Květinářství Freja – radost z barev i vůní

Výjimečné okamžiky se lidstvo snaží učinit od věků ještě výjimečnější. Bez pestrobarevné záplavy živých květů se nemohly obejít dokonce ani korunovace králů. Tento zvyk přetrval až do doby současné. Proč je důležité nezapomínat na kouzlo květin?

Snad neexistuje dívka či žena, která by nemilovala pocit být obdarována květinou. Každý muž by tak měl tak alespoň na pár okamžiků odložit pragmatické smýšlení, které ho možná od pugétu odrazuje.

Výběr květin

Květin je tolik, tak které nakonec zvolit? Něžné růže, hravě barevné tulipány nebo snad smyslné orchideje? Tahle voňavá hádanka má jednodušší rozhřešení, než by se mohlo zdát. Důležité je především darovat květiny od srdce.

Přinese-li je muž své milované čas od času jen tak, pro radost, určitě neudělá chybu. Byla by nesmírná škoda, aby květinová historie jakéhokoli páru obsahovala první schůzku a pak už jen každé další výročí vztahu. Ať je středa nebo listopad, důvod proč potěšit tu nejvzácnější bytost existuje vždy.

Květiny samozřejmě nemusí kupovat pouze své milé. Velmi často květiny potěší i maminky, babičky a vlastně ne jen ženy.

kvetinarstvi-1001907
Květiny lze objednat i online.

Služby květinářství Freja

Květinářství  v Praze přináší bohatou nabídku čerstvých řezaných květin online. To znamená, že není potřeba jezdit osobně do květinářství. Stačí vybrat konkrétní položku v e-shopu. Myšlenkou, na které projekt stojí, je totiž především rozvoz květin.

Rozvoz probíhá vždy na základě zadání místa v rámci Prahy v udanou hodinu, a to včetně víkendů. Po předchozí domluvě je možné realizovat doručování i do vzdálenějších lokalit mimo hlavní město.

V každém aranžmá se otiskuje nezaměnitelný rukopis zkušených floristů. Ti jsou připraveni přispěchat s ochotnou radou pokaždé, když se komukoliv nad bohatým výběrem poněkud zatočí hlava. Pomohou vybrat vhodný typ aranžmá i druh květin k dané příležitosti i osobě obdarované.

Sladká radost z krabičky

Mimo klasických pugétů lze volit taktéž květinové krabičky, jejichž součástí může být rovněž drobná pozornost v podobě sladkosti. Radost se tak s nimi dá prožít rovnou trojnásobně – radost lze vidět, cítit i ochutnat.

Současně je možné ke každé objednávce připojit i osobní vzkaz či přání. To stačí zadat do formuláře při objednávce. A samozřejmě je tato drobná služba součástí doručování zcela zdarma.

 Copyright © 2024 Tovarnik.cz. Všechna práva vyhrazena.

Made by Leoš Lang