Investujte výhodně do zlata

Investiční možnosti jsou dnes rozmanité. Jednu z nejefektivnějších představuje investování do zlata. Právě to má relativně konstantní hodnotu a nestane se, že by investor o svou vloženou finanční hotovost přišel.

Investuje-li navíc do tohoto drahého kovu výhodně, může dokonce finanční prostředky ušetřit.

Pro investory i sběratele…

Existuje několik internetových prodejců, které jsou vhodné pro kupce investičního zlata i sběratelských mincí. Ostatně většinou jde o dlouholetého partnera ČNB a České mincovny.

zlato-8925804
Investování do zlata se stává oblíbenějším a stále více lidí o něj má zájem.

Velký výběr zlatých slitků a mincí

Jestliže chce získat kupec zlato bez DPH, pak je optimální jako zlato koupit zlatý slitek. Ten bývá nabízen v mnoha hmotnostech. V případě, že chce investor investovat pouze nižší finanční sumy, může volit slitky o hmotnosti 1, 2, 5 či 5 gramů. Investovat do zlata lze io hmotnosti 500 gramů či 1 kilogramu. Zajímavé je bezesporu i vložení peněz do zlatých mincí majících konkrétní hodnotu.

Sběratelé si přijdou na své

Zapomenout se nesmí ani na nabídku sběratelských mincí. Zajímá-li kohokoliv numismatika, stoprocentně si vybere zlaté, stříbrné, či platinové mince anebo medaile. K dispozici jsou například mince s motivem Bohumila Hrabala, či založení Československých legií a další.

Vybere si zkrátka dle svého vlastního vkusu každý. Bude-li chtít někomu mince věnovat, zvolí si jednoduše některou z originálních dárkových sad. Doporučujeme například oběhovou sadu ČR k narození dítěte.

TIP: Kdo investoval do zlata a náhle by potřeboval krátkodobý úvěr, může zažádat o lombardní úvěr. Jedná se o úvěr zajištěný zástavou movitých věcí, např. právě zlatem.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang