Založte si chytrý bankovní účet, se kterým zároveň i spoříte

Bankovních účtů je na trhu celá řada a valná většina z nich je bez poplatků za vedení. Hledejte služby navíc, které vám budou vyhovovat. Jednou z nich může být i automatická tvorba finančního polštáře. Na to, jak takový bankovní účet založit, se podíváme blíž v našem článku. 

Chtějte víc než jen vedení účtu zdarma

Na českém trhu najdete velké banky a nespočet těch menších. Většina z nich dnes nabízí vedení účtu zdarma, a proto je dobré se podívat i na jiné související služby. Mohou to být například výběry z bankomatů doma i v zahraničí bez poplatků, výhodnější cestovní pojištění nebo třeba jednoduché a intuitivní bankovnictví, které budete mít v mobilní aplikaci a v němž na pár kliků provedete příkazy, které potřebujete. 

Spořte si peníze automaticky

Základem dobrého hospodaření s penězi je mimo jiné tvorba finanční rezervy. Mít stranou prostředky, do kterých můžete sáhnout, když přijde nečekaný výdaj, vám ve finále ušetří spoustu starostí. Pokud nejste zrovna typ člověka, který chce každý měsíc myslet na to, kolik peněz by měl uspořit, mohl by vám pomoci bankovní účet, se kterým spoříte automaticky. 

Dělejte si finanční polštář, vyplatí se vám to

Právě tuto službu přináší mBank. K založení běžného účtu získáte zdarma také mSpoření, což je chytrá funkce běžného účtu mKonto. Díky ní se vám začnou automaticky dávat stranou drobné částky, kdykoli zaplatíte kartou.

Nemusíte tak přemýšlet, kolik peněz měsíčně odložíte, ale na mSpoření budete mít čím dál větší finanční polštář. Zvolit si přitom můžete ze 3 různých způsobů, jak peníze šetřit. Buď se vám bude odkládat pevná částka, procento z platby, nebo zaokrouhlení částky. Stačí jedno nastavení a už nic nemusíte řešit. 

Založte si bankovní účet na pár kliků

A jak si jednoduše založit chytrý bankovní účet? I v tomto případě je postup naprosto jednoduchý a hlavně rychlý. Běžný účet si založíte snadno v několika krocích přes mobilní aplikaci, na stránkách banky nebo jednoduše zavolejte na zákaznickou linku.

Smlouvu vám následně přiveze kurýr. V dnešní době nemá nikdo času nazbyt, a tak se některé banky skutečně snaží svým klientům co nejvíc zjednodušit život. Využijte této možnosti naplno.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang