Slevový portál neplní závazky včas

Česká televize před týdnem uvedla krátkou reportáž (36 minuta a 40 vteřina) o případu restaurace Park-café v Riegrových sadech. Nestačili jsme se po prostudování materiálů divit, co se na slevovém trhu může odehrávat. O čem daná reportáž byla?

Když už se v množství nekvalitních nabídek vyskytne opravdu kvalitní podnik, který se nesnaží zákazníky ničím oklamat a který pochopil smysl slevových akcí, slevový portál se k němu zachová naprosto neprofesionálně.

Na portálu nebeslev.cz probíhala již poněkolikáté akce Park café. Akce zde probíhala již poněkolikáté a vždy měla naprosto kladné ohlasy. O čemž se můžete přesvědčit i na nezávislém portálu skrz.cz

Výbornou akci portál nezaplatil včas

Představte si, že jste majletem restaurace. Uděláte akci na slevovém portálu, který od lidí vybere peníze. Akce skončí s maximální spokojeností a ještě vycházíte vstříc klientům, kteří zapomněli voucher uplatnit.

Neobíráte je na mase ani na váze, pochutná si drtivá většina konzumentů a obsluha je maximálně vstřícná. Přesně tak by měla probíhat každá slevová akce. Až na tu malou drobnost, kdy za celou akci nevidíte v termínu daném smlouvou své peníze na účtě.

Zde nastává naprosto nepochopitelná situace, která odporuje veškeré logice. Slevový portál vybere před začátkem akce peníze od klientů. Peníze má na svém účtě a po skončení akce by měl část z nich (ponížení o svoji provizi) poslat zpět. Jak je možné, že peníze nepošle? Kam se ztratily? Napadají nás dvě věci.

Portál je v platební tísni a předchozí akce platí z aktuálně probíhajících, což je špatné znamení pro budoucí partnery. Nebo dochází k špatnému hospodaření ze strany majitelů a peníze prostě mizí rychleji než je portál schopen vydělat, což je špatná zpráva téměř pro všechny.

Vyjádření nebeslev.cz v reportáži české televize je úsměvné: „Dodavatel pan Šmíd byl celý uhrazen zhruba 3 týdny po splatnosti…“

Mizející příspěvky a vyhrožování

Na případ už jsme narazili dříve díky portálu podvodnefirmy.cz, kde se objevil příspěvek restaurace Park cafe stěžující si na vzniklou situaci.

Někomu se to nehodilo do krámu a příspěvek během chvíle zmizel. Naopak se tu objevil jiný, kritizující restauraci Park cafe. V diskuzi ale upozornil jeden čtenář na skutečnost, že IP adresa, ze které byl příspěvek poslán se shoduje s IP adresou majitelky firmy Nebeslev s.r.o., což jsme bohužel nemohli ověřit, ovšem poznatek je to zajímavý.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang