Finance pod jednou střechou u mBank

Osobní finance jsou pro každého člověka velmi důležité. Volit lze v současné době celou řadu bankovních domů. Pokud ovšem chce mít klient své peníze plně pod kontrolou a mít možnost využít zcela inovativního způsobu starání se o ně, pak stojí zato využít služeb společnosti mBank.

Ta zajistí komplexní možnosti jak při řešení osobních účtů, tak i u spoření anebo úvěrů.

Stabilní a spolehlivé zázemí mBank

V první řadě je nezbytné upozornit na vynikající pozici společnost mBank na evropském finančním trhu. Do České a Slovenské republiky vstoupila mBank již v roce 2007 a stihla si vybudovat početnou klientelu. Služby mBank využívá v České republice zhruba 500 000 zákazníků. Ti si mohou vybrat nejen osobní účty, ale i spoření, úvěry, pojištění a celou řadu dalších služeb. V roce 2014 navíc mBank realizovala spousty inovací včetně změny loga.

mbank_logo_269x140-7761781

mKonto jako skvělý základ nabídky mBank

Základem osobních financí je bezesporu kvalitní osobní konto. mKonto tento požadavek splňuje v každém detailu. Jeho založení je maximálně jednoduché a dá se mKonto klidně založit online. K založení lze využít ale i kteréhokoli obchodního místa mBank.

Zřízení mKonta je zdarma. Samozřejmostí jsou i bezkontaktní platební karty, které mBank uděluje k nově založenému účtu. Zdarma jsou ale i mnohé další služby. Jmenovat se dá třeba nastavení účtu, platby inkasa, zadávání trvalých příkazů anebo zřízení plateb SIPO.

Platit klienti mBank nebudou ani za příchozí, odchozí platby a za vedení účtu u mBank. Odměnou bude i neustálá kontrola nad svými financemi prostřednictvím internetového bankovnictví či zasílání emailů a informačních SMS zpráv o aktuálním stavu bankovního konta.

Úvěry nové generace

Výbornou volbou jsou u mBank i spotřebitelské úvěry. Z pestré nabídky výhodných půjček vybíráme například mPůjčku Plus nabízející peníze snadno a rychle s garantovanou úrokovou sazbou 9,9% p.a. Půjčit si klienti mohou od 10 000 až po 500 000 korun.

Doba splatnosti této půjčky se pohybuje od 12 do 84 měsíců. Půjčka je naprosto transparentní a sami si klienti mohou spočítat na kalkulačce mBank, jak na tom v průběhu splácení budou. Modelová situace půjčky je samozřejmě korektní a jak jinak než zdarma.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang