výhody a nevýhody?

Základní charakteristika úvěru

V první řadě je třeba předznamenat, že se i tento úvěr řadí mezi velmi rychlé půjčky nebankovního charakteru. Samotný poskytovatel působí v České republice již od roku 2004 a má za sebou tak poměrně dlouhodobou a pestrou historii.

K dispozici jsou půjčky ve výši pohybující se od 5000 až po 100 000 korun.  Celková výše, kterou budete potřebovat, je již pouze na vás samotných. Tommy Stachi půjčka se dokáže bez větších problémů plně přizpůsobit a žadatel si bude moci celou situaci vymodelovat dle potřeby. Splatnost úvěru se většinou pohybuje v rozmezí 24 měsíců. Opět je vše individuální a odbíjí se od domluvy zprostředkovatele a dlužníka.

man-76196_1280-7631453
Tommy Stachi půjčka je na českém trhu již od roku 2004.

Hlavní výhody půjčky Tommy Stachi

Hlavní výhodou je splácení. Splácet se dá buď bankovním převodem, anebo klasickou hotovostní platbou na některé z poboček zmiňované společnosti. Není problém provést i hotovostní vklad na účet anebo poštovní poukázkou. Půjčky ihned na ruku nejsou zkrátka žádnou výjimkou. Půjčku člověk dostane i tehdy, když je v důchodě. Celková výše renty musí přesahovat částku 10 000 korun.

Nevýhody půjčky Tommy Stachi

Je jasné, že úvěr nemusí být pro všechny úplně výhodný. Vyznačuje se i některými negativními hodnoceními podobně jako půjčka 70 000 Kč. Jmenovat z nich se dá třeba vysoké RPSN, popřípadě to, že si nemohou půjčit cizinci.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang