Sehnat věci a služby levněji

Napadlo nás, že bychom si založili portál, který bude lidem ukazovat, kde se dají sehnat věci a služby levněji než na slevových portálech. Dalším podnětem jsou trička Lonsdale, která na slevovém portálu koupíte za úžasných 309,- po slevě 54 %.

Ještě dnes ráno prodávali a během poledne byly stránky odstaveny. Na portálu hypersleva.cz naleznete už jen informaci: „Dobrý den, z důvodů podání návrhu na insolvenci na společnost HyperSleva s.r.o. je tento portál mimo provoz. Omlouváme se za vzniklé problémy.“ Přitom ještě minulý týden obchodní zástupce p. Maralík ujišťoval klienty, že je vše v pořádku.Podrobnosti připravujeme.

Od portálu bloklist.cz jsme dostali upozornění na internetový obchod berslevu.cz a nakupvakci.cz, . V současné době,  už eshopy zejí prázdnotou a po provozovateli jakoby se země slehla.

TIP: Dnes je nejjednodušším způsobem, jak nakoupit vše na jednom místě za nízké ceny, zahraniční e-shop. Jedná se hlavně o čínské e-shopy jako Temu, americké nebo německé. V případě českých e-shopů je tak možné využít ty, kde se prodávají např. repasované kusy, jako nabízí třeba Mobilegear.

Recenze Mobilegear si pochvalují zejména rychlost doručení, široký výběr zboží, konkurenceschopné ceny a příjemný zákaznický servis.

balancnideska2-6439429

Dnes ráno dorazila kolegyně celá nadšená do práce, že si koupila v Lídlu balanční podložku (neboli disk, jak ji nazývají slevové portály). Hned jsem si vzpomněl na množství prodaných předražených disků na slevových portálech a ptám se jí: „Za kolik?“

papirovezaluzie1-2831366

Podnikatelé jsou stvoření vynalézavá, to se jim opravdu musí nechat. Poradíme vám recept jak si udělat dobré jméno a pak na tom vydělat maximum. Představte si situaci, kdy prodáte kvalitní originální výrobky v první slevové akci, získáte skvělá hodnocení.

Nedávno jsme Vás informovali o praktikách portálu slevuska.cz a jeho platební morálce vůči zadavatelům akcí. Jen jsme dopsali článek už nám přišla obdobná stížnost. Tentokrát se jedná o nevyplacení části provize, kterou si slevové portály nechávají na případné reklamace.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang