Wolt – promo kód a sleva 150 Kč

Wolt je doručovací služba založená na aplikaci, která uživatelům umožňuje objednávat jídlo a potraviny z restaurací a obchodů. Služba umožňuje uživatelům objednat si jídlo z restaurací, obchodů s potravinami a dalších zařízení v jejich městě a nechat si ho doručit až domů. Aplikace také poskytuje uživatelům v reálném čase aktuální informace o stavu jejich objednávky.

Wolt je velkou konkurencí služby DámeJídlo, která vznikla v České republice. Wolt však expanduje stále rychleji do dalších měst po celé České republice. Portfolio restaurací, kam Wolt jezdí, se tak neustále rozšiřuje.

Wolt navíc nabízí mobilní aplikaci, která je nejen intuitivní, nýbrž i velmi moderní. U většiny jídel jsou obrázky, takže člověk ví, co má očekávat. Aplikace je zadarmo. Stačí se pouze zaregistrovat a vložit adresu pro doručení. Následně se ukážou všechny možné varianty restaurací v okolí.

Ušetřete 150 Kč na objednávce s kódem: VHAFN

Z jakých měst v České republice je možné objednat si jídlo přes Wolt?

Mezi města, která v současné době nabízejí rozvoz jídla přes Wolt v České republice, patří např. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Liberec, Ústí nad Labem a Pardubice. Wolt nyní zahrnuje cca 20 větších měst.

Cena za rozvoz jídla je ve všech městech stejná. Cena pokrývá poplatek za dopravu a za servis. Zákazník může řidiči dát spropitné. Výše záleží na něm.

Jaké jsou ceny za dopravu?

  • do 1,5 km je cena za doručení 39 Kč
  • do 2,5 km za 49 Kč
  • do 3,5 km za 59 Kč

Cenu navíc zákazník ví ihned při objednání, a tak se nemůže stát, že by byl cenou při dodání překvapený.

Výběr restaurací na Woltu

Výběr restaurací v aplikaci Wolt se řídí řadou faktorů, včetně recenzí a hodnocení zákazníků, polohy restaurace, jídelního lístku restaurace a také dostupnosti rozvozu a/nebo vyzvednutí.

Společnost Wolt navíc spolupracuje se známými řetězci restaurací i menšími místními podniky, aby zákazníkům nabídla výběr z různých kuchyní. Tento výběr restaurací se neustále rozšiřuje, protože společnost Wolt každý den přidává do svého seznamu další restaurace.

Prvním z nich je restaurace U Bílého hada v centru Prahy. Tato restaurace nabízí tradiční českou kuchyni s moderními prvky. Speciality restaurace jsou svíčková na smetaně, kuřecí řízek a bramboráky. Všechny pokrmy jsou připravovány s láskou a pomocí nejlepších surovin.

Druhou restaurací je Pizzeria Bacco v centru Brna. Tato restaurace nabízí širokou škálu tradiční italské pizzy. Speciality restaurace jsou Quattro Formaggi, Diavola a Margherita. Pizzu lze dostat buď uvnitř restaurace, nebo si ji může člověk objednat prostřednictvím aplikace Wolt.

Třetí restaurací je Peking Garden v centru Ostravy. Tato restaurace nabízí tradiční asijskou kuchyni s moderními prvky. Speciality restaurace jsou čínské nudle, rýže s kuřecím masem a pečené kuře. Všechny pokrmy jsou připraveny s láskou a nejlepšími surovinami.

V aplikaci Wolt v České republice lze najít širokou škálu restaurací a nabídek. Od tradiční české až po moderní asijskou kuchyni. Takže ať už hledá člověk tradiční pokrmy, nebo něco nového a zajímavého, měl by se rozhodnout pro aplikaci Wolt.

Jak funguje objednávání jídla přes Wolt?

Objednání jídla přes Wolt je jednoduchý proces. Nejprve si uživatelé vyberou svou polohu a vyhledají restaurace ve svém okolí. Poté mohou procházet restaurace a jejich jídelní lístky a vybrat si položky, které si chtějí objednat.

Ušetřete 150 Kč na objednávce s kódem: VHAFN

Po výběru položek mohou uživatelé za objednávku zaplatit kreditní kartou nebo mobilní platební službou. Nakonec je objednávka odeslána do restaurace a doručena až ke dveřím uživatele.

Jak ušetřit peníze při objednávání přes Wolt?

I při dovážce jídla je možné snadno ušetřit. Sehnat věci a služby levněji je vždy příjemné. Během svátků probíhají akce, jako je například adventní kalendář. V průběhu tohoto období se získávají kredity, které lze uplatnit při dalších objednávkách. Jak dále ušetřit?

  1. Slevy a propagační kódy – často lze najít slevy a promo kódy pro objednávky Wolt. Vyplatí se kontrolovat, zda na webových stránkách nebo v aplikaci nejsou k dispozici nějaké probíhající akce a slevy, a případně je využít při objednávce. Aktuálně lze získat slevu 150 Kč s promo kódem VHAFN.
  2. Body Wolt – Wolt má věrnostní program, který odměňuje zákazníky body za každou objednávku. Tyto body lze využít k získání slev na budoucí objednávky.
  3. Zboží za nižší ceny – při objednávání u společnosti Wolt lze porovnávat různá jídla a hledat nejvýhodnější ceny. Stojí za to vybrat položky s nejnižší cenou.
  4. Doručení zdarma a další akce – Wolt nabízí doručení zdarma při objednávce nad určitou částku. Využitím této nabídky je možné ušetřit peníze za poplatky za doručení.
  5. Hromadné objednávky – Wolt často nabízí slevy na objednávky nad určitou částku. Může být výhodné učinit hromadnou objednávku např. s kolegy nebo přáteli.
  6. Cashback – na objednávky Wolt lze získat cashback pomocí stránek s cashbackem.

Za ušetřené peníze je možné si koupit například dezert z vybrané restaurace nebo si vybrat jednu z 5 oblíbených investičních strategií pro začátečníky.

Jaké jsou recenze společnosti Wolt?

Recenze služby Wolt jsou obecně velmi pozitivní a zákazníci si pochvalují její pohodlnou donáškovou službu, široký výběr jídel a přátelský zákaznický servis.

Mnoho zákazníků také oceňuje skutečnost, že Wolt nabízí bezkontaktní doručení, což jim umožňuje objednat si jídlo bez nutnosti komunikovat s řidiči rozvozu. Někteří zákazníci také poznamenali, že ceny služby Wolt mohou být o něco vyšší než u jiných rozvozů jídla, nicméně většina z nich shledala, že kvalita jídla a pohodlí služby za to stojí.

Jedna z nevýhod je, že Wolt má omezený rozsah rozvozu. Je však namístě podotknout, že se v mnohém podobá ostatním aplikacím pro rozvoz jídla. Wolt se navíc stále rozšiřuje.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang