Speciální kreditní karty Citibank – Peněžní tipy

Společnost Citibank patří mezi nejvýznamnější hráče na poli bankovních domů na celém světě. Svým klientům nabízí velké množství různých produktů, které jistě stojí zato využít. Jednou z nejzajímavějších možností využití služeb společnosti Citibank jsou karty, které tato společnost vydává.

Je jich hned několik a většina z nich se vyznačuje zcela specifickými vlastnostmi, které přinášejí klientům Citibank velké výhody.

Citibank

Podle přehledu platebních kreditních karet společnosti Citibank, je nutné začít asi nejrozšířenější z nich. Její kreditní karta Citi Life. Ta nabízí především výhodu v podobě slevy ve výši 2 % na jakýkoli nákup u obchodníka. To samé platí i u nákupu u některého ze smluvních partnerů společnosti Citibank. Tady již sleva stoupá na velmi příjemných 25 %.

Veškeré slevy jsou vypláceny v podobě takzvaných Citi Life prémií. Už při online registraci a objednání si Citi Life karty získává člověk prvních 250 těchto prémií a poté, co uskuteční do 30 dnů nákup, může obdržet dalších 250 Citi Life prémií.

auto
Pro řidiče se vyplatí pořídit kartu Shell Mastercard, díky které získají až 5% zpět při nákupu pohonných hmot.

Výbornou volbou mezi kartami u společnosti Citibank je i kreditní Billa karta. Věrnostní programy mnohých společností se neustále rozrůstají a společnost Billa nezůstává v tomto ohledu nijak pozadu. Společně s Citibank nabízí kreditní Citi Billa kartu, která ještě více pomáhá klientům Citibank a zároveň zákazníkům řetězce Billa ušetřit.

Nákup na více než 200 filiálkách společnosti Billa je bonifikován 3% vysokým bonusem při každém nákupu u společnosti Billa. Tento bonus může u větších nákupů činit poměrně hodně peněz. Zajímavá kreditní karta Citibank je mimo jiné i Shell Mastercard.

Tato kreditka je vynikající hlavně pro ty, kteří tráví velké množství času ve svém automobilu a ujedou hodně kilometrů. Pohonné hmoty u společnosti Shell mohou majitele Shell Mastercard čerpat až z 5% vysokou slevou.

Měsíční úspora může dosahovat na 500 korun v maximu. Samozřejmostí je i vysoký kreditní limit a v neposlední řadě také 55 dnů trvající bezúročné období podobně jako i u ostatních karet vydávaných společností Citibank.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang