Reklamy na slevy

Při vyhledávání slev někdy člověk narazí na zajímavé situace. Když pomineme neustále blikající a zobrazující se bannery, zaměříme se na trochu cílenější reklamu, u které je potřeba, aby se jí věnovali profesionálové pro dosažení jejího maximálního výkonu.

Ne vždy se vše povede podle plánu a člověk, který hledá prodloužení řas, se náhle ocitne na nabídce na bělení zubů. Myslíte, že jde o vtip? Ne to je práce správců reklamních kampaní. A jako lidé, kteří se v této oblasti pohybují, jsme se rozhodli nahlédnout do některých reklamních kampaní ve vyhledávačích.

Napsat tento článek nás napadlo při vyhledávání služby na prodlužování řas v Brně. Objevily se nám celkem 3 inzeráty z nichž jen jeden považujeme za relevantní:

Reklama slevomatu, kde je dokonce ve sdělení napsáno Nové řasy – Slevy až 90 % nás dovedla na stránku s nabídkou na bělení zubů. Jako běžný uživatel nemáme důvod zůstávat a odcházíme. Je nám ale divné, že si slevomat, jako jednička na trhu nechá utíkat peníze tímto způsobem.

Slevový agregátor skrz.cz už na tom je o poznání lépe. U něj se opravdu dostanete na stránku s prodlužováním řas. Jen Vám jako druhou nabídku nabídne 2 steaky z tuňáka. Téměř dokonalá reklama.

Slevový agregátor sleviste.cz už je na tom o poznání hůř. Reklama vás zavede do sekce krásy, kde musíte prodlužování řas trochu hledat, ale nakonec se nám mezi desítkami nabídek podařilo najít tu správnou. Ačkoliv jsme hledali prodlužování řas v Brně, reklama nás zavedla na celou ČR.

A kde jsou ostatní slevové portály, které akce nabízejí? Aktuálně probíhají akce na více než 10 slevových portálech a ani jedna reklama? Víme, že je to složitější práce, ale má svůj smysl především pro inzerenta.

Sushi v Brně se slevou

Jako další hledaný výraz jsme zvolili trošku klasičtější pojetí, ale výsledek byl až legrační. První byl portál vykupto, který nás nasměroval na stránku se zadáním emailu pro odběr slev. Vykupto, opravdu vám ten email nechceme zadat, my chceme sushi. Chvíli jsme přemýšleli, jak se vůbec dostat na slevy, aniž bychom museli zadat email, nakonec jsme odešli.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang