Ušetřete na bydlení s inteligentním domem od Green Motion s.r.o.

Moderní bydlení lze dnes realizovat v mnoha nejrůznějších podobách. Důraz je přitom kladen zejména na maximální komfort života a také na ekonomické hledisko. Pokud chce člověk zkrátka bydlet v luxusu a za solidní peníze, pořídit by si měl inteligentní bydlení.

Výbornou volbou je inteligentní dům od společnosti Green motion s.r.o.

green-motion-5149941
Inteligentní dům je ideální volbou pro každého, koho láká vlastní bydlení.

Maximální rychlost stavby

Jednou z hlavních předností stavby realizované zmiňovanou společností je fakt, že vznikne ve velmi krátkém časovém intervalu. Není se čemu divit, jelikož se nejedná o standardní klasické zdění na maltu anebo na lepidlo. Základem je značková pěna Dryfix, která je schopna zajistit skládání cihelných bloků s maximální přesností a bez jakékoli vody.

Není tak nezbytné vyčkávat na odpaření se vody ze stavby, protože tam žádná není. “Stavět mohou ostatně řemeslníci klidně i v době, kdy venku prší anebo panují jiné rozmary počasí” vysvětluje Daniel Krčma, jednatel společnosti Green Motion s.r.o. .

Energetická nenáročnost

Samozřejmostí je i minimální energetické zatížení domácnosti. To se již stalo v současné době jakýmsi standardem, do nějž lidé neupouští. Spolehnout se bude člověk moci na vytápění a ohřev teplé vody za pomocí kolektorů nejčastěji umístěných na střeše objektu.

Šetřit tak můžete v ročním intervalu klidně i 80 % celkových nákladů na vytápění objektu.” podotýká Daniel Krčma. Veškeré procesy jsou navíc zautomatizovány, takže se o vytápění v podstatě nemusíte vůbec starat.

 Copyright © 2023 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang