Slevový portál neplní závazky včas

Česká televize před týdnem uvedla krátkou reportáž (36 minuta a 40 vteřina) o případu restaurace Park-café v Riegrových sadech. Nestačili jsme se po prostudování materiálů divit, co se na slevovém trhu může odehrávat. O čem daná reportáž byla?

Když už se v množství nekvalitních nabídek vyskytne opravdu kvalitní podnik, který se nesnaží zákazníky ničím oklamat a který pochopil smysl slevových akcí, slevový portál se k němu zachová naprosto neprofesionálně.

Na portálu nebeslev.cz probíhala již poněkolikáté akce Park café. Akce zde probíhala již poněkolikáté a vždy měla naprosto kladné ohlasy. O čemž se můžete přesvědčit i na nezávislém portálu skrz.cz

Výbornou akci portál nezaplatil včas

Představte si, že jste majletem restaurace. Uděláte akci na slevovém portálu, který od lidí vybere peníze. Akce skončí s maximální spokojeností a ještě vycházíte vstříc klientům, kteří zapomněli voucher uplatnit. Neobíráte je na mase ani na váze, pochutná si u vás drtivá většina konzumentů a obsluha je maximálně vstřícná. Přesně tak by měla probíhat každá slevová akce. Až na tu malou drobnost, kdy za celou akci nevidíte v termínu daném smlouvou své peníze na účtě.

Zde nastává naprosto nepochopitelná situace, která odporuje veškeré logice. Slevový portál vybere před začátkem akce peníze od klientů. Peníze má na svém účtě a po skončení akce by měl část z nich (ponížení o svoji provizi) poslat zpět. Jak je možné, že peníze nepošle? Kam se ztratily? Napadají nás dvě věci.

Portál je v platební tísni a předchozí akce platí z aktuálně probíhajících, což je špatné znamení pro budoucí partnery. Nebo dochází k špatnému hospodaření ze strany majitelů a peníze prostě mizí rychleji než je portál schopen vydělat, což je špatná zpráva téměř pro všechny.

Vyjádření nebeslev.cz v reportáži české televize je úsměvné: „Dodavatel pan Šmíd byl celý uhrazen zhruba 3 týdny po splatnosti…“

Mizející příspěvky a vyhrožování

Na případ už jsme narazili dříve díky portálu podvodnefirmy.cz, kde se objevil příspěvek restaurace Park cafe stěžující si na vzniklou situaci.

Stížnost na podvodnefirmy.cz

Někomu se to nehodilo do krámu a příspěvek během chvíle zmizel. Naopak se tu objevil jiný, kritizující restauraci Park cafe. V diskuzi ale upozornil jeden čtenář na skutečnost, že IP adresa, ze které byl příspěvek poslán se shoduje s IP adresou majitelky firmy Nebeslev s.r.o., což jsme bohužel nemohli ověřit, ovšem poznatek je to zajímavý.

 Copyright © 2022 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang