LAMA Investments, a.s. – dodavatelé

LAMA energy, a.s. je původně obchodník se zemním plynem, nyní i elektrickou energií. Od roku 2009 nabízí zemní plyn firmám i domácnostem pod značkou levnyplyn.cz. Domácnostem nabízí elektřinu od července 2011, a to pod značkou levnyproud.cz.

Společnost sídlí v Hradci nad Moravicí, své služby nabízí po celé republice. Elektřinu nabízí v jednom základním tarifu, odstupňovaném podle jističe a typu odběru. Zákazníky se snaží oslovit nižší cenou za silovou energii oproti dominantním dodavatelům. Novým zákazníkům nabízí bonus za sjednání smlouvy.

I v oblasti zemního plynu oslovuje zákazníky nižší cenou. Oproti velkým dodavatelům snižuje cenu až o pětinu. Společnost zároveň těží zemní plyn na Břeclavsku.

Dodavatel elektřiny: ano

Dodavatel plynu: ano

Co je Lama Energy?

LAMA ENERGY GROUP je druhou největší českou ropnou a plynárenskou společností. Provozuje několik tepláren a patří k významným dodavatelům elektrické energie a zemního plynu pro koncové zákazníky. Je také předním českým poskytovatelem placené televize s nabídkou atraktivního sportovního programu.

Zaměstnává více než 700 lidí. Největšími zaměstnavateli jsou teplárny, které skupina provozuje v České republice. Skupina zaměstnává lidi různých profesí od operátorů call centra až po geology. Vytváří příjemné a motivující pracovní prostředí, které přispívá ke stabilitě našeho týmu.

Pracuje jsme hlavně ve střední Evropě a nyní expanduje do Severní Ameriky. Od roku 2013 rozvíjí obchodní aktivity skupiny v regionu Severní Ameriky prostřednictvím společností PETROLAMA NAMUR OIL SANDS EXPLORATION a WILDLAMAS. Od roku 2019 aktivně působí také v Mongolsku prostřednictvím společnosti LAMA INVESTMENTS MONGOLIA.

Největší projekty Lama Energy Group

Společnost LAMA solar postavila pro společnost FINIDR fotovoltaickou elektrárnu o výkonu 829,92 kWp. Díky 751 MWh vyrobené elektřiny ušetří společnost ročně přibližně 645 tun CO2. Pro základní představu, kolik elektrárna za dobu své životnosti vyrobí, to odpovídá 6281 průměrným domácnostem, kterým by elektrárna mohla dodávat elektřinu.

Ropný terminál Wildhorse

Terminál pro skladování a míchání ropy Wildhorse s kapacitou 4,5 milionu barelů, který zahrnuje 12 nadzemních nádrží a je propojen potrubím se stávajícími skladovacími terminály v oblasti, byl uveden do provozu v červenci 2021.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang