Zájezd do Legolandu, za stejnou cenu méně služeb

Legoland, zábavní park nejen pro naše malé ratolesti. Snad každý kluk si hrál s touto stavebnicí a navštívit park složený z více než 50 miliónů lego kousků. Ideální místo na výlet s rodinou. Bohužel se opět vyskytli chytrolíni, kteří se snaží vydělat na lákavém slovíčku sleva. Z představy krásného výletu tak se může stát noční můra.

Jednodenní zájezd do legolandu s úžasnou slevou 44 %. Koho už zajímá, že se jedná o naprosto běžnou tržní cenu ovšem se službami, které už standardu neodpovídají. Podobná akce už probíhala na Slevomatu.

No nekupte to. Když se však podíváte na jakoukoliv jinou nabídku na internetu, zjistíte, že původní cena naprosto neodpovídá realitě. Běžná tržní cena jednodenního zájezdu do Legolandu se pohybuje okolo 1 700 Kč. Námitka, že se stejně jedná o nejlevnější cenu na trhu není až tak pravdivá. Stačí chvíli hledat a naleznete levnější zájezdy za naprosto stejných podmínek.

Oblíbené heslo: Skryté poplatky a vady

První zarážející skutečnost je informace, že doprava bude zajištěna moderními autobusy a mikrobusy ze zahraničí. Pod moderním autobusem si představuji například “žlutý bus” od STUDENT AGENCY, ne klasický autobus, kde jsou tvrdé sedačky a není místo ani na nohy.

Realita je ovšem taková, že ani sám majitel neví, jakými autobusy se pojede. Podle počtu zájemců obvolá zahraniční dodavatele autobusové dopravy a podle ceny vybere ty nejlevnější, aby měl na zájezdu co největší zisk. Bezpečnost cestujících se v tomto případě vůbec neřeší, natož technický stav autobusů.

Pokud odjíždíte z jiného města než z Prahy, Berouna nebo Plzně, musíte si připlatit za nástupní místo. Cena za nástup v Brně je 290 Kč ačkoliv klasická jízdenka do Prahy vás vyjde na 220 Kč. Proč nevydělat i na tomto.

Snad si alespoň ten Legoland výletníci užijí.

Portály, které podvodné akce zobrazily jsoi Slevomat, Seznam Tip.

Podvedených lidí je cca 900 zbytečně utracených peněz pak 1 251 000 Kč.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang