Půjčky bez registru jsou snadno dostupné

Nebankovní půjčka bez registru je vhodný způsob, jak vyřešit nedostatek peněz, když se člověk nemůže obrátit na banku či příbuzné. Díky mírným podmínkám má zájemce vysokou šanci, že půjčku získá snadno a rychle.

Zde v článku důležité informace potřebné k výběru a rozhodnutí o poskytovateli půjčky bez registru. Jedná se o údaje o půjčkách se špatnou bonitou a jak přistoupit k porovnání poskytovatelů, jejich sazeb a také informace o tom, jak může někdo se záznamem v registru získat nejlepší možnou půjčku.

Půjčky bez registru jsou určeny pro lidi, jejichž bonita není úplně ideální záznam v úvěrových registrech. Tyto půjčky mají obvykle vyšší úrokové sazby a větší omezení než jiné půjčky, protože to poskytovatelům pomáhá snížit riziko, že půjčka nebude splacena dlužníkem. Mohou však být užitečné, pokud se s nimi nakládá zodpovědně.

Poskytovatele je potřebné vybírat na základě údajů jako jsou požadavky na úvěr, RPSN, výše půjčky a poplatky. Podle dostupných údajů vyhodnotit poskytovatele a možnosti pro žadatele o půjčku bez registru, aby bylo možné najít nejlepšího poskytovatele a nejlepší sazby na základě individuálních potřeb a specifik zájemce.

Co je to osobní půjčka bez registru?

Když se objeví nečekaný účet nebo mimořádná událost, může to být stresující a náročné, zejména pokud nemůže zájemce získat půjčku. Půjčky bez registru může využít každý, kdo má problém získat standardní úvěrové produkty.

Někteří poskytovatelé věří, že lidé by neměli být vyloučeni z možnosti získat úvěr, protože jejich úvěrová historie není perfektní, a usilují o finanční pomoc těmto zájemcům. Každý zažívá chvíle, kdy skutečně a oprávněně potřebuje finanční pomoc. To je důvodem, proč tito poskytovatelé půjčují také dlužníkům s problémem v úvěrových registrech.

Při žádosti o půjčku se poskytovatelé podívají na bonitu žadatele a úvěrovou historii. Tím mohou určit, jak velké riziko pro ně představuje půjčit žadateli peníze. O půjčce bez registru se rozhoduje tehdy, když žadatel má problémy s úvěrovými registry, což může být způsobeno například opožděnými platbami nebo nesplacením nějakého úvěru.

Pokud má žadatel problémy s registry a potřebuje půjčku, nejspíš bude muset zúžit své hledání na poskytovatele, kteří nabízejí půjčky bez registru. Tyto půjčky jsou dva typy:

 • zajištěné – zástavou jako je dům nebo auto
 • nebo nezajištěné – často se jedná o menší půjčky, příkladem může být půjčka před výplatou

Úrokové sazby, poplatky a podmínky těchto typů půjček se u jednotlivých poskytovatelů značně liší.

Různé nebankovní společnosti a online poskytovatelé půjček nabízejí půjčky pro osoby se špatnou bonitou, ale u jednotlivých institucí se liší hranice toho, co je považováno za „bonitního dlužníka“ a „dlužníka se špatnou bonitou“.

Někteří poskytovatelé úvěrů mají přísnější požadavky než jiní, proto je důležité se poohlédnout po nejlepší možnosti.

Jak se dá sjednat půjčka bez registru

Půjčku je možné získat, i když má žadatel špatnou bonitu. I když záznam v registru zabrání získat výhodnější RPSN (roční procentní sazbu nákladů), stále lze najít úrokové sazby, které jsou mnohem nižší než u možností, jako jsou půjčky před výplatou.

Půjčka bez registru je jednoduchý nebankovní produkt, bez přísných podmínek pro žadatele. Sjednat lze on-line z kanceláře i z gauče v obývacím pokoji.

 1. Nejprve je třeba si spočítat, kolik si může zájemce dovolit splácet každý měsíc.
 2. Poté porovnat půjčky u různých společností a zúžit výběr na 2-3 ideální půjčky.
 3. Na závěr vybrat takovou, která bude nejlépe odpovídat finančním možnostem a potřebám zájemce.

Jak si vybrat nejlepšího poskytovatele půjčky bez registru

Neexistuje jedna nejlepší úvěrová společnost pro všechny. Nejlepší úvěrová společnost pro půjčky bez registru závisí na několika faktorech:

 • Požadavky na způsobilost – mnoho poskytovatelů uvádí na svých webových stránkách požadavky na způsobilost, včetně minimálních požadavků na bonitu, minimální výše příjmu a maximálního poměru dluhu k příjmu.
 • Úrokové sazby a poplatky – poskytovatelé používají různá kritéria pro výpočet úrokové sazby. Je vhodné si vyžádat nabídky od několika věřitelů a porovnat úrokové sazby, poplatky za poskytnutí úvěru a sankce za předčasné splacení, aby žadatel zjistil, který z nich bude mít nejlevnější úrok.
 • Podmínky splácení – poskytovatelé osobních půjček nabízí obvykle podmínky splácení od jednoho roku do 12 let. Kratší doba splácení znamená, že se dlužník dříve zbaví dluhů a celkově zaplatíte méně na úrocích. Delší doba splácení naopak sníží měsíční účet, který je použitý na splátky.
 • Typ poskytovatele půjček – osobní půjčky lze najít u bank, spořitelen a online poskytovatelů. Online poskytovatelé mohou mít často nižší úrokové sazby, ale žadatel nemá k dispozici osobní servis jako v bance.
nabidka_prace
Půjčka bez registru lze sjednat on-line.

Půjčky bez registru za výhodných podmínek

Oblíbené půjčky bez registru a zástavy jsou snadno dostupné pro všechny. Není potřeba dokládat své příjmy nebo shánět nemovitost, kterou se za půjčku zaručí zájemce o půjčku. Peníze může využít libovolně díky tomu, že je půjčka neúčelová. Nejčastěji ji využije na nákupy, úhradu složenek či faktur, na nový telefon, školné, jízdné či stravné. Menší půjčky jsou vhodné i pro studenty, kteří si přivydělávají brigádami. Vše jde velmi rychle.

Je nutné splnit několik podmínek: věk od 18 do 75 let, alespoň nějaký příjem, vlastní účet v bance, bez exekucí a insolvence a je nutné mít funkční mobilní telefon a platnou e-mailovou adresu.

V čem jsou půjčky bez nahlížení do registru výhodné?

Mnoho žadatelů o půjčku v bance ztroskotá na tom, že má záznam v registru dlužníků, především v obávaném registru SOLUS, který sdružuje banky, nebankovní společnosti i pojišťovny a dodavatele energií i mobilní operátory.

Mezi další výhody patří rychlé sjednání půjčky on-line, okamžité vyhodnocení odeslané žádosti o půjčku, vyplacení peněz do 15 minut, žadatel si flexibilně nastaví výši půjčky i dobu splatnosti, spolehlivost půjčky, jednoduché a přehledné podmínky, minimální administrativa a samozřejmě spoustu dalšího.

Nejvýznamnější výhodou půjčky bez nahlížení registru je, že zájemce může získat okamžitou hotovost přímo na svůj bankovní účet, v některých případech ještě ve stejný den jako byla podána žádost o půjčku. Přístup k okamžité hotovosti a dostatečný čas na splacení půjčky může být užitečný a uklidňující a to může vyřešit problémy dlužníka.

Jakmile dlužník obdrží peníze, může půjčku použít k jakémukoli účelu, který uznáte za vhodný. Často se jedná o vylepšení bydlení, opravy vozidla, projektů pro kutily atd.

Pro koho je půjčka bez registru i zástavy vhodná?

Půjčky bez registru jsou určeny pro osoby starší 18 let s trvalým příjmem – mateřská, výplata, důchod, rodiče na mateřské, OSVČ i seniory i invalidní důchodce, zájemce o nižší částky na pár dní a pro ty, kteří nemají exekuce a potřebují si půjčit jen na pár dnů.

Tento druh půjčky je určený všem, kteří potřebují naléhavě peníze, ale nemohou získat úvěr od běžného poskytovatele kvůli problému s registry.

Existuje několik důvodů, proč může mít někdo potíž s registry, například nesplácení splátek z předchozí půjčky. Vliv na registry může mít také včasné neplacení účtu za telefon nebo dluh na kreditní kartě. Nedostatečná úvěrová historie také může ztížit získání půjčky, protože poskytovatelé nemají předchozí důkazy o tom, že zájemce úspěšně hospodaří s penězi.

Pokud některý z těchto scénářů odpovídá zájemci o půjčku a jeho současné finanční situaci, může pro něj vhodná půjčka bez registru.

Proč problém s registry ztěžuje získání půjčky

Při žádosti o jakoukoli finanční pomoc, jako je získání půjčky, činí zápis v úvěrovém registru potíže. Poskytovatelé používají úvěrovou historii k posouzení rizika přijetí žádosti. Pokud poskytovatel pochybuje, že bude zájemce schopen splácet, žádost okamžitě zamítne.

Poskytovatelé musí mít jistotu, že vypůjčené peníze dostanou zpět. Při rozhodování vycházejí převážně z aktuálního přehledu příjmů, nákladů a informace z úvěrového registru. Poskytovatelé jako jsou banky mají jasně stanovená pravidla pro typy osob, které budou akceptovány.

Naštěstí někteří poskytovatelé nabízejí půjčky také pro zájemce s potíží v registrech.

Typy půjček bez registru

K dispozici jsou různé typy půjček bez registru a každý z nich má své výhody a účely.

Nezajištěné osobní půjčky nebo půjčky bez ručitele a bez registru

 • Umožňuje půjčit si peníze, aniž by zájemce potřeboval jakýkoli majetek nebo zástavu, kterou vlastní, použitou jako zajištění půjčky.
 • Pokud zájemce nebude schopen splácet, nebude mu odebrán žádný kapitál.

Zajištěné osobní půjčky nebo špatné úvěrové půjčky s ručitelem

 • Jinak známá jako zajištěná osobní půjčka bez registru vyžaduje, aby v případě neschopnosti splácet za zájemce ručila jiná osoba.
 • Půjčka s ručitelem znamená, že se jiná osoba – nazývána spoludlužník – musí zavázat ke splácení splátek jménem zájemce neboli dlužníka.
 • Další možností je použít majetek jako záruku za vypůjčené prostředky.

Na co myslet při žádosti

Přijetí a splácení půjčky bez registru je velké rozhodnutí. Než zájemce požádáte o půjčku bez registru, měl by zážit následující:

 • Zajištěná vs. nezajištěná půjčka – rozhodnout se, který typ úvěru bez registru je pro zájemce nejlepší. Nezapomenout, že pokud nebude splácet zajištěnou půjčku, hrozí ztráta zástavy nebo majetku.
 • Délka splácení – čím delší je doba splatnosti, tím vyšší úroky z úvěru dlužník zaplatí.

Obvyklé požadavky pro kvalifikování se o půjčku bez registru:

 • Věk alespoň 18 let
 • Být občanem ČR
 • Mít minimální příjem

Při žádosti o špatnou půjčku bez registru nebude poskytovatel provádět detailní kontrolu úvěruschopnosti a registrů. Poskytovatel však může mít vlastní požadavky, jako ověření příjmu a že příjem je alespoň v nějaké míře pravidelný a bude po dobu splácení zachovaný.

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang