Smart půjčka pod drobnohledem

V případě nebankovních půjček, je velmi oblíbená Smart půjčka. Jedná se o úvěr, který je poskytován v rozmezí od 5 000 do 70 000 korun. Jak tato půjčka funguje?

Pokud člověk nedosáhne na půjčku u banky, pak přichází na řadu právě Smart půjčka. Doba splatnosti je přitom stanovena v rozmezí od 13 do 16 měsíců. Peníze jsou poskytovány i lidem majícím záznam v registru dlužníků.

Hlavní výhody Smart půjčky

V první řadě je Smart půjčka výhodná zejména tím, že dokáže nabídnout finanční prostředky téměř každému člověku. I přesto, že byl odmítnut bankou i jinou finanční institucí. Může i tak dostat hotovost, s níž bude disponovat kdykoli, když to bude zapotřebí.

Výhodné je i to, že na první půjčku lze získat až 70 000 korun, což se u mnoha konkurenčních společností říct nedá. Většina úvěrů se omezuje napoprvé pouze na nějakou nízkou sumu. Po prověření lze získat i vyšší částku.

Samozřejmostí je i diskrétnost, kdy konkrétní zaměstnanec poskytovatele přinese finanční částku v hotovosti přímo na adresu. Například Cofidis půjčka a jiné úvěry tuto možnost nenabízejí.

penize-9633129
U první půjčky lze získat až 70 tisíc.

Nevýhody Smart půjčky

Fakticky jakákoli hotovostní půjčka má pochopitelně i spousty nevýhod. U Smart půjčky je třeba uvést jako první fixní dobu trvání půjčky, a to buď 13, nebo 16 měsíců. Dále je nutné upozornit na vyšší RPSN. Jestliže člověk disponuje minimální bonitou, musí brát v potaz, že bude nezbytná osoba spolužadatele.

Uvést je nutné také adresu trvalého bydliště, kam obchodní zástupce poskytovatele doručí hotovost. Dalšími podmínkami je aktuální zaměstnání. Člověk bez práce nemůže na půjčku dosáhnout. To samé platí i pro případ exekuce. Té je třeba se také vyvarovat. Smart půjčka totiž pro takovéto žadatele určena není.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang