Nano Energies Trade s.r.o.

Nano Energies Trade s.r.o. je alternativní dodavatel elektrické energie dodávající elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů.

Energii nakupuje od bioplynových stanic a slunečních neboli fotovoltaických elektráren. Dodávky pro domácnosti jsou, díky jejímu vzniku v obnovitelných zdrojích, osvobozeny od daně z elektřiny. Firma cílí především na zákazníky s ekologickým cítěním.

Kdo je Nano Energies Trade

Nano Energies Trade s.r.o. je unikátní česká firma, která se zabývá obchodem s energiemi. Specializuje se na komplexní řešení oblasti obnovitelných zdrojů energie s cílem zajistit, aby jejich využití bylo co nejefektivnější.

Firma se zaměřuje na výrobu, montáž a údržbu fotovoltaických systémů, zejména na výrobu komponentů, včetně solárních panelů, měřičů, optimátorů a dalšího vybavení. Jako dodavatel také poskytuje služby údržby a servisu.

Nano Energies Trade s.r.o. se také aktivně zapojuje do projektů, které jsou zaměřené na snížení emisí a využití obnovitelných zdrojů energie. V rámci těchto projektů poskytuje poradenství, výzkum a vývoj, včetně hodnocení, návrhu, výběru a instalace fotovoltaických systémů. Firma také provádí školení a semináře, aby zvýšila povědomí o využití obnovitelných zdrojů energie.

Společnost Nano Energies Trade s.r.o. se snaží být lídrem v oblasti obnovitelných zdrojů energie a zajištění efektivního využívání těchto energií pro přínos všech. Ve své práci se snaží poskytovat nejlepší služby klientům a přispívat k celkovému hospodářskému růstu. Přispívá také k ochraně životního prostředí a snižování emisí.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang